Wpis z mikrobloga

#zwiazki #kobiety #rozowepaski
Mireczki jestem w zwiazku ze swoja kobieta 4 miesiace, zakochalismy sie w sobie , jest nam ze soba dobrze, czesto sie spotykamy,zostajemy na noc u siebie, no zakochani po uszy, :) No i albo mi sie wydaje albo faktycznie daje mi znaki zebym sie jej oswiadczyl :p Rozmawialismy na poczatku naszej znajomosci ze to trzeba sie poznac dobrze i wogole, ona sie z tym zgadzala ofc. No i od jakiegos czasu co wystawa jest w galerii jakis pierscionkow to juz mnie ciagnie za reke zeby poogladac , a to ten sie jej podoba a to ten, ten by pasowal na jej palcu :D fb przegladamy razem ,jest reklama pierscionkow zareczynowych, ona zwalnia scrollowanie tak zebym nie przeoczyl czasem :DD co chwile gadka ze a to kolezance sie zareczyl chlopak a to kuzynce i macha mi palcami , raz nawet mi piersionek chciala dac jakis swoj stary zebym znal jej rozmiar - zrobilem z tego zart, niby smalismy sie razem z tego ale wiecie jak to jest :P nawet jej siostra przy rodzinnym obiedzie pytala sie kiedy sie oswiadcze, to mowilem ze w swoim czasie. W sobote jedziemy w gory na 3 dni, nie bylismy jeszcze nigdzie razem na dluzej i chyba ona mysli ze ja jej sie tam zarecze :D Gada ciegle ze ten wyjazd odmieni nasze zycie czy os w tym stylu :o Kurde nie wiem co robic bo znamy sie krotko ale czujemy sie jak stara para, wiemy o sobie wszytko :D Czuje troche presje bo wiem ze ona tego chce a dla mnie to za szybko troche, chociaz jak bylibysmy rok ze soba to co innego. Aczkolwiek nie chce jej rozczarowac bo ona na to liczy. Wezcie pomozcie bo tak na serio rozwazam kupno pierscionka jutro :p
  • 19
@damianj4 pogadaj z nią szczerze, że jest dla Ciebie bardzo ważna i chciałbyś, żeby to zmierzalo w fajnym kierunku, ale żeby podjąć tak ważna decyzję trzeba kogoś bardzo dobrze poznac, zamieszkać razem i w ogóle
@PatBat: spokojnie stary. Po prostu tez planuje z tobą zycie. Jest w tobie zauroczona i juz mysli co bedzie dalej i planuje slub jak to kobieta. Nie ma sensu nic na siłę. Byłoby to mega nieodpowiedzialne gdybys po tak krotkim czasie wg mnie chcial juz sie zareczyc. Macie na to czas, nic wam nie ucieknie. 4 miesiace to mało czasu, jeszce sie poznajcie dokladnie. Zaręczyny nie zając , nie uciekną. Cieszcie
O dziecku też wspomina często zeby
chciała mieć już, raz nawet jak zapomniałem gumek a miała wtedy płodne mówiła mi żeby działał co będzie to będzie tylko żebym uważał