Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wyjątkowo kilka miłych słów o Mirabelkach.
Zazwyczaj prawilnie i stulejarnie piszę #gorzkiezale , że kobiety to nie ludzie i takie tam pieszczotliwe wyznania pogardy, co bezpośrednio związane jest z moim życiem prywatnym i faktem, że ̶c̶h̶y̶b̶a̶ zdecydowanie zbyt często trafiam na debilki i de facto to przekłada się na co raz to głębsze #!$%@? mojego umysłu, oraz wypaczenie obrazu rzeczywistości.
Wykop o dziwo jest miejscem, które przywraca mi wiarę w to, że nie wszystkie kobiety to #!$%@? umysłowe ameby, które... przepraszam, nie o tym miał być wpis ;) Kontynuując: Jestem pełen podziwu i fascynacji, jak wiele jest tutaj fajnych, błyskotliwych, wygadanych i intrygujących #rozowych Takich, które potrafią napisać coś modrego, doradzić, pośmieszkować, cokolwiek zrozumieć, które mają bardziej rozwinięte zainteresowania, niż lakier do paznokci. Potrafią zarzucić doby mem, przytrollować, zawstydzić niejednego niebieskiego, jednocześnie nie tracąc swojego uroku i niewinności (ʘʘ) . Od których aż bije dobroć i ciepełko! Z dużą przyjemnością patrzę na wpisy niektórych z was i myślę sobie ,,kurde, fajnie byłoby mieć takiego różowego dla siebie''.
Ten post jest ukłonem w waszym kierunku i podziękowaniem.
I nie zmieni tego nawet fakt, że pewnie jesteście brzydkie, nie golicie broszek, przez co nie macie atencji, ani bolców, dlatego też macie czas na bycie fajnymi i mądrymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale #!$%@? z tym! **I TAK WAS KOCHAM :* <3**

#wyznaniezdupy #kobiety #rozowepaski
  • 1
  • Odpowiedz