Wpis z mikrobloga

Siema mirki, wygrzebałem ze swoich rupieci kawałek historii, tak starej jak bitcoin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest to karta ofertowa z podzespołami komputerowymi i innymi duperelami jak oprogramowania, monitory czy palmtopy (ʘʘ) z 2009 roku wraz z ówczesnymi cenami. Może kogoś zaciekawi. Wraz z przeglądaniem cen warto wziąć poprawkę na zarobki w tamtym czasie. W komentarzu wrzucam drugą stronę.
#komputery #komputer #laptopy #oprogramowanie #palmtopy #kiedystobylo #informatyka #kartygraficzne #procesory i #bitcoin bo ten sam powstania wydrukowania tej kartki ( ͡º ͜ʖ͡º)
puto - Siema mirki, wygrzebałem ze swoich rupieci kawałek historii, tak starej jak bi...

źródło: comment_1625559815jwp9sH3aJgOeTa5UEHkcIe.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@puto: Zaplakalem mocno…. Pamietam jak pojechałem po pierwszego kompa na giełdę na Grzybowską w Wawie…godzina zbierania takich ofert a potem kalkulacja co pasuje i za ile można znaleść i ile da się wytargować …. Potem pierwsze składanie kompa i dwa dni na podłodze z nosem w obudowie….
  • Odpowiedz
@Feeder: mam gdzieś kartkę z 2006 roku gdzie są w ofercie jeszcze takie cudeńka jak Geforce3 i TNT2 oraz stacje dyskietek, ale jej nie znalazłem. Jak kiedyś znajdę to wrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz