Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Swego czasu w kilku mcd w kraju (w tym w Kielcach) była opcja "Create Your Taste" gdzie pojawiły się burgery premium do samodzielnego komponowania. Czy to nadal jest? :) Wszystkie info są sprzed kilku miesięcy, na stronie mcd nie ma żadnej zakładki na ten temat (a dawniej pamiętam była). Temat jakby całkowicie ucichł. Dajcie znać czy gdzieś jeszcze da się tego spróbować.
#kielce #mcdonalds
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #kielce Mam pytanie. Kilka tygodni temu widziałem jakąś reklame baru w stylu Pijalnia piwa i wódki taki jak jest np w Krakowie. Nie mogę nigdzie znaleźć nic takiego. Wiem, że ten bar nie nazywał sie pijalnia. Powstało to chyba kilka tygodni temu albo kilka miesiecy temu. Może ktoś podać adres tego baru? Strasznie lubię te klimaty :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak długo czeka się na wydanie Kieleckiej Karty Miejskiej? Na miejscu da się to załatwić czy to jednak kilka dni?
#kielce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Mirki będę miał zamiar kupić audi a4 b5, powiedzcie mi gdzie jest jakaś fajna stacja diagnostyczna w kielcach żeby mi sprawdzili wszystko od spodu auta porządnie? I najczęstsze bolączki tego modelu, na co zwrócić uwagę #audi #kielce
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wextor: 1.8t jak ktoś dbał o turbinę i ogólnie o silnik to niezniszczalny jest :) sama mam taki motor w swoim daily i polecam, podatny na mody. KLIK tutaj gościu całkiem dobrze mówi. Masz już jakiś upatrzony egzemplarz? Zapraszam na grupę audi na fb, tam masz wystawionych b5 do wyboru do koloru i większość w na prawdę dobrym stanie.
  • Odpowiedz