Nie to co gurska rosa, ona zawsze wchodzi idealnie - ale tylko z puszki, ta z butelki jest fujka.
No ale ja nie o tym...
Pićku znika ze sklepów. W osiedlowym monopolu - brak, w żabkach w całym mieście - brak albo zostały tylko te w
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_oGsk263CpwfkyRcBw7T2kNSaRnnKMfDr.jpg
Pobierz5

koleś na talent.
z22

Ganymede - krakowska firma growa - płaci za dojazd rowerem do pracy.
z227

Nie tylko ludzie używają protez
z30

Ilu Polaków odmawia różaniec? - Przynajmniej półtora miliona - odpowiada ks. Szymon Mucha, krajowy moderator Żywego Różańca. Odmawiana od stuleci najbardziej popularna modlitwa kontemplacyjna Zachodu przeżywa renesans od XIX w.
z49

Zajmuje bardzo mało miejsca, ale jest w nim wszystko potrzebne do życia.
z45

Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji.
z12

Akrobata pełnym pyskiem! Pewnie trenuje przed Olimpiadą.
z26

Ciekawa sprawa.
z333

Najdłuższy dystans dzienny - 550km, Maksymalna prędkość 87km/h, 27 krajów rowerem
z13

Czyżby nowy sport?
z9

7
Pije lawę i puszcza kółeczka z dymu
z312

Zderzenie dwóch kółeczek z dymu daje niewiarygodny efekt! Zobacz!
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jakich kółek używacie do jazdy innej niż rekreacyjna?
Nie wiem w jakim stylu jeżdżę - w sumie jakieś małe skoki/ślizgi/jazda tyłem/obroty itd sprawiają mi mega frajdę. Slalomu nie robię bo rolki nie pozwalają.
Niestety moje kółka k2 84/82A po godzinie wyglądają w ten sposób. Po tygodniu sa do wywalenia. Może polecicie coś co nie kosztuje milionów monet?
#rolki
źródło: comment_rVnF88euEzKdH3J1JB2ck1IU1mAHZSRR.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora