Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bida coś w #kielce z #winyl w biedronkach :C Poszedłem do jednej, nie ma w ogóle, w kolejnej może z 10płyt. Udało się tylko kupić Stonsów, szkoda, że nie bylo Dire Straits. Ktoś może widział w Kielcach więcej płyt?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki nick miała mirabelka z #kielce, która cechowała się ciętym i wulgarnym językiem? Usunęła konto, gdy moje jeszcze było bardzo młode, jakieś dwa lata temu. Nick kojarzy mi się z Maryją. :D

Pytam bo jestem bardzo sentymentalny. xD

#kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie, jak wy możecie żyć w Kielcach? Drogi takie dziurawe że koła urywa, miasto wygląda jakby zatrzymało się w połowie lat 90 XX w.

A to jeszcze nie było najgorsze! Kiedy stałem na czerwonym ktoś zapukał w szybę. W głowie szybka matematyka, niby znam kilku kielczan ale nikt nie wiedział o moim przejeździe. Trochę nieswojo się poczułem bo nie miałem pojęcia co ten scyzoryk chce. Moze chciał mnie wyciągnąć z auta albo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cypisek84 Ta, nic bardziej stereotypowego niż próba sprzedaży majonezu KIELECKIEGO na skrzyżowaniu to już się nie dało wymyślić? 27 lat tu żyję i nigdy w życiu nawet nie widziałem próby sprzedaży czegokolwiek w taki sposób, a tu gość przyjechał i od razu takie cuda.
  • Odpowiedz
@boguchwal: Niektórzy pomyślą, że do kabiny nie dałoby się dostać.
Nic bardziej mylnego. Przy każdym oknie jest młotek. Można nim wtedy rozbić szybę w drzwiczkach i nieprzytomnego kierowcę wyjąć.
I nawet jeśli brzydzimy się dmuchać, to sam masaż serca wystarczy i może pomóc.
Z resztą ludzie siedzący przy kabinie mogli reagować, jak zasłabł i spróbować zatrzymać pojazd. A co jeśli byłoby z górki i np. most, czy woda?
Odsyłam do
  • Odpowiedz