Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Co posiadasz?
- Komputer stacjonarny 40.9% (18)
- Laptop 59.1% (26)
konto usunięte via Wykop
- 7
- 0
Mam pytanie do osób, które grają w gry komputerowe. Czy taka podkładka pod mysz i klawiaturę będzie dobra? Wybrałem ją bo w testach niby wypadała dobrze a na xkom jest jedną z pięciu najczęściej kupowanych https://www.x-kom.pl/p/419808-podkladka-pod-mysz-dream-machines-dm-pad-xl.html
#pcmasterrace #komputery #komputer #pc #gry #gra #game #games #steam #origin #epicgames #gog
#pcmasterrace #komputery #komputer #pc #gry #gra #game #games #steam #origin #epicgames #gog
konto usunięte via Wykop
- 1
@Edenes: mikrowłókna ma każda materiałowa, gumę od spodu żeby się nie ślizgała, mówi się gumowa bo jest taka miękka o standardowa
Kolega wyżej mówił o plastikowej, są też szklane, metalowe
Ale celuj w materiał
Kolega wyżej mówił o plastikowej, są też szklane, metalowe
Ale celuj w materiał
konto usunięte via Wykop
- 0
@Edenes tą Twoją polecają więc ja bym spróbował.
Jak coś na przyszłość szukaj podkładek "speed" a nie "Control"
a najlepiej coś pomiędzy w kierunku speed
Jak coś na przyszłość szukaj podkładek "speed" a nie "Control"
a najlepiej coś pomiędzy w kierunku speed
- 0
Czy ktoś z was używa jakiegoś przełącznika KVM albo coś w tym stylu? Zależy mi na prostym przełączaniu sprzętu (monitory,klawiatura, myszka, może nawet słuchawki i mikrofon) z laptopa pracowego na komputer stacjonarny.
Ktoś z was może tak robi i podzieli się sposobem/używanym sprzętem? Jako zapalony gracz też zależałoby mi żeby nie było żadnych strat na jakości lub opóźnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programowanie #pc
Ktoś z was może tak robi i podzieli się sposobem/używanym sprzętem? Jako zapalony gracz też zależałoby mi żeby nie było żadnych strat na jakości lub opóźnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programowanie #pc
@Agilled: monitor na dwa kable i zmiana source
a myszka + klawiatura na usb podpięta do ugreen boxa usb hub
a myszka + klawiatura na usb podpięta do ugreen boxa usb hub
@Agilled: szukałem czegoś podobnego, żeby właśnie nie tracić na jakości obrazu. Postawiłem na sam przełącznik USB do klawiatury, myszki, słuchawek itp a obraz bezpośrednio - DisplayPort do PC, HDMI do laptopa, w drugim monitorze na odwrót. Po roku mogę szczerze polecić takie rozwiązanie.
- 0
Mam pierwszy raz w życiu kartę graficzną od firmy Amd i jak instaluje aktualizacje sterowników karty graficznej Amd to mam zaznaczyć opcję "przywracanie ustawień fabrycznych" czy nie trzeba?
#komputery #pc #amd #intel #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #nvidia #ryzen #radeon #komputer #ram #software
#komputery #pc #amd #intel #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #nvidia #ryzen #radeon #komputer #ram #software
@Edenes:
nie trzeba
nie trzeba
Mirki pomocy, komputer jeszcze wczoraj elegancko dzialal bez zadnych problemow a dzisiaj komputer sie uruchamia, wiatraki pracuja ale nie wyswietla mi obrazu na monitorze a na plycie glownej swieci czerwona dioda przy napisie VGA. Dodatkowo co jakis czas komputer probuje ponownie wstawac ale nic to nie daje. Cos z karta graficzna czy bios sie z----l?
#pcmasterrace #komputery #komputer #pc #problem #pytaniedoeksperta
#pcmasterrace #komputery #komputer #pc #problem #pytaniedoeksperta
@Kruszetopy: Moze to BIOS karty graficznej poleciał. Czy ta karta ma dual bios? Możesz jeszcze spróbować przestawić BIOS karty na inny jeżeli go ma, to powinien być fizyczny przełącznik na karcie graficznej zazwyczaj z boku po tej samej stronie co 8piny z zasilaniem
- 0
@nooneer: Ma dual bios i wlasnie tez probowalem przelaczyc i dalej to samo, na dniach sprobuje podpiac inna karte graficzna i wtedy sie okaze
Hej, potrzebuję małej rady dotyczącej aktualizacji BIOS AMD na płycie głównej GIGABYTE Aorus Elite B450. Zmieniam procesor z Ryzen 5 2500 na Ryzen 7 5800X3D i mam małą wątpliwość, czy pobierać najnowszego BIOS F65f. Czy to nie jest jakaś wersja beta/testowa? Czy lepiej pobrać stabilną, niższą wersję F63. Przepraszam, jeśli to pytanie jest trywialne, ale nie jestem pewny, a przy aktualizacji MOBO chcę mieć 100% pewności co robię :)
#komputery
#komputery
źródło: 2323232
Pobierz@unthinkabl3: nie ma nigdzie napisane beta wiec ja bym wgrywal najnowszego
y dotyczącej aktualizacji BIOS AMD n
@unthinkabl3: a ja ładuje zawsze nawet bety i nigdy problemu żadnego nie miałem
W nawiązaniu do poprzedniego wpisu o GTX 970 https://wykop.pl/wpis/75170255/ryzyko-czasem-poplaca-udalo-sie-naprawic-gtxa-970-
Se chodzi no. Najpierw zrobiłem benchmark 800x600. Potem to samo ale w 1920x1080. A teraz już 20 minut jak mi grzeje pokój przy okazji sprawdzania xD Poniżej zdjęcia.
#biedatech (tag na mój złom) #komputer #komputery #elektronika
Se chodzi no. Najpierw zrobiłem benchmark 800x600. Potem to samo ale w 1920x1080. A teraz już 20 minut jak mi grzeje pokój przy okazji sprawdzania xD Poniżej zdjęcia.
#biedatech (tag na mój złom) #komputer #komputery #elektronika
źródło: IMG_20240224_215306
Pobierz- 0
#komputer #pcmasterrace
Wiem że stare ale jak złamać hasło w systemie #vista? To jest życzenie klienta.
Wiem że stare ale jak złamać hasło w systemie #vista? To jest życzenie klienta.
- 7
Nie polecam kupować sprzętu w #amso.
1. Na Pepperze pojawia się promocja na laptop (z 649 zł na 454 zł)
2. Po kilku dniach od startu promocji kupuję laptopa, a na drugi dzień otrzymuję maila:
1. Na Pepperze pojawia się promocja na laptop (z 649 zł na 454 zł)
2. Po kilku dniach od startu promocji kupuję laptopa, a na drugi dzień otrzymuję maila:
Dzień dobry, Przepraszamy, ale zamówienie zostało wstrzymane , ze względu na błąd cenowy produktu Lenovo ThinkPad T480 i3-8130U 8GB 256GB SSD 1920x1080 Klasa A- Windows 11 Home. Chciałabym poinformować, że różnica w cenie była nierozsądnie znaczna
@becvvv: Bo amso to jest jedna wielka porażka. Ceny wysokie i jeszcze trzeba dopłacał za przedrukwoanie klawiatury. Miałem brac od nich EliteBooka 840 G5, ale okazało się że wyszło ponad 900 zł jakbym chciał mieć pl qwerty, a niewiadomo w jakim stanie otrzymałbym laptopa. Wziąłem z olx za 7 stówek i jestem mega zadowolony. Przynajmniej widze co kupuje
szukam monitora 24" do domku. Użytkowanie to taki typowy mix, większość to pewnie net, ale czasem jakieś CSGO czy inna gierka, plus jakieś programy graficzne do podstawowego zastosowania. Będę podłączać lapka Alienware r15 do stacji dokującej i ten monitur do stacji dokującej. Nie wiem co to zmienia i czy cokolwiek :D. Oglądałem wczoraj Stilgara o tym LG https://www.youtube.com/watch?v=Kk43nqN2qMo. Tylko, że on nie ma display port, ale czy ja potrzebuje display port i
Mireczki przyszły pora na nowego laptopa. Budżet 3-4k. Głównie do przeglądania internet, czasami w coś pogram, ale raczej w starocie. Fajnie jakby GTA V chodziło na wyższych ustawieniach no i Skyrim:) Preferowana przekątna ekranu 14 cali, wyjście HDMI, ethernet i z 3 USB
Aktualnie używam 10 letniego HP i przez to, że przez ten okres nigdy mnie nie zawiódł to moje myśli kieruję w stronę tej marki, ale nie wiem jaka jest
Aktualnie używam 10 letniego HP i przez to, że przez ten okres nigdy mnie nie zawiódł to moje myśli kieruję w stronę tej marki, ale nie wiem jaka jest
konto usunięte via iOS
- 2
@bladybezczel za 4K kupisz laptopa do grania w wymagające, nowe gry xD
@bladybezczel: Z 14" będzie problem z 15" Lenovo LOQ z RTX4050 będzie ok.
Ranking laptopów https://techlords.pl/polecane-laptopy/
Ranking laptopów https://techlords.pl/polecane-laptopy/
Mireczki przyszły pora na nowego laptopa. Budżet 3-4k. Głównie do przeglądania internet, czasami w coś pogram, ale raczej w starocie. Fajnie jakby GTA V chodziło na wyższych ustawieniach no i Skyrim:) Preferowana przekątna ekranu 14 cali, wyjście HDMI, ethernet i z 3 USB
Aktualnie używam 10 letniego HP i przez to, że przez ten okres nigdy mnie nie zawiódł to moje myśli kieruję w stronę tej marki, ale nie wiem jaka jest
Aktualnie używam 10 letniego HP i przez to, że przez ten okres nigdy mnie nie zawiódł to moje myśli kieruję w stronę tej marki, ale nie wiem jaka jest
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzSiemka! Jakiś czas temu dodałem tutaj post odnośnie porad o upgreade tego zestawu (AMD Ryzen 2600, RTX 2060, 16 GB RAM 3000 MHz). Dziękuę za pomoc - Ramy oraz procesor są już ogarnięte - mam 2x16 3600MHZ oraz procesor Ryzen 7 5800X3D, całość jest już zamówiona. Biję się jednak z myślami, co robić z GPU? Ogólnie nie mam potwornie dużych wymagań. Chciałbym pograć w niektóre tytuły na najwyższych detalach, aby przy FHD
@unthinkabl3: Nie jest zauważalne. Grafika będzie wyznacznikiem wydajności. Najsłabszym ogniwem. Cały komputer będzie tak wydajny w grach jak grafika.
@unthinkabl3 ale to zawsze łatwo będzie sprawdzić.
Po obniżeniu szcsrgolowości detali czy też rozdzielczości zobaczysz wydajność bliższą takiej jaką byś miał przy mocniejszej grafice.
Przy 1080p nie będzie jakiejś przepaści.
Po obniżeniu szcsrgolowości detali czy też rozdzielczości zobaczysz wydajność bliższą takiej jaką byś miał przy mocniejszej grafice.
Przy 1080p nie będzie jakiejś przepaści.
- 0
konto usunięte via Wykop
- 1
@Miiro:
źródło: Zrzut ekranu 2024-02-17 012136
Pobierz@Miiro: Więcej nie trzeba. Wystarczy że białe podświetlenie monitora bije po oczach, ikony na pulpicie i menu start to przeżytek, pasek zadań nie musi non-stop widnieć na wierzchu, i wszystkie takie pierdoły da się zastąpić czymś lepszym.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#komputery #komputer #it #pcmasterrace
W sumie od 3 tygodni mam spory problem z przycinkami w grach sieciowych, zrywaniem sieci podczas ogladania wideo, na kilku urzadzeniach w sieci. Na początku chyba zaczęło się od tego, ze gra miała problem z doczytaniem detali w trybie sieciowym, potem zaczęły sie regularne stuttery, gdzie upload z wartosci 40 Kb/s skakał do 3 Mb/s, albo po pewnym czasie połączenie urywało
W sumie od 3 tygodni mam spory problem z przycinkami w grach sieciowych, zrywaniem sieci podczas ogladania wideo, na kilku urzadzeniach w sieci. Na początku chyba zaczęło się od tego, ze gra miała problem z doczytaniem detali w trybie sieciowym, potem zaczęły sie regularne stuttery, gdzie upload z wartosci 40 Kb/s skakał do 3 Mb/s, albo po pewnym czasie połączenie urywało
źródło: problem
Pobierz@Grimsch: Merkusys ac1200 to szajs jakich mało. Odłącz i wyrzuć do śmieci. Tylko wymiana routera może pomóc oczywiście na inną markę i model ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@crazy_wolf: Ogólnie jest to samo, jedno dziwne co znalazlem, to przy ping 192.168.1.1, czyli typowy local do routera ma skoki powyzej 1ms do 15-20ms. Pytalem o to admina, ale powiedzial, ze to raczej problem po mojej stronie, cos ze sprzetem/software bo ping na tym ip powinien byc na <1ms
- 0
Czy 3dmark jest wciąż najbardziej popularnym programem do testowania wydajności komputera czy jednak jest jakiś bardziej popularny program?
#pcmasterrace #komputery #pc #amd #intel #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #nvidia #ryzen #radeon #komputer #ram #software #sprzetkomputerowy #zestawkomputerowy
#pcmasterrace #komputery #pc #amd #intel #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #nvidia #ryzen #radeon #komputer #ram #software #sprzetkomputerowy #zestawkomputerowy
- 0
Jaki profil ogólny ustawić w programie Andrenalin Edition dla karty graficznej RX 6700 XT? Jakość ,wydajność a może te Hypr-RX? Czy ma to jakieś znaczenie w grach komputerowych?
#komputery #pc #amd #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #ryzen #radeon #komputer #software #sprzetkomputerowy #zestawkomputerowy #windows11
#komputery #pc #amd #kartygraficzne #procesor #kartagraficzna #procesory #hardware #ryzen #radeon #komputer #software #sprzetkomputerowy #zestawkomputerowy #windows11




















Ktoś miał taki problem i umie go rozwiązać?
#komputery #komputer #informatyka