Piłka balonowa. Taka piłka nożna tylko że biegasz w dmuchanej piłce. Jest coś takiego w okolicach #kielce ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 1
- 9
- 1
ja czasami jak nic nie jedzie przejezdzam na czerwonym. Zasady zasadmi ale głowa góruje
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Miki proszę was na szybko. Jestem juz lekki beton i nie mogę znaleźć grafiki. Kielczanie kitowcy łobloblo. Gdzie to kuhwa znaleźć...
#kielce #kielczanie
#kielce #kielczanie
- 1
@hctkko: dzienki qmplu
- 2
Wykopki (zwłaszcza z #kielce i okolice), pomocy!
Remontuję mieszkanie i pod parkietem okazało się, że mamy subit.
Takie s-----------o wredne, nikomu nie polecam.
Niestety znalazłem jedną ekipę działającą profesjonalnie z usuwaniem subitu, ale najbliższy termin to koniec listopada, a tyle czekać nie mogę. Stąd pytanie - czy ktoś zna może kogoś, kto ogarnia temat i mógłby pomóc?
Zależy mi na czasie i oczywiście za to zapłacę.
A
Remontuję mieszkanie i pod parkietem okazało się, że mamy subit.
Takie s-----------o wredne, nikomu nie polecam.
Niestety znalazłem jedną ekipę działającą profesjonalnie z usuwaniem subitu, ale najbliższy termin to koniec listopada, a tyle czekać nie mogę. Stąd pytanie - czy ktoś zna może kogoś, kto ogarnia temat i mógłby pomóc?
Zależy mi na czasie i oczywiście za to zapłacę.
A
- 62
Mireczki z #kielce, potwierdzacie? Ja tak mówię.
źródło: comment_PaUijzxSA8WFmKhMrWm86Yl6Th2EeAmk.jpg
Pobierz@Sniper10200 oczywiście że przepoja
@Sniper10200: Potwierdzam, PRZEPOJA :D
najlepsze miasto do mieszkania?
najlepsze miasto do mieszkania?
- mniejsze miasto blisko duzego miasta 19.0% (592)
- warszawa 12.3% (381)
- wroclaw 19.6% (609)
- krakow 8.0% (249)
- poznan 6.5% (202)
- trojmiasto 15.0% (467)
- lodz 7.0% (217)
- bialystok 5.1% (157)
- katowice 5.3% (164)
- szczecin 2.3% (70)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
hahaha klaudie widać
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nietoperzu: No cusz
@nietoperzu: master of burak cebulak
- 3
jakas gruba awantura była w sobote wieczorem na placu artystów. Ktos cos wie?
#kielce
#kielce
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@viktorPL: xDDDDDD
Mirki z #kielce, mieliście kiedyś styczność z Punktem G.astro? Dobre jedzonko czy nie bardzo?
Za nami 9. seria PGNiG Superligi. W niektórych spotkaniach było na prawdę ciekawie, a wynik meczu rozstrzygały ostatnie sekundy. Skróty meczów pokaże Canal+Sport w poniedziałkowym Magazynie PGNiG Superligi. Emisja o godz. 21.
PORAŻKA POGONI NA ZAKOŃCZENIE MARATONU GIER
Szczypiorniści
PORAŻKA POGONI NA ZAKOŃCZENIE MARATONU GIER
Szczypiorniści
@PGNiG_Superliga: wiecej tagow n----------e
@inspektor_erektor: No chyba ciężko spodziewać się innej drużyny. W bezpośrednim starciu tylko MMTS był w stanie dorównać Azotom, z tych drużyn, które z Puławianami przegrały. Ale jeszcze będzie runda wiosenna, więc tam forma drużyn może być zupełnie inna.
Prosiaczek na leonarda otwarty do 4
@kamilinho1: Jeszcze nie zjadłem tu dobrego kebaba...
- 1
Mirki z #kielce polecicie jakiś dobry i niedrogi nocleg na dziś w waszym mieście? :) I co warto jeszcze dziś tutaj zobaczyć? :)
- 26




























Czy jest ktoś w kielcach kto potrafiłby wykasować błędy w Lagunie 2? Wymieniłem siedzenie i po podpięciu akumulatora zaswiecil się SERV i ikona poduszki.
źródło: comment_Er6jglwGso1CpLLwMgfVGsrj0MI08lJU.jpg
Pobierz