Większość mężczyzn dobierając sobie partnerkę, chciałaby mieć nad nimi jakąś przewagę - chcą być wyżsi, silniejsi, mądrzejsi, chcą więcej zarabiać.
Co ciekawe ja mam trochę odwrotnie, chciałbym mieć dziewczynę która byłaby dla mnie wzorem, byłaby bystrzejsza, miałaby szeroką wiedzę, byłaby ambitna, wysportowana.
Jestem dziwnym gościem, bo wiem, że gdybym miał taką dziewczynę, to czułbym się zmotywowany do własnej przemiany, tak aby dorównać drugiej połówce.
Problem w tym, że większość dziewczyn
























#kobiety #wojnaplci