#anonimowemirkowyznania
Większość mężczyzn dobierając sobie partnerkę, chciałaby mieć nad nimi jakąś przewagę - chcą być wyżsi, silniejsi, mądrzejsi, chcą więcej zarabiać.
Co ciekawe ja mam trochę odwrotnie, chciałbym mieć dziewczynę która byłaby dla mnie wzorem, byłaby bystrzejsza, miałaby szeroką wiedzę, byłaby ambitna, wysportowana.
Jestem dziwnym gościem, bo wiem, że gdybym miał taką dziewczynę, to czułbym się zmotywowany do własnej przemiany, tak aby dorównać drugiej połówce.
Problem w tym, że większość dziewczyn
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
Kobiety są genialne :)
W bujaku dla dziecka uszkodził się kabel. Ja byłem w pracy, a żona postanowiła działać. I zadziałała. Wzięła drugi zasilacz i porównała z tym pierwszym i patrzy:
110-240v w drugim 110-240v
50hz w drugim 50hz
Zgadza się ? Zgadza. Więc podłączyła zasilacz od laptopa do bujaka. Elektronika się rzecz jasna spaliła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kobiety #logikarozowychpaskow #dzieci
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@looklikelance: generalnie to jest swietna apka do poznania swojego ciala, bo kobiety dowiaduja sie, ze moga zajsc w ciaze tylko przez 7 dni w miesiacu, a nie jak im laduja do glowy firmy farmaceutyczne, ze moga zajsc w ciaze o kazdej porze dnia i nocy przez caly miesiac. I to jest tansze niz tabletki i nie zabija libido jak tabletki.
  • Odpowiedz
Mirki moja dziewczyna z którą jestem 3 miesiące dalej nosi pierścionek zaręczynowy po swoim byłym,.bZacząłem ja wypytywac skąd ma taki pierścionek no i się przyznała a wcześniej sciemnaiala że dostała od jakiejś tam ciotki XP ale coś mi nie grało ona mówi że jej się podoba poprostu ten pierścionek i nie myśli nawet ze to po narzeczonym pamiątka. Ot taki pierścionek ale mnie to trochę nietakt być w związku i nosić dalej
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach