Witam wszystkich, a szczególnie #bezrobocie #finanse #studbaza!
Zaczynasz właśnie karierę albo szukasz nowej pracy? Jeżeli tak i chciałbyś zacząć pracę w branży finansowe, to czekam na kontakt od Ciebie!
Jesteśmy wiodącą firmą finansową, która ciągle się rozwija i szuka nowych pracowników.

Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej, a wszystkie pytania możecie zostawiać w komentarzach!

  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@basia15: Ceny wszędzie porównywalne mi się wydaje. Ja zawsze na krakowskiej preferuje ze względu na głębokość basenu (4m). Jak już się człowiek zmęczy albo znudzi pływaniem, można się powydurniać i ładować "szczupaki" do wody + opcja w cieplejsze dni na nudę - rura. Sauna (dodatkowo płatna z minuty) też jest.
  • Odpowiedz
Nie chcę kolekcjonerskiej, bo i tak muszę się zapisać gdzieś aby postrzelać - a przewozić ciężko


@grzemach: Nie rozumiem co masz przez to na myśli. Nie ma żadnych ograniczeń w transporcie (przenoszeniu) rozładowanej broni palnej do celów kolekcjonerskich (poza strefami wolnymi od broni), dowozisz na wybraną strzelnicę w pudełkach / futerałach, płacisz za tor i strzelasz.
  • Odpowiedz
Mirki, jak się ogólnie żyje w #kielce ? Chodzi mi o pracę, zarobki w stosunku do kosztów życia etc.
No i ogólny komfort. Aktualnie siedzę w WWA, ale nie jestem przekonany do tego miasta, wychowywałem się w Świętokrzyskim i w Kielcach bywałem. Stąd pytanie - da się tam żyć czy trzeba uciekać ?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ilythiiri: w mojej stronniczej opinii Kielce zawsze to idealne miejsce. Stronniczej, bo mieszkam tu od zawsze a w innych miastach dla porównania tylko bywałem. Kielce są na tyle duże aby wszystko w nim było, w sensie wszystkie marki sklepów, fastfoodów, salonów samochodowych, marketów, są galerie handlowe, dyskoteki, knajpy itp. Ale z drugiej strony nie są na tyle duże aby w-------y swoim ogromem. W godzinach szczytów korki w porównaniu do wwa
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Murki kieleckie, jest sprawa.
Chciałbym zapisać się na jakieś studia II stopnia od semestru letniego (nie ukrywam, że głównie po legitymację, ale może zainteresują mnie na tyle, żeby skończyć). Tyle, że ciężko znaleźć jakieś sensowne informacje na temat rekrutacji - szczególnie na PŚ, gdzie powinni być ich od groma skoro większość inżynierek robi się 3,5 roku, a w kalendarzu rekrutacji jest mowa tylko o naborach zimowych.
Za protipy płacę dozgonną wdzięcznością i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach