Co jest na ostatnim piętrze budynku, w którym jest biedronka na al. Solidarności obok galerii Echo? Bo widzę że w nocy się na różne kolory świecą okna tak jakby był tam jakiś klub ale nie mogę znaleźć nic w necie :/
#kielce
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerdyn: Chyba Cię ćmi albo nie robiłaś tam nic. Profil nie wygląda najgorzej ale na profilu lądują zdjęcia gdzie coś jej wyszło tak żeby to pokazać. Mój tatuaż na który w-------m ponad 300zł był już raz poprawiany, co jakiś czas zauważam ubytki ale nie wracam nawet na kolejne poprawki. Nie polecam Ci @kowalska1991 z własnego doświadczenia. Rozglądam się za innym studio to możesz na pw pisać jak coś, ogarniemy
  • Odpowiedz
@PiterCK: powiem tak: zdziwiłbyś się. serio. mam złe doświadczenia pod tym względem, a ostatnią rzeczą na jaką mam teraz ochotę jest próba naprostowania mnie na "właściwą ścieżkę".
  • Odpowiedz
12 stycznia 2017 roku na zaproszenie lokalnej Gazety Wyborczej do Kielc przyjedzie Lech Wałęsa - człowiek który, choć walczył o wolną Polskę, nie do końca rozumie na czym polega tolerancja i demokracja. Wypowiedź, która jest zawarta na memie, nie jest niestety jego jedyną homofobiczną wypowiedzią. Wałęsa jest również autorem następujących słów: "Jak geje i ludzie ich pokroju chcą sobie paradować, to niech sobie wybudują nową Warszawę. Te wybudowali ludzie biali i mają
lewactwo - 12 stycznia 2017 roku na zaproszenie lokalnej Gazety Wyborczej do Kielc pr...

źródło: comment_oW9qGMWZ4X9F6xbGvyPxOrubuZ9bdjqM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mircy z #kielce potrzebuję kupić plastikowe sztućce, kubki i talerze, znacie jakiś sklep? Bo totalnie nie wiem gdzie pójść, a w tesco strasznie drogie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecicie gdzie w #kielce oddam butelki po piwie bez okazywania paragonu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy może ktoś polecić bądź odradzić Orange Światłowód? Reklamują toto dosyć mocno na osiedlu (Na Stoku) i się zastanawiam czy może warto.

#kielce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach