Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@crystaldragon: Ale ja lubię takich partyjniaków, zawsze śmieszki heheszki są ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@ILOVEPOLAND: cała twoja aktywność na wykopie na to wskazuje
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
Na dodatek tam zawsze drogo było...
- 6
- 17
- 3
Koniec ul. Cichej. W tle nowy przystanek na al. IX Wieków Kielc :)
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W #kielce pizga jak w kieleckiem
Jest jakiś mirek z Kielc lub okolic który zajmuje się wylewkami? ok 70m2
#kielce #remontujzwykopem #remont #wylewka #budownictwo #budujzwykopem
#kielce #remontujzwykopem #remont #wylewka #budownictwo #budujzwykopem
1
Tymczasem na świętokrzyskiej wsi... :) !!! Jak on tam wjechał? Miał 2,7 promila

Akcja niczym z Polskiej Kroniki Filmowej z lat 60-tych! Pijany woźnica nie zapanował nad dwoma końmi i wjechał furmanką do rowu melioracyjnego!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Siema mirki.
Czy znalazł by się ktoś kto mógłby poświęcić mi chwilę i zaprogramować zmieniarkę CD w moim A4 B6.
Jeśli się nie mylę chodzi tylko o +2 = CD-Changer installed ale sam nie posiadam kabelka do OBD2.
#audi #kielce #programowanie #elektronika #samochody #vag #wloszczowa #mechatronika #niewiemjaktootagowac #kiciochpyta #benzyna
Czy znalazł by się ktoś kto mógłby poświęcić mi chwilę i zaprogramować zmieniarkę CD w moim A4 B6.
Jeśli się nie mylę chodzi tylko o +2 = CD-Changer installed ale sam nie posiadam kabelka do OBD2.
#audi #kielce #programowanie #elektronika #samochody #vag #wloszczowa #mechatronika #niewiemjaktootagowac #kiciochpyta #benzyna
@jajak: nie, ale jak zapytasz 3 raz w ciagu godziny moze ktoś sie zlituje
- 9
- 91
- 10
@jedzbudynie: Tylko wersja z dźwiękiem:
- 3
@MarianoaItaliano łapie wifi w promieniu 10km :)
Na czasie
źródło: comment_NKPCLvfrl2TZor91bZAJ0miwudz2NL2b.jpg
PobierzIdąc śladem kolegi Mirka który odkurzał powietrze, postanowiłem sprawdzić czy w #kielce na obrzeżach miasta też będę mógł się pochwalić czarnym wacikiem po odkurzaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety tu na obrzeżach #smog chyba trochę mniejszy bo 30s odkurzania na 100% mocy skończyło się jedynie niewielką zmianą koloru. Chyba będę żył (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_sf3mXQSfZlDV7ng4JCwFKjPJwIEU2aQD.jpg
Pobierz- 8





























Link do aukcji
Jak coś możemy zrobić też wycieczkę po podziemiach/piwnicach więc jak ktoś jest bordo jak ja to nie musi się martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)