Nagle poglądy przestały mieć znacznie. Czyli można być lewicą - wystarczy tylko popierać Rosję i dla Konfederatów wszystko jest ok. Teraz to „super lewicowy premier, nie to co u nas”
Piękny dowód na prorosyjskość konfederacji. Sami sobie laurkę wystawili.

#konfederacja #polityka #slowacja
Sin- - Nagle poglądy przestały mieć znacznie. Czyli można być lewicą - wystarczy tylk...

źródło: IMG_5037

Pobierz
@Sin-: Taka prawda. Konfederacji woli się układać z różnymi komunistami i socjalistami, byle by czuli miętę do Putina i ruSSkiego miru, niż z centroprawicą.
  • Odpowiedz
Beka z wykopków z tęczą z czy innym Tuskiem w avatarze co zwolenników Konfederacji nazywają szurami, pomimo że to ta partia miała racje co do kowida, szczypawek i pomocy ukrainie. Już o sprowadzaniu do Polski uchodźców pod przymusem Brukseli nie wspomnę.

Jakichkolwiek fikołków by nie robi tzw 'postępowi' to nie są znaleźć jakieś poważnej sprawy w której 'kuce' nie miały by racji.

#polityka
#bekazlewactwa
  • 123
pomimo że to ta partia miała racje co do kowida, szczypawek i pomocy ukrainie


@Fingolfin89: Nie miała i to jest najzabawniejsze, i jeszcze te głąby myślą, że poznali ukrytą prawdę skrywaną przez reptilian z Niburu ¯\(ツ)/¯

#urojeniakucoidalne
  • Odpowiedz
Konfederacja to partia nie tylko obrzydliwa, ale szkodliwa dla Państwa Polskiego i jego Obywateli.

Ale teraz granice obrzydliwości znowu przekroczono.

Karolina Pikuła - druga na podkarpackiej liście konfederacji w wyborach do PE tak pisze, o postrzelonym Premierze Słowacji. 

Kim
Parker - Konfederacja to partia nie tylko obrzydliwa, ale szkodliwa dla Państwa Polsk...

źródło: temp_file4336664369315012071

Pobierz
  • 193
@Parker_: Przecież kucom marzy się państwo mafijne na wzór Rosji. Teraz to odkryłeś? ¯\(ツ)/¯ tylko nazywają to monarchizmem, oświeconym absolutyzmem etc.
  • Odpowiedz
Ale te prorosyjskie przygłupy od Brauna robią fikołki na twitterze, nawet nie wiedzą, że postrzelony Fico to po prostu zwykły komuch jest xDD

W latach 1987–1990 należał do Komunistycznej Partii Czechosłowacji. [...] W latach 1994–1996 stał na czele klubu parlamentarnego Partii Lewicy Demokratycznej (SDĽ), był także wiceprzewodniczącym tego ugrupowania (1996–1999). W 1999 założył własną partię o charakterze socjaldemokratycznym SMER, zostając jej przewodniczącym, a także przewodniczącym frakcji parlamentarnej.


Rosja przesiąknęła do najbardziej skrajnych środowisk i jest to uderzenie od wewnątrz w prawicę, bo Grześ zaczął sobie polityczny kapitał na tych ludziach budować, a większość to rzecz jasna zwykłe onuce.

Poza
@Neobychno: Ja pamiętam nawet jak Korwin przewidywał 20 lat temu, że PIS się rozpadnie jak AWS. To jest takie hobby Korwina, nałóg nawet, że lubi sobie spekulować i przewidywać przyszłość. Przewidywał też przecież, że Putin nie zaatakuje. On codziennie wymyśla różne niej lub bardziej spiskowe prognozy, jedne się sprawdzają inne nie. Choć prawdą jest, że UE już długo nie pociągnie, to może to zająć jeszcze kilkadziesiąt lat, młyny świata mielą
  • Odpowiedz
@sorek: gdzie tu beka z konfy? Bo se walnął zdjęcie z polityczką wrogiego obozu?
Moim zdaniem świadczy to o jego dojrzałości politycznej. Czyli tym czego brakuje uśmiechniętym Polakom, ktorzy zieja tylko nienawiścią do swoich politycznych oponentów!
  • Odpowiedz
@klossser: Pierwsza kwestia - jedyne czego można zazdrościć Fico to szerokie kontakty w mafii. Druga kwestia - Fico jest tym dnem, w Polsce to będzie Konfederacja.
  • Odpowiedz
@Jariii: to jest człowiek który nie wie jak bardzo nie wie, za to nadrabia naśladowaniem "#!$%@? w opinie innych" Korwina, nieudolnie zresztą. Jak Memcen robił tour po Polsce z teatrem "Piwo z Memcenem" to Bekowicz łaził po kampusie AGH ze zgrzewką taniego piwa i lejkiem XD To jakiś wordpresowiec czy joomlowiec jest XD
  • Odpowiedz
@d4wid: Konserwatywny liberał jest jak dziwka dziewica xD i jeszcze używa słów, których nie rozumie jak libertarianizm, chyba nie wie co to za ideologia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz