Kobiety, które zmniejszają spozycie jagnięciny i wołowiny w diecie są bardziej narażone na depresję. Bylo to pojedyncze badanie przeprowadzone na 1000 kobiet w Australii. Trzeba pamietac, ze spozywanie zbyt duzej ilosci miesa tez nie jest zdrowe.

http://www.telegraph.co.uk/news/9158235/Red-meat-halves-risk-of-depression.html

http://content.karger.com/Article/Abstract/334910

#zdrowie #dieta #kobiety #depresja #wolowina #jagniecina
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielakowy: spożywanie zbyt dużej ilości czegokolwiek nie jest zdrowe, ale samą jagnięcinę warto jeść, jeśli się ją dobrze toleruje.

  • Odpowiedz
Nie wiem. Czy tylko ja tak mam, że w Skyrim gram w większości kobietami? Dla lepszego efektu zainstalowałem CBBE mod, Bodyslide oraz hdt Physics.
#skyrim #kobiety
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-mikea-madrida-the-supergirls/
The Supergirls czytało mi się bardzo łatwo i przyjemnie. Po zakończonej lekturze zostało mi w głowie trochę nowej wiedzy na temat superbohaterek, a moja lista komiksów do przeczytania wydłużyła się o parę pozycji. Chyba o to właśnie autorowi chodziło. Chciałabym więc z czystym sumieniem powiedzieć „tak, ta książka spodoba się WSZYSTKIM fanom superbohaterek, bierzcie ją i kupujcie wszyscy!” A jednak… Nie mogę tego zrobić. Wiem, że wielu osobom ta książka się
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-mikea-madrida-the-supergir...

źródło: comment_x5ZBlX5BGCOcgTiOH0Dp6j0DC89R4aSV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To było jakiś czas temu. Najpierw wypatrzyłem ją w internecie. To była miłość platoniczna i nie marzyłem że kiedykolwiek ją spotkam. Aż pewnego dnia przechodziłem obok salonu. I tam w witrynie stała ona. Zacząłem częściej chodzić tamtędy. Od pracujących tam ludzi usłyszałem, że jest nie tylko piękna ale ma też wspaniałe wnętrze - wszyscy pracownicy salonu (i to płci obojga!) się w niej podkochiwali. Ale jak to z takimi bywa, ma też
motoweek - To było jakiś czas temu. Najpierw wypatrzyłem ją w internecie. To była mił...

źródło: comment_qn6tWgKryh4KiNTSmGYQAhOj9zbIM5p9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@allthethings ja kiedyś zrobiłem podobnie jak laska powiedziała mi ze ma chłopaka jak chciałem z nią zatańczyć. Odpowiedziałem zawadiacko, że przecież jej krzywdy nie zrobie i nie przelecę. Powiedziała że skąd ma mieć pewność ze jej nic nie zrobię.

Nie wiem skąd j----a wiedziała, że w kieszeni mam chusteczkę z chloroformem i kneble. Musiała mieć przeczucie.
  • Odpowiedz
@allthethings: Haha totalnie ja też bardzo dużo tańczę w klubach lub na domówkach a potem mi znajomi piszą ze podrywam wszystkie dziewczyny. Gdzie ja nawet nie zdążyłem pomyśleć o lasce czy chciałbym z nią rozmawiać.

Kiedyś jak byłem w operze, z dziewczyną nawet i podbiłem sobie na parkiet potańczyć i podszedłem do jakiejś randomowej wolnej laski ona do mnie od razu. - Ja tak nie tańczę, bo mam chłopaka. -
  • Odpowiedz