Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
- 282
- 167
- 3
- 0
- 17
- 406
- 256
- 1
2
Najbogatsze kluby piłkarskie na świecie. TOP10 drużyn o największych przychodach

20 najbogatszych drużyn w futbolu łącznie osiągnęło przychody na poziomie 7,9 mld euro (ok. 35 mld zł) - wynika z raportu „Football Money League". Na pierwszym miejscu znalazł się Manchester United, który pokonał Real Madryt i FC Barcelonę, pomimo, że "Czerwone Diabły" nie zagrały w Lidze Mistrzów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
8
Michał Wiśniewski apeluje do Tadeusza Ferenca. Chodzi o wyburzenie klubu...

Wiśniewskiemu wtóruje Janusz Panasiewicz z Lady Pank. Zrobiło się głośno. ...
z- 7
- #
- #
- #
- #
0
X-Demon w Lesznie zmienia się w klub disco polo

''(...)Większość udziałów klubu X-Demon w Lesznie zostało sprzedanych, a wraz z nowym współwłaścicielem klub zmieni nazwę oraz klimat muzyczny na disco polo. Ostatnie imprezy pod szyldem X-Demon odbędą się w weekend 9-10 marca 2018''
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Moja różowa pojechała 300 km do innego miasta na szkolenie. Zarezerwowała 2 noclegi w jakimś hostelu. W pokoju poznała jakichś 3 kolesi i 1 laskę. Następnego dnia napisała mi, że idą razem do klubu się bawić, wróciła z nimi do hostelu o 5 nad ranem, cytuję "wypiłam sporo, przyznaję, ale wszystko kontrolowałam". Czy to jest normalne zachowanie laski będącej w związku?
#zwiazki #kluby #zdrada
Kliknij
Czy takie zachowanie jest normalne?
- Tak 23.4% (194)
- Nie 55.0% (456)
- Ciężko powiedzieć 21.6% (179)
- 100
- 100
11
“Wyglądasz jak wyrzygany ryż” – jak działa klubowa selekcja nienaturalna? •

Zapraszasz dziewczynę do klubu na randkę, a w drzwiach mówią ci, że ona owszem, ale ty się nie nadajesz. Po co istnieje i jak działa klubowa selekcja?
z- 7
- #
- #
- #
- #
- 2
- 2
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 18
- 9
Jeśli chodzi o fragment o małych dłoniach, to faktycznie niepotrzebnie o tym pisałem, bo zepsułem romantyczny nastrój. Przez to wpis może być błędnie odebrany. Teraz niektórzy mogą myśleć, że jestem jakimś napaleńcem, który jak widzi dłonie, to myśli handjobie, a jak usta, to wyobraża sobie lodzika. Nie jest tak.

























Próbuję trzeci miesiąc tańczyć salsę, jednak dochodzę do wniosku, że to nie do końca dla mnie. Muzyką się nie jaram a i sam taniec nie wychodzi mi najlepiej.
Chciałbym nauczyć się na tyle dobrze tańczyć, żeby nie mieć oporów w potańczeniu solo w klubie, zatańczeniu z jakąś randomową laską, czy z ciocią heleną na weselu.
Tak bardziej na serio, to są pewne elementy wspólne, to znaczy rozliczenie na 2x4, tj. 123-567- i od nowa.
Teoretycznie krok jest podobny, ale nie do końca. Muza też trochę inna. Sposób prowadzenia partnerki też. Wiadomo, jak opanujesz jeden, to szybciej się przestawisz na coś innego, ale te salsy