Które miasta są zainteresowane grą w Lożę Szyderców?
Szukamy lokali/pubów, w których brakuje naszej gry, a chcielibyście mieć możliwość zagrania w Lożę Szyderców.
Wpisujcie miasta! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo, na koniec roku zostało nam kilka kubków, które postanowiliśmy przeznaczyć na #rozdajo dla mirków (pic rel w komentarzu)
2 kubki polecą do komentujących,
loza__szydercow - Które miasta są zainteresowane grą w Lożę Szyderców? 
Szukamy loka...

źródło: comment_CcCpiKUop1q0mBkmtpwL3mBh9XjMPKiy.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co prawda repliki, ale i tak musiały robić efekt "WOW" w latach 90. Zlot Kit Carów Tor Kielce okolice 2000 roku.
Jeżeli masz zdjęcie unikalnego auta na #czarnychblachach to je podrzuć (ʘʘ)

#czarneblachy #carboners #carspotting #motoryzacja #petrolicious #kielce #tor #zlot #motoryzacja #samochody #auta #
PiterSV - Co prawda repliki, ale i tak musiały robić efekt "WOW" w latach 90. Zlot Ki...

źródło: comment_NUxGGDq3ywFwK0OKd0YeieX0dHzBqJw7.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kielce

Czy poza Rossmannem wywołam gdzieś odbitki od ręki (format 15x21)? Dzisiaj albo jutro. W Media odbiór najwcześniej po świętach.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#silownia #mikrokoksy

14. W przypadku przebywania na siłowni w pojedynkę, zabrania się wykonywania ćwiczeń z wolnymi ciężarami.

18. W Siłowni nie rzuca się sztangami, hantlami i talerzami.

k---a xD
Jest też zapis taki:
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K4mel: W #kielce nie ma dobrej siłowni jeśli chcesz być silnym atletą, jeśli chcesz robić mięśnie to jest pełno.
Marzy mi się taka z rzędami racków, ławka do wyciskania, rzymska, platformy...
  • Odpowiedz
  • 4
Coś ciekawego dzieje się dziś w #kielce? Jakaś wystawa, coś ciekawego do zobaczenia, pokaz, koncert? Czy dzień jak co dzień, czyli siedź chamie w domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Momos: Siedź w domu bo jakość powietrza słaba, a i kosę można dostać albo ktoś Ci majonez na światłach będzie sprzedawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
Jaka #pizza w #kielce z dowozem? Ostatnio jadałem z Halo ale po ostatniej pizzy z surowym ciastem, zimnej, bez jednego zamówionego sosu odpuszczam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pod trójką jest smaczna, Teraz Pizza pyszna, grande pizza parę lat temu była całkiem smaczna, nie wiem jak teraz.
A najlepsza pizza to Pieprz i Bazylia ale chyba nie mają dowozu.
  • Odpowiedz