Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
@marcuus2: Przy tych cenach już za bardzo nie poszalejemy, ale z kodem "MIRKO" masz jeszcze -5%.( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
- 1
- 53
- 75
3:0 Vanja Marković
źródło: comment_AvqlDw4x2RQzLWcunvbksJmh7U4MzCrt.jpg
Pobierz- 16
Co te ludzie w tych Kielcach chyba oponami domy opalają xD
#kielce #krakow #powietrze #zanieczyszczeniepowietrza
#kielce #krakow #powietrze #zanieczyszczeniepowietrza
źródło: comment_RNPC0ohzN5PJOPPEq0NXc9hJbT5tsBBx.jpg
Pobierz- 1
@Szczebaks: zero wiatru i mgła jak mleko.
Dziś już trochę przewiało
Dziś już trochę przewiało
źródło: comment_PpDeRM9B6PNGiqJX1p70vd0CDSuy6MoD.jpg
Pobierz#pocztapolska #kielce #tracking
Jak mam paczkę tymczasowo w Kielcach na WER to mogę ją tu odebrać? Akurat dziś tu jestem.
Jak mam paczkę tymczasowo w Kielcach na WER to mogę ją tu odebrać? Akurat dziś tu jestem.
źródło: comment_I8kXhB0PoXDIDvN3PS0CutJhyTMzoMYX.jpg
Pobierz@trafopowielacz: To jest WER także nie wiem czy będą chcieli ściągać z taśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szanse są bardzo małe, lepiej poczekać jak przyjedzie do UP i tam odebrać.
Masz numer do weru: 41 345 41 43
Masz numer do weru: 41 345 41 43
- 0
@piezometr: co to za apka??
- 1
@qwarqq: @Krolowa_MLWP: jakość powietrza w Polsce
źródło: comment_Nvx0AY922UuEjhv0qOd7qhJEXEsRRKre.jpg
PobierzDrogie Mirki z #kielce możecie polecić jakieś dobre śmieciowe jedzenie (Kebab/Pizza/Burger) w naszym mieście? Odwiedzają mnie jutro znajomi, którzy gustują w takim żarciu i chciałbym ich czymś smacznym uraczyć.
- 5
@DajMiSzekle: pizza pod 3, burger na bodzentyńskiej, kebab na paderewskiego obok madetki :)
Pieprz i bazylia
- 6
http://otomoto.pl/oferta/fiat-500-2016-jak-nowy-delikatnie-uszkodzony-salon-polska-okazja-csp-ID6yFjPW.html
Dobra cebula. Warto obejrzec, ale sprzedajacy w miare powazny. Kupilem tam kilka aut.
#kupautozmikro #fiat #kielce
Dobra cebula. Warto obejrzec, ale sprzedajacy w miare powazny. Kupilem tam kilka aut.
#kupautozmikro #fiat #kielce
@bigger oglądam ich aukcje i zawsze oni te auta trochę naprawiają. Jak było z autami które u nich kupiłeś?
Ech, mirki... Co ten świat to ja nawet nie.
Skrzyżowanie w #kielce zawsze zakorkowane godzina stania na swiatlach.
DZIS NIE DZIALA SYGNALIZACJA BO JAKIES PRACE SERWISOWE ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ruch odbywa się plynnie nawet biarac pod uwagę pieszych. Nie czekałem na przejście przez jezdnię nawet sekundy. Na ciul komu te światła jak ludzie sobie
Skrzyżowanie w #kielce zawsze zakorkowane godzina stania na swiatlach.
DZIS NIE DZIALA SYGNALIZACJA BO JAKIES PRACE SERWISOWE ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ruch odbywa się plynnie nawet biarac pod uwagę pieszych. Nie czekałem na przejście przez jezdnię nawet sekundy. Na ciul komu te światła jak ludzie sobie
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@LatajacaKartka: no tak , zlikwidowali na chwilę , po 2 dniach zrobili znowu. Bez tego ronda to koszmar skręcić z szajnowicza w lewo w malików.
- 10
- 2
@CegielniaPL: Ciekawe na jakiej to podstawie jest robione. Odnoszę wrażenie że jest w tym trochę propagandy i zakłamania.
Goerlitz ma 80%, a Zgorzelec 2,4x. A są to siostrzane (bliźniacze) miasta. Ciekawe jak ma się to w przypadku innych przypadków, niestety danych z Guben/Gubin i Koestritz/Kostrzyń, Frankfurt/Słubice nie ma.
Goerlitz ma 80%, a Zgorzelec 2,4x. A są to siostrzane (bliźniacze) miasta. Ciekawe jak ma się to w przypadku innych przypadków, niestety danych z Guben/Gubin i Koestritz/Kostrzyń, Frankfurt/Słubice nie ma.
#kielce
zamawiał ostatnio ktoś z was pizze z halopizza? działa to jeszcze jakoś? bo coś ich strona ledwo zipie.
Ostatni raz pizze zamawiałem ponad rok temu i zazwyczaj u nich, bo mieli w miarę dobrą i za 30zł było picie, 2 sosy i 50cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zamawiał ostatnio ktoś z was pizze z halopizza? działa to jeszcze jakoś? bo coś ich strona ledwo zipie.
Ostatni raz pizze zamawiałem ponad rok temu i zazwyczaj u nich, bo mieli w miarę dobrą i za 30zł było picie, 2 sosy i 50cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 35
7
All Goals & Highlights HD - Korona Kielce 2-1 Zaglebie - 21.11.2016 - Video

All Goals & Highlights HD - Korona Kielce 2-1 Zaglebie - 21.11.2016
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Miraski, ile placiliscie za czyszczenie piecyka gazowego do grzania wody w #kielce
































No troszkę lipa :/
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/konskie/a/lipa-smiertelne-potracenie-pieszego,11509837/
źródło: comment_hLYpld90mx4aBlxsGQNaN936ajifsORq.jpg
Pobierzźródło: comment_q404Xn11BSw6eKvdap7zwKKrqD56OKuF.jpg
Pobierz