Poziom smogu w #kielce wraca do normy. Wygląda na to że to chwilowy kryzys. Dodatkowo mieliśmy bardzo chłodną noc. Koniec afery, pokrzyczeli, proszę się rozejść.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś w Kielcach lepiej nie oddychać, gdyż grozi to śmiercią lub poważnymi chorobami. Powietrze zostało skażone rakotwórczymi pyłami o bardzo dużym stężeniu. Normy zostały przekroczone prawie 20 razy! O ile pyły PM10 dostają się "jedynie" do płuc to zabójcze pyły PM2,5 przenikają również do krwi i są szkodliwe w każdym stężeniu.

Ekipa Wojciecha Lubawskiego dobrze zna ten problem, bo przekroczenia norm stwierdzane są w Kielcach co roku od co najmniej kilkunastu lat.
lewactwo - Dziś w Kielcach lepiej nie oddychać, gdyż grozi to śmiercią lub poważnymi ...

źródło: comment_klZaDNmBp84ryT2wpHsjpMYsxoVdIAW8.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z kielc, ile wam termometry za oknem pokazują? Według internetu obecnie jest -24. Byłem sprawdzić czy mi samochód odpala i wydawało się mniej ale to pewnie przez brak wiatru i suche powietrze.
#kielce
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@lesniok: otworzyłem okno i poczułem spaleniznę. Tj palony węgiel i od razu odpaliłem apkę i takie wyniki są. Serio dramat. J---e na zewnątrz bardzo.
  • Odpowiedz
#kielce #swietokrzyskie
Zna ktoś dobrego dermatologa w Kielcach lub najbliższych okolicach? Dobrego to taki który nie przepisuje tych samych leków każdemu pacjentowi na trądzik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcę zacząć kuracje izotekiem, i chciałbym trafić do jakiegoś ogarniętego lekarza, który pośle na badania najpierw.

Tego na starodomaszowskiej znam ( ‾ʖ̫‾)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubasal Generała Józefa Hauke-Bosaka 9, 25-001 Kielce Dotex. Mogę polecić z czystym sumieniem. Szylem tam 2. Na miejscu mają naprawdę duży wybór gotowych. Teraz może być wydłużony czas oczekiwania jakbys chciał szyc na zamówienie bo sezon studniówkowy.
  • Odpowiedz
Dzięki panowie!

@strusmig: za zimno dzisiaj trochę na takie miejsca XD

@Darson666: Serio spoko ten typek jest XD slodził mi niemiłosiernie, widać że zna się na rzeczy, mówił nawet w co by mnie ubierali jakbym
  • Odpowiedz