Wpis z mikrobloga

#pomocy #komputer #serwis #windows #windows10

Padł mi dysk ssd z Windowsem. Kupiłem nowy i nie mogę zainstalować na nim windowsa. Cały dzień jest jakiś problem. A to klawiatura nie działa, a to jakiś problem z partycją na dysku i odmawia instalacji windowsa. Mam już dosyć. Komputer potrzebuję do jutra.
Chcę więc podłączyć nowy dysk ssd do innego komputera i zainstalować na nim Windows.

Pytanie brzmi więc jak to zrobić, aby windows na tym drugim dysku byłby na innej licencji i działałby ma innym komputerze? Da się tak zrobić? Bo w internecie piszą że będzie problem, ale już mam dosyć szukania i ptzedzierania przez #informatyka bełkot, który do niczego nie prowadzi.
  • 1
  • Odpowiedz
  • 1
Po przeczytaniu dziesiątków poradników i obejrzeniu dziesiątków filmów na YT...żaden nie pomógł. Jak naprawiłem?
Na innym komputerze dysk podzieliłem na dwie partycje, a przy instalacji, gdy wywalał błąd, "Instalator nie mógł utworzyć nowej partycji systemowej ani zlokalizować istniejącej partycji systemowej." Usunąłem jedną z partycji i zainstalowałem na wolnej przestrzeni nie przypisanej żadnej partycji.
  • Odpowiedz