W domu mam PC i laptopa. Często jest tak, że korzystam z jednego i muszę przełączyć się na drugie urządzenie, więc przepinam 2 kable od monitorów, myszkę i klawiaturę ze stacji dokującej na PC, lub odwrotnie. Jest to irytujące i zastanawiam się, czy coś mogę z tym zrobić. Z tego co czytałem, to rozwiązania są takie:
a) łączenie się poprzez "zdalny pulpit", no ale tu dochodzi input lag
b) użycie przełącznika kvm,
a) łączenie się poprzez "zdalny pulpit", no ale tu dochodzi input lag
b) użycie przełącznika kvm,

































Zastanawiam się tylko cały czas nad grafiką, czy nie lepiej jednak zamienić tego radeona na rtxa 4060. Wydajność podobna, tylko cenowo rozjazd, ale nvidia ma te swoje dodatkowe technologie, tylko czy przy tej
ale jeśli chcesz się bawić w AI to bierz 4060. Z 8GB VRAM za dużo nie poszalejesz ale już coś można porobić.