Jej http://ztm.kielce.pl/aktualnosci/982-smog.html darmowa komunikacja jutro, a myślałem że samolotami latać będziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/w-poniedzialek-w-kielcach-darmowa-miejska-komunikacja-dla-wszystkich,11664375/

























źródło: comment_lqRztgSRpCsdHC21eovq740RXVLAUf48.jpg
Pobierz