Średnia zachorowalność na nowotwór płuca spowodowana oddychaniem zanieczyszczonym powietrzem dla 29 przeanalizowanych miast wyniosła 12,6 %
#zanieczyszczeniepowietrza #rak #smog #zdrowie #krakow #nowysacz #katowice #bielskobiala #czestochowa #piotrkowtrybunalski #wroclaw #kielce #warszawa #lodz #opole #poznan #radom #torun #bialapodlaska
WesolekRomek - Średnia zachorowalność na nowotwór płuca spowodowana oddychaniem zanie...

źródło: comment_Tf63fAFHkdJjs2IDdyLBpTnZt6OpTcMg.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@solari: dzięki ekonometrii można wziąć jakąś próbkę populacji (np z całej ludności Polski co 1001-szy pesel - dobrze, żeby to była liczba pierwsza żeby nie zniekształcać próbki niechcący), dla tej próbki kilkanaście zmiennych (np. miejsce zamieszkania, ile lat się paliło, ile osób w rodzinie miało raka, czy brało się jakieś leki zwiększające szansę na nowotwór, praca w ciężkich warunkach, itp), policzyć korelacje, i zaprojektować model ekonometryczy tak, żeby ograniczyć błędy
  • Odpowiedz
@grzemach: no własnie nie wiem, na tej stronie jest napisane że dużo, ale właśnie nie są specjalnie oznaczone.
Jak się szuka klasy 5 to wszędzie się tym reklamują, o 4 chyba trzeba już czytać w dokładnej specyfikacji ( ‾ʖ̫‾)
  • Odpowiedz
Mirki, ktoś kojarzy sklep electronics.waw.pl ? Wg strony mają "biuro i magazyn" w Kielcach, Jagielońska 23 ? Twierdzą, że mają Mavica u siebie, z jednej strony na olx są zdjęcia, które faktycznie by na to wskazywały, a z drugiej wygląda to jak 100% wałek - podane 3 telefony na stronie, żadnego nie odbierają, na maile nie odpisują.
#kielce #drony
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zpue: @TakieTamNaWykopie:
sprawdzam to, co w regulaminie

Właścicielem serwisu internetowego electronics.waw.pl jest firma GBN ELECTRONICS , Ul. Jagiellońska 23, 25-610 Kiece. NIP 822-225-20-40
  • Odpowiedz
Czołem Mireczki i Mirabelki. Mój #rozowypasek ma dziś urodziny. Znacie jakieś fajne miejsce w #kielce gdzie można się wybrać na jakiś deser po obiedzie? Takie żeby sobie w przytulnej atmosferze zjeść jakiegoś dobrego loda, popić kawką czy cosik podobnego.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Właśnie jestem na dworcu w #krakow jak tutaj jest duszno. Nie da się złapać pełnego oddechu. Dodam że jadę z #kielce i tam też nie jest dobrze z czystością powietrza.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach