Wszystko
Najnowsze
Archiwum

xbonio
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Byłem na obiadku w Sopranos w #kielce I poza tym, że w środku jest cisza i chyba im ktoś p------ł szyld to mają bardzo dobre żarcie. Polecam.

kravjec
- 0
@Nerlo: Chodziłem tam na długiej przerwie w techbazie, zawsze był żurek!
Poleci ktoś, gdzie najlepiej udać się do laryngologa na NFZ? Mam skierowanie. Kiedyś pytałem o dentystę i Mireczki super poleciliście, płacę plusami ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#kielce
#kielce
@Sniper10200: poszedłem się zapisać, laryngologia jest ok
@Sniper10200: chyba tydzień
Gdzie w #kielce mogę oddać głośniki do regeneracji lub też naprawy ? Polecacie jakiś serwis lub ktoś z was zajmuje się czymś takim ?
Elo mirki z #kielce i okolice, wie ktoś skąd tyle policji dziś na mieście? Szczególnie na przy trasie Centrum > Ślichowice?? Każdy z kim gadam się zastanawia a nikt nic nie wie. Może wykopki jako wszechwiedząca elita pomogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nerlo: beczka śmiechu.
- 0
- 5

- 2
261
Niepokonane Vive w Lidze Mistrzów. Pokonali Celje Pivovarna Lasko

Piłkarze ręczni Vive Tauron Kielce pokonali we własnej hali słoweński zespół Celje Pivovarna Lasko 31:23 w meczu czwartej kolejki grupy B Ligi Mistrzów. Broniący tytułu kielczanie są w tej edycji niepokonani. Kolejny świetny mecz w ich barwach zaliczył bramkarz Filip Ivic
z- 24
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Gdzie na trasie Kielce-Radom mozna dobrze zjesc? Bedzie nas 4 osoby, pora okoloobiadowa. Wolam #radom, #kielce.
#polskiedrogi
#polskiedrogi
Potrzebuje stroboskopu na dzisiejszy wieczor, wie ktoś czy kupię go w galerii echo w Kielcach i w jakim sklepie?
http://www.megascena.pl/pf/76/2889.jpg
#stroboskop #kielce #galeriaecho
Z góry dzięki
http://www.megascena.pl/pf/76/2889.jpg
#stroboskop #kielce #galeriaecho
Z góry dzięki
Spytaj w Lp elektronik na -1 ale będzie ciężko :/
Hej #kielce co u was można dobrego zjeść? Polećcie jaką ciekawą restaurację na obiad. Tylko nie schabowy z ziemniakami, tylko coś ciekawego :-)
#kiciochpyta
#kiciochpyta
- 5
Polecacie jakąś fajną miejscówkę na weekendowy wyjazd w Góry Świętokrzyskie?
#goryswietokrzyskie taguję #kielce ale raczej nie chodzi o miejscówkę w mieście ;) #turystyka #podroze #polska #obrazekdlazwiekszeniaatencji
#goryswietokrzyskie taguję #kielce ale raczej nie chodzi o miejscówkę w mieście ;) #turystyka #podroze #polska #obrazekdlazwiekszeniaatencji
źródło: comment_FfpDthG8QKsXJc9BKKZTfFIs7hTz4f3H.jpg
Pobierz@pogop: najlepszym IMO miejscem wypadowym jest Św. Katarzyna alternatywnie Nowa Słupia - jak chciałbyś zaliczyć i Łysicę i Św. Krzyż za jednym zamachem, lub na dwa razy.
Jak już tam będziesz to polecam ok. 50km wycieczkę samochodową na zamek Krzyżtopór w Ujeździe.
Jak już tam będziesz to polecam ok. 50km wycieczkę samochodową na zamek Krzyżtopór w Ujeździe.
@pogop: Mniej oczywiste a równie ciekawe (i mniej tłoczne) to pasmo Jeleniowskie albo okolice wsi Widełki (na wschód od Daleszyc).
Mirasy z #kielce którą myjnie bezdotykową polecacie? Żeby był odkurzacz i kompresor.
- 3
Ktoś wie gdzie najtaniej kupię olej Motul 6100 4l z filtrem W712/52? Może jakieś kody rabatowe do InterCarsa czy coś w tym stylu?
#motoryzacja #kielce #dbamoswojsamochodalejestemskapy
#motoryzacja #kielce #dbamoswojsamochodalejestemskapy
@dawidpotok: motoneo.pl
http://motoneo.pl/oleje-silnikowe_opis/244,MOTUL_6100_Synergie_10W40_Olej_silnikowy_p
http://motoneo.pl/czesci/filtr_oleju,W71252,mann-filter_4
z przesyłką jakieś 125 zł, masz punkt odniesienia ;)
http://motoneo.pl/oleje-silnikowe_opis/244,MOTUL_6100_Synergie_10W40_Olej_silnikowy_p
http://motoneo.pl/czesci/filtr_oleju,W71252,mann-filter_4
z przesyłką jakieś 125 zł, masz punkt odniesienia ;)
3
Pasażerowie leżeli pokotem w ładowni !!! Upchnęli 15 osób w dostawczaku

90 km/h przez wieś, a w środku busa pasażerowie leżeli nawet na pace - policjanci zatrzymali Mercedesa Sprintera, którym z podróżowało łącznie aż 15 osób.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
@PorannyKac: bo jest debet endokrynologów, kolejki są nawet prywatnie
- 0
@Aerdyn nie wiesz jaki koszt?
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@tomkkoo: Nocna sobie wymyśliła jakiś temat do smiechu na noc, jutro sobie znajdą coś innego, normalka.
Nie było mnie na nocnej a często bywam także ominęła mnie ta historia z #kielce O co chodzi?
#pytanie #nocnazmiana
#pytanie #nocnazmiana
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Co to #kielce
- 2
@wytrzzeszcz: mniej więcej to samo co #czarnolisto - taki tag, po wpisaniu którego wyświetla się powiadomienie u 325 osób, jako że mnie zawołałeś spamem, zapraszam do tego pierwszego tagu.





























