Orientuje się ktoś ile czasu się czeka na egazmin praktyczny i potem po zdaniu na wyrobienie prawa jazdy? [WORD Kielce]
Mam wszystko opłacone (prócz egzaminu praktycznego), wyjeżdzone 20h (w tym tyg dojdzie 4) i chciałbym bardzo zdążyć przed końcem roku przed tym chorym prawem które wprowadzają.
Jak bardzo to jest realne?

#prawojazdy #kielce
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sniper10200: pewnie jak ludzie parkowali tak jak trzeba na wyznaczonych miejscach to wtedy inni jak już brakowało miejsc parkowali pod tymi drzewami i wtedy ci co normalnie zaparkowali mieli problem z wyjechaniem i zaczęli parkować tak jak na zdjęciu
  • Odpowiedz
olej, cukier, czosnek, kwas cytrynowy i kwas askorbinowy.


I pewnie też jest tam sól.

@goomowy: Wszystkie te składniki to tak naprawdę konserwanty, a właściwie mają właściwości konserwujące. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz