#drukarki #tusze #kielce Cześć, szukam miejsca (kielce) lub sklepu internetowego gdzie dostane tusz do drukarki Brother mfc-j6920dw w rozsądnych pieniądzach. Pasujący zamiennik też wchodzi w gre. Chodzi głownie o tusz czarny.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozwiążmy to raz na zawsze. Gdzie wychodzicie z domu?

#warszawa #krakow #kielce #gdansk

Gdzie wychodzicie?

  • Na dwór 68.4% (262)
  • Na pole 18.3% (70)
  • Na spacerniak 5.2% (20)
  • Na pokład 2.9% (11)
  • Na murawę 0.3% (1)
  • Na zewnątrz 5.0% (19)

Oddanych głosów: 383

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Colos: rozwiążmy to raz na zawsze
aha, za kilka dni znowu pojawi się kolejny, który będzie chciał to rozwiązać na zawsze i tak ciągle. różnorodność wykopu przygniata samych użytkowników :)
  • Odpowiedz
Drogie Mirki z #kielce możecie polecić jakieś dobre śmieciowe jedzenie (Kebab/Pizza/Burger) w naszym mieście? Odwiedzają mnie jutro znajomi, którzy gustują w takim żarciu i chciałbym ich czymś smacznym uraczyć.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ech, mirki... Co ten świat to ja nawet nie.
Skrzyżowanie w #kielce zawsze zakorkowane godzina stania na swiatlach.

DZIS NIE DZIALA SYGNALIZACJA BO JAKIES PRACE SERWISOWE ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ruch odbywa się plynnie nawet biarac pod uwagę pieszych. Nie czekałem na przejście przez jezdnię nawet sekundy. Na ciul komu te światła jak ludzie sobie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CegielniaPL: Ciekawe na jakiej to podstawie jest robione. Odnoszę wrażenie że jest w tym trochę propagandy i zakłamania.
Goerlitz ma 80%, a Zgorzelec 2,4x. A są to siostrzane (bliźniacze) miasta. Ciekawe jak ma się to w przypadku innych przypadków, niestety danych z Guben/Gubin i Koestritz/Kostrzyń, Frankfurt/Słubice nie ma.
  • Odpowiedz
#kielce
zamawiał ostatnio ktoś z was pizze z halopizza? działa to jeszcze jakoś? bo coś ich strona ledwo zipie.
Ostatni raz pizze zamawiałem ponad rok temu i zazwyczaj u nich, bo mieli w miarę dobrą i za 30zł było picie, 2 sosy i 50cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorzka:

Będziesz szukał dymów przyjedziesz do Kielc

To musisz niestety wiedzieć o tym, że

Każdy nosi kosę w kieszeni

Spróbuj kogoś zdenerwować to cię
  • Odpowiedz