Mireczki jest problem z zamkiem od bagażnika w toyocie yaris z 2010. Zacial się w pozycji zamkniętej i za nic nie da się go odblokować przez co nie mogę zamknąć klapy bagażnika ( ͡° ʖ̯ ͡°) jest jakiś mechanik czy ktoś kto uratuje sytuację w #kielce o tej porze? Chyba że są jakieś "domowe" sposoby na naprawę. Bo nie zostawię przecież samochodu z niezamknietym bagażnikiem pod
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdzie w #kielce zrobię aktualizację BIOSu do płyty głównej? Niestety mam proceros 7 generacji i nie wstaje płyta, z aktualnym biosem....

Płyta główna z gniazdem 1151.

Ktoś chętny do pomocy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rawr: nie daj się urobić propagandzie mediów mających niemieckich właścicieli, oddychaj cudownym polskim powietrzem, inhaluj się odpadami ze spalania naszego polskiego węgla, czarnego złota z serca polskiej ziemi na przekór niemcom! smog był zawsze, ta histeria jest niepotrzebna xD
  • Odpowiedz
Halo halo #kielce lokal gastronomiczny gdzie serwują dobre hotdogi, pizze lub hamburgery w okolicach rynku
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zaklad_ubezpieczen_aspolecznych: z 5 aut przejechało i nikt nie wpuścił , ale też w takiej sytuacji nie wciskam się na siłę jak tylko trochę miejsca się znajdzie tylko czekam spokojnie aż ktoś wpuści .... ale na prawym pasie to spokojnie ponad 20 aut minąłem w tym korku, a na lewym nikogo ....

@Jack0wy: jeszcze jak przejeżdżałem obok niego to spojrzał się na mnie i pokazałem mu kciuk do góry
  • Odpowiedz