Czy do przeglądania internetu i #programowanie warto kupić monitor z większą częstotliwością odświeżania, np. 144hz? Nigdy takiego nie miałem, a słyszałem, że jest to całkiem fajny bajer. Co o tym myślicie?
#monitory #komputer #komputery #pcmasterrace #skladamkomputer #zakupy
#monitory #komputer #komputery #pcmasterrace #skladamkomputer #zakupy




























Ram - nie mam pojęcia, 8GB aktualnie będzie raczej mało, więc 12-16?
Grafika, procek - j.w.
Dysk ssd 256 + hdd
obudowa zwykła, bez bajerów, i tak będzie stać pod biurkiem
Do