Ankieta na wybory do Europarlamentu tylko tym razem na partie w UE zamiast na kandydatów i nasze partie
#bekazpisu #sejm #polityka #wybory #ankieta #konfederacja #neuropa #4konserwy

Na jaką partię polityczną poziomie europejskim raczył/abyś zagłosować

  • Europejska Partia Ludowa (EP) chadecy 41.8% (23)
  • Socjaliści & Demokraci (S&D) 5.5% (3)
  • Renew Europe (libki) 21.8% (12)
  • Zieloni 3.6% (2)
  • Tożsamość i demokracja (ID) demokracja xD 10.9% (6)
  • ECR (konserwy i reformatorzy) 16.4% (9)
  • Europejska Lewica (jak np. die Linke) 0% (0)

Oddanych głosów: 55

Nie minęło 24h, a "potężny" konfederata, który jeszcze rano miał zgłaszać Gozdyrę na Policję za rozpowszechnienie jego danych, które de facto sam udostępnił życząc w komentarzu innym śmierci, szybciutko zmienił ton ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)

Kawał dobrej roboty wykonała pani Agnieszka. Nie tylko pokazała, że takie osoby nie są w Internecie anonimowe i bezkarne. Udowodniła również, że to zwykli chłopcy w
L.....4 - Nie minęło 24h, a "potężny"  konfederata, który jeszcze rano miał zgłaszać ...

źródło: temp_file4531675875539576551

Pobierz
Udowodniła również, że to zwykli chłopcy w krótkich majtkach, którzy w Internecie pozują na "strażników Teksasu".


@Lambo994: czyli przysłowia mądrością narodów :-)

"Kozak w necie, #!$%@? w świecie"
  • Odpowiedz
@Lambo994: ha ha, od razu nauczył się zwracać z wielkiej litery do pani Gozdyry i już nie upadlińcy tylko Ukraińcy. Czyli jednak miękiszony szczekające w internecie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na największym sztandarze powiewa slogan "PROSTE I NISKIE PODATKI™" trafiający tylko do totalnych głupców łykających memcenowskie populizmy, a w działaniach praktycznie wszystkich przedstawicieli k0nfederacji prorosyjskiej widać sprzyjanie interesom moskwy.

#k0nfederosja #zdrajcy #prawicowizdrajcy

#konfederacja #bekazkonfederacji #k0nfedepis #bekazk0nfedepisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #rosja #ukraina #wojna #polska #
officer_K - Na największym sztandarze powiewa slogan "PROSTE I NISKIE PODATKI™" trafi...

źródło: 1000009679

Pobierz
  • 13
może im chodzi o proste i niskie podatki dla rosjan.


@Smarek37: o tym nie pomyślałem. Rzeczywiście może tak być, wszakże k0nfederacja to opcja jawnie prorosyjska i antypolska.
  • Odpowiedz
Potężny husarz, prawilny "#!$%@? pedałów", który z oficjalnego konta na Instagramie. Wraz z imieniem, nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym udostępnił komentarz, w którym nawoływał do "rozstrzeliwania" m.in. Ukraińców jest zdziwiony, że jak to dziennikarka udostępniła jego dane. Teraz chce to zgłaszać na policję. Kurtyna. No co tu można więcej powiedzieć? XDDD

Każdego dnia utwierdzam się coraz mocniej, że większość wyborców pewnej partii to nie tylko nienawistni, anty-ukraińscy i anty-zachodni fanatycy, ale i zwyczajni
L.....4 - Potężny husarz, prawilny "#!$%@? pedałów", który z oficjalnego konta na Ins...

źródło: image

Pobierz
Nie widziałem tu ani jednej prorosyjskiej wypowiedzi, tylko wypowiedzi które ujawniają obłudę duopolu pis po.
Oraz argumenty przeciwko działaniom które są szkodą dla gospodarki Polski (tu najważniejsze chyba że sankcje na Rosję nie działają, ale za to nam mocno zaszkodzily. Każdy kto ma oczy to widzi)
Braun jeden z lepszych polityków w sejmie od lat, szkoda że nie ma okazji wykazać się w partii która rządzi.
Ale mam nadzieję że to kwestia
Martenzyt_waleczny - Nie widziałem tu ani jednej prorosyjskiej wypowiedzi, tylko wypo...
@Trelik: o #!$%@?, całe 5 minut MOCNEGO MATERIAŁU.

Podobna komplikacja o ruskich agentach z konfabulacji, zwanych też żartobliwie “posłami na sejm” miałby pewnie koło 400 godzin.
  • Odpowiedz
@Lukardio: czy jestem onucą jeśli wiem, że jest w tym ziarno prawdy? Myślę, że nie bo wiem też, że najbardziej trująca propaganda to taka gdzie jest trochę prawdy i umiejętnie sączone kłamstwo. Nikt normalny nie chce u nas ani Rosji ani Ukrainy, ich gospodarki ani ich dysfunkcyjnego społeczeństwa. Jednak równocześnie wiem, że nasz interes to pomoc i wygrana Ukrainy. Tylko ludziom się wydaje, że jest tylko białe lub czarne
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że można mieć różne spojrzenie na tę sprawę, sam nie mam wyrobionego zdania, ale Gwiazdowski pobił wszelkie rekordy głupoty i żenady. W sumie kiedyś go trochę słuchałem, ale teraz zacząłem zauważać, że on jest po prostu tak zwyczajnie głupi, mimo tytułu profesorskiego.

Tak, oddajmy Polskę kacapom, bo POPiS. Tak samo jakieś kretynizmy o gospodarce i gadanie, że on to nie chodzi na wybory, bo jest ponad tym wszystkim. Żenujący człowiek,
Gours - Ja rozumiem, że można mieć różne spojrzenie na tę sprawę, sam nie mam wyrobio...

źródło: IMG_3634

Pobierz
Aż mnie skręca kiedy o tym myślę - po 35 latach rządów lewactwa w końcu wykształciła nam się wolnościowa partia - konfederacja. I co? I nic - POPIS dalej ma 90% poparcia. Minęło 6 miesięcy od wyborów - dalej to samo a tymczasem mogliśmy już mieć:
- Likwidację ZUS
- Likwidację PIT i wprowadzenie prostego podatku obrotowego
- Likwidację socjału dla ukraińców (i polaków oraz innych narodowości - jak chcesz hajs - pracuj po prostu)
- Uproszczenie VAT
- Koniec ze strefami "czystego" czyli bogatego transportu
@look997: tu nie o standaryzowanie chodzi. Nie będziesz się stosował do przepisów eko przy produkcji żywności? Ban Nie będziesz się stosował do przepisów odnośnie emisji CO2, cło a efektywnie ban. Jako bonus jedynie stracisz prawo głosu w ustalaniu tych praw, z rynku Amerykańskiego eliminuje nas koszt transportu z Afrykanskiego tak samo. Pozostaje nam wtedy handlowac z takimi ekskluzywnymi i bogatymi krajami jak Białoruś Rosja, zrujnowana wojna Ukraina która i tak
  • Odpowiedz
Taka ankieta w ogóle nie ma sensu biorąc pod uwagę, że przeciwnicy konfy i tak wezmą udział w ankiecie głosując na pis, żeby ich narracja się zgadzała
  • Odpowiedz
Mariuszek zapomniał chyba, że w Internecie nie jest anonimowy. Zwłaszcza jeśli ma konto z imienia i nazwiska oraz wrzuca swoje zdjęcie na profilowe. Czemu mnie nie dziwi, że właśnie takich ludzi to przerasta. Ciekawe za ile będzie płakał jak troll nawołujący do zamachu na Tuska, że on wcale nie chciał i żartował XD

Ciekawe też jaką popiera partię skoro chce strzelać do Ukraińców i "#!$%@?ć pedałów"? Hmm, nie wiem, ale się domyślam.
L.....4 - Mariuszek zapomniał chyba, że w Internecie nie jest anonimowy. Zwłaszcza je...

źródło: temp_file8294566142883916148

Pobierz
@qeti: nie głosuj na fanatyków i mentalnych gimbow bo umią "madrze" gadać tanie hasła. Takie brauny pokazują właśnie ich prawdziwe oblicze. To nie jest margines.
  • Odpowiedz
73% mężczyzn i 45% kobiet popiera zakaz wyjazdu z Polski dla mężczyzn w wieku poborowym w przypadku ewentualnej wojny.

Młodzi nie chcą, by ograniczono im możliwość ucieczki w razie wojny, osoby starsze natomiast wolałyby zatrzymać młodych w kraju, by ci ginęli ma froncie.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zakaz-wyjazdu-dla-mezczyzn-w-razie-konfliktu-wyniki-sondazu/kqtr9z8?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg

72
Tumurochir - 73% mężczyzn i 45% kobiet popiera zakaz wyjazdu z Polski dla mężczyzn w ...

źródło: temp_file3368760130548331680

Pobierz