Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 17

Gunwiarz
via Android- 2
@JustHugMe w Kielcach jasno widzę

Gunwiarz
via Android- 1
@JustHugMe nigdy nie byłem to nie potwierdzam
- 238
Które miasta są zainteresowane grą w Lożę Szyderców?
Szukamy lokali/pubów, w których brakuje naszej gry, a chcielibyście mieć możliwość zagrania w Lożę Szyderców.
Wpisujcie miasta! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo, na koniec roku zostało nam kilka kubków, które postanowiliśmy przeznaczyć na #rozdajo dla mirków (pic rel w komentarzu)
2 kubki polecą do komentujących,
Szukamy lokali/pubów, w których brakuje naszej gry, a chcielibyście mieć możliwość zagrania w Lożę Szyderców.
Wpisujcie miasta! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo, na koniec roku zostało nam kilka kubków, które postanowiliśmy przeznaczyć na #rozdajo dla mirków (pic rel w komentarzu)
2 kubki polecą do komentujących,
źródło: comment_CcCpiKUop1q0mBkmtpwL3mBh9XjMPKiy.jpg
Pobierz- 59
- 15
@loza__szydercow: pewnie Polufka w Gdańsku
- 14
Co prawda repliki, ale i tak musiały robić efekt "WOW" w latach 90. Zlot Kit Carów Tor Kielce okolice 2000 roku.
Jeżeli masz zdjęcie unikalnego auta na #czarnychblachach to je podrzuć (ʘ‿ʘ)
#czarneblachy #carboners #carspotting #motoryzacja #petrolicious #kielce #tor #zlot #motoryzacja #samochody #auta #
Jeżeli masz zdjęcie unikalnego auta na #czarnychblachach to je podrzuć (ʘ‿ʘ)
#czarneblachy #carboners #carspotting #motoryzacja #petrolicious #kielce #tor #zlot #motoryzacja #samochody #auta #
źródło: comment_NUxGGDq3ywFwK0OKd0YeieX0dHzBqJw7.jpg
Pobierz- 4
- 4
- 3
#kielce to uczucie kiedy na dworcu PKP jest zimniej niż na dworze...
@ManHidden Zaraz sprawdzę.
- 7
@ManHidden: ważne żeby w pociągu było ciepło :D
źródło: comment_Kc7K7VyaJIlymEoAxHYpp0Doe69ILNQa.jpg
Pobierz- 1
#kielce
Czy poza Rossmannem wywołam gdzieś odbitki od ręki (format 15x21)? Dzisiaj albo jutro. W Media odbiór najwcześniej po świętach.
Czy poza Rossmannem wywołam gdzieś odbitki od ręki (format 15x21)? Dzisiaj albo jutro. W Media odbiór najwcześniej po świętach.
@jackill: natychmiastowe zdjęcia ma abfoto w galerii korona
- 0
@ShadowShama: Ok, tam też jest Rossmann, sprawdzę tam. Z tego co widzę nie ma Fotojokera w Kielcach. Dzięki za namiary :)
- 2
Bardzo proszę o wsparcie akcji.
Pomoc Magdzie
#pomagajzwykopem #wykopefekt
wołam też #kielce bo Magda stąd pochodzi.
Pomoc Magdzie
#pomagajzwykopem #wykopefekt
wołam też #kielce bo Magda stąd pochodzi.
- 3
- 9
- 5
#silownia #mikrokoksy
k---a xD
Jest też zapis taki:
14. W przypadku przebywania na siłowni w pojedynkę, zabrania się wykonywania ćwiczeń z wolnymi ciężarami.
18. W Siłowni nie rzuca się sztangami, hantlami i talerzami.
k---a xD
Jest też zapis taki:
@ChoNoTu: zdarzały się też potrącenia przez samochód wychodząc z domu więc nie wychodzmy
- 1
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@yogmean: XD
O kurde XD
- 19
@trafopowielacz "D" Ci się zdrapało
@trafopowielacz: radia samochodowe mają więcej
- 14
Moje (i nie tylko moje) wystąpienie podczas niedzielnej demonstracji w #kielce :)
#razem #partiarazem #neuropa #4konserwy
#razem #partiarazem #neuropa #4konserwy

Coś ciekawego dzieje się dziś w #kielce? Jakaś wystawa, coś ciekawego do zobaczenia, pokaz, koncert? Czy dzień jak co dzień, czyli siedź chamie w domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pod trójką jest smaczna, Teraz Pizza pyszna, grande pizza parę lat temu była całkiem smaczna, nie wiem jak teraz.
A najlepsza pizza to Pieprz i Bazylia ale chyba nie mają dowozu.
A najlepsza pizza to Pieprz i Bazylia ale chyba nie mają dowozu.
@Kuba7 Kilo Maki alr dlugo czekasz i jeszcze lepsiejsza jest w lokalu.
+ standardowo Pod Trojka
+ standardowo Pod Trojka
- 2


































