#anonimowemirkowyznania
#prawo #kielce

Mirki poleci ktoś albo powie jak znaleźć dobrego prawnika od długów i komorników w Kielcach? Moja rodzina się już jakiś czas z długami boryka i chciałbym to wszystko uporządkować, przeanalizować i podziałać, może da się umorzyć pewne długi albo chociaż wiedzieć jak sprawa wygląda i rozłożyć na wygodne raty.
Ile takie usługi kosztują? Będzie około 2-3 długi do ogarnięcia i wydaje mi się że trzeba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirky jadę sobie z różowym na taka mała wycieczkę, najpierw Łódź a pozniej dwa dni w Kielcach i tutaj pytanko, macie jakies propozycje co zobaczyć? Oczywiście mam zamiar odwiedzić jaskinie raj ( ͡° ͜ʖ ͡°) bede w waszym mieście 12 i 13 listopada

#kielce #podroze #podrozujzwykopem
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_Przemyslaw: koło jaskini masz blisko zamek w chęcinach ale tam rewelacji nie ma, tylko tyle, że blisko bo może z 5 km od jaskini .... dalej za chęcinami, jakieś 10 km masz skansen w Tokarni, a dalej jest Jędrzejów to lepiej żebyś tam nie dojechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przeklejam bo op to zielonka i nie umie w mirko

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Od niedawna w województwie świętokrzyskim zaczeło też dochodzić do Porwań młodych mężczyzn
Pod Kielcami - Wczoraj zaginoł 21 Letni Meżczyzna i 30 Ketni
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamil Suchański - określający się żartobliwie jako "Bezpartyjny i Niezależny" kandydat w wyborach do Senatu z poparciem PO i SLD oraz członek rady nadzorczej klubu Korona S.A. - napisał list otwarty do kieleckich radnych, w którym apeluje o dalsze finansowanie klubu z publicznych pieniędzy w wysokości 13 milionów złotych przez kolejne 3 lata. Po tylu latach kompromitacji z próbami sprzedaży klubu i jego finansowaniem nie przyszłoby nam do głowy, że ktoś jest
lewactwo - Kamil Suchański - określający się żartobliwie jako "Bezpartyjny i Niezależ...

źródło: comment_ChOpP8SqEAqncXE8ahChzdwPGBnlBAPZ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #opony
Ile płacicie za wymianę opon? Z rok czy dwa lata temu było po 40zł, a teraz jest po 60 w #kielce chyba że taki zakład ( ‾ʖ̫‾)
stalówki.

Ile płacisz za wymianę opon?

  • 40zł 21.6% (54)
  • 50zł 23.2% (58)
  • 60zł 18.8% (47)
  • 70zł i więcej, ale mniej niż 100zł 23.2% (58)
  • więcej niż 100zł 13.2% (33)

Oddanych głosów: 250

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osobiście uważam że czy dobrze czy źle to po 14 latach powinno się odejść ze służby i nie kpić mówiąc że jeszcze 5 lat do emerytury. Cały artykuł tutaj: http://plus.echodnia.eu/swietokrzyskie/opinie/a/prezydent-kielc-zdradza-plany-na-najblizsze-lata,11417349
Ciekawa część na temat uciekania ludzi z Kielc, chociaż cały artykuł to taka kampania wyborcza, ot w sumie to echo dnia więc czego się spodziewać po pseudo dziennikarzach:

- Kielce nadal się kurczą, mieszkańcy wyjeżdżają z miasta w poszukiwaniu pracy albo lepszego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki gdzie w #kielce jest jakiś dobry introligator? I ile kosztuje odnowienie książki i od czego to zależy? Pierwszy raz będę korzystał z tej usługi.
Boję się, ale wołam #ksiazki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cały projekt ma być realizowany od lutego 2017 roku do sierpnia 2019 roku. Koszt wszystkich czterech inwestycji to 100 milionów złotych, z tego unijne dofinansowanie wyniesie 85 procent, czyli 74 miliony złotych.


Nowy poziom matematyki według dziennikarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#kielce #echodnia #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #kielce
Szukam małej sali konferencyjnej (ok 10-15 osób) na kilka godzin w Waszym mieście. Możecie coś polecić lub odradzić?
Z góry dziękuję za pomoc
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CKNorek: jak tam nic nie ma to co się przejmujesz. Wynieś resztę rzeczy na noc co wartościowe i zostaw jeszcze drzwi otwarte, żeby ich nie zniszczyli, stare bo stare - szkoda czasu na szukanie nowych potem. Wykręć korki żeby im zadania nie ułatwiać i żeby musieli z latarkami biegać i najlepiej zostaw tam jakieś ... wnyki, w ramach niespodzianki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby się nie
  • Odpowiedz