• 1
Zna ktoś w #kielce jakieś kluby/szkoly gdzie mógłbym pograć w #tenis #tenisstolowy ? Fajnie by było żebym nie płacił za dużo albo wcale (trenowałem kiedyś około 20-30 godzin w miesiącu i jakbym stół normalnie wynajmował to bym zbankrutował po pewnym czasie)
W klubie jak byłem w mojej rodzinnej miejscowości to płaciłem czasami 10 złotych albo nic na miesiąc, treningi mieliśmy na hali szkoły podstawowej w stylu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co te #kielce, ostatnim razem jak bylem tutaj to wzywalem pogotowie do młodej kobitki co zasłabła na przystanku. Teraz wzywalem policje bo starszego gościa jadącego rowerem, po przejeździe rowerowym potracil jakiś młody chlopak i uciekł z miejsca zdarzenia. Boje się przyjeżdżać do domu na święta Bożego Narodzenia :D
#997
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #kielce, mam nadzieje, że nie serwisujecie auta w Autolinie na pakoszu. Jeśli tak, to z łaski swojej nie wyjeżdżajcie na drogi bo zabijcie siebie lub/i innych mimo, że zapłaciliście korcie za naprawę. Znajomy odebrał auto w czwartek z wymiany kompletu hamulców tylnych w avensis I. Niby rutna, prosta rzecz, a s---------i chyba wszystko co się dało:
-Tarcza nie przykręcona
-Koło się grzeje, hamulec nie odpuszcza
-Ręczny nie istnieje
-Auto wpada w
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@purr: właśnie tak nie jest, lepiej czasami popatrzeć po małych sklepach ... kiedyś kupiłem klej do tapet w małym sklepie budowlanym blisko domu, a później byłem po tapety w castoramie i ten sam klej był 5 zł droższy w castoramie, więc to, że większy sklep to musi być taniej to nie prawda
  • Odpowiedz
Był już ktoś na lodowisku w tym sezonie? Bardzo oblegane? I o której najlepiej godzinie iść żeby trafić na jak najmniej ludzi?
#kielce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piezometr: w pierwszy dzień jak zrobili i było za darmo to wyglądało mniej więcej tak jak na promocji w Lidlu, bo akurat przechodziłem .... najmniej ludzi to masz w tygodniu, najgorzej to iść w piątek w godzinach wieczornych i w sobotę
  • Odpowiedz
@piezometr: jak chcesz w niedzielę to raczej w tych późniejszych godzinach, ogólnie to jest różnie raz jest tłok, a raz jest luz ale najgorzej to piątki wieczór i ogólnie cała sobota, w niedzielę już trochę luźniej
  • Odpowiedz
Nie orientuje się ktoś czy znajdę działający w niedzielę serwis gsm w #kielce ?
Chodzi o wymianę gniazda w lumii 535, bardzo pilnie ;/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojciech L. odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski...
Za co ja się pytam? Jakie to wybitne osiągnięcia na polu oświaty, nauki, sportu, kultury, sztuki, gospodarki, obronności kraju, działalności społecznej, służby państwowej oraz rozwijania dobrych stosunków z innymi krajami? No tak, głosujcie dalej na wąsacza... jprdl.
#kielce #c---------------a ()
http://kielce.onet.pl/prezydent-kielc-zostanie-dzis-odznaczony-krzyzem-kawalerskim-orderu-odrodzenia-polski/hrlqd5
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach