Miseczki i Mirabelki jaką szkole jazdy polecacie w #kielce? #rozowypasek się zdecydował na kurs, a ja w tej chwili się nie orientuję jak wygląda kwestia tych szkół, kiedyś Chudy miał spoko instruktorów i wysoką zdawalność. Bardzo proszę o opinie, ewentualne namiary na konkretnego instruktora
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Astygmatyk: co prawda to było lata temu ale mnie uczył jeździć jeszcze sam Chudy :D Polecam, ale wiadomo wszystko zależy od tego na jakiego instruktora trafi i jak pojętnym jest uczniem
  • Odpowiedz
W Kielcach odbyły się targi pod nazwą XVIII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, w ramach których we wtorek ksiądz Marek Wójcik zorganizował swój pokaz mody. Projektant (!), który na co dzień jest proboszczem w Pasztowej Woli, zaprezentował kolekcję niebanalnych ornatów, a roli modeli wystąpili piłkarze z Piotrkowa.


#moda #kosciol #wiara #religia #kielce
b.....k - > W Kielcach odbyły się targi pod nazwą XVIII Międzynarodowa Wystawa Budown...

źródło: comment_2n6IOf08brMCIu0ntcIGHuOfuiZlu0ui.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W wielkim plebiscycie na najładniejszy stadion na u21, stan na teraz:

1. Tychy
2. Lublin
3. Bydgoszcz
4. Kielce
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kielce #hotel szukalismy z rozowym hotelu w kielcach. Jedyny wolny okazal sie hotel arkadia w cenie do 150pln. Spalem w wielu hotelach i za 20 pln doba i za 350. Ale w tym to by musieli mi dopłacać żebym jeszcze raz wynajął. Stary prl ze smrodem w calym hotelu, zapach gowna z pionow lazienkowych, plamy na dywanach i 14'' tv. Wszystko za 130 pln! Uważajcie mirki zebyscie sie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RedRon mieszkałam niedaleko tego hotelu przez dłuższy czas i zawsze się zastanawiałam z czego on się utrzymuje. Teraz już wiem... Z ludzi dla których zabrakło miejsca w innych hotelach
  • Odpowiedz
Ktoś tam kiedyś napisał, czy powiedział, że biało-czerwony kolor naszej flagi wziął się z zamiłowania do kapitulacji i komunizmu.

Dnia wczorajszego bardzo lubiany przeze mnie użytkownik @lewactwo(niestety bez wzajemności, bo ma mnie na czarnej) wrzucił poniższy obrazek utworzony przez działaczy znanej wszystkim partii pana Zoidberga.

A więc robienie z logiki ladacznicy część kolejna w wykonaniu tej
Wujek_Mietek - Ktoś tam kiedyś napisał, czy powiedział, że biało-czerwony kolor nasze...

źródło: comment_hRp25KVeaNqhOBJE13NrlKLJDUSNfD6E.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wujek_Mietek: Tyle się naprodukowałeś i niewiele z tego wynika. Zamiast napisać, co konkretnie zmanipulowała Razem, gdzie skłamała, wrzucasz jakieś głodne teksty o "Zoidbergu". Śmiesz wytykać braki logiki, a sam popisujesz się śmieszną argumentacją w stylu "to grzeczny chłopak, 3 lata temu dzień dobry mówił".

Jeśli człowiek wygrywa sprawę w sądzie okręgowym z pracodawcą, to nawet miliard dyplomów "Pracodawca Przyjazny Pracownikom" nie odwróci tego wyroku.

Razem wydaje się (nie jestem fanbojem,
  • Odpowiedz
@ajuto00: Czepiam się Razem, bo po pierwsze: zrzucają winę na prywatność przedsiębiorstwa. Po drugie: kiedy proponowane przez nich rozwiązania nie działają, to i tak zwalają to na swoich wyimaginowanych wrogów: kapitalizm i własność prywatną.

Nie wiem co jakikolwiek wolnościowiec miałby komentować. Spółka patologiczna, bo spółdzielczo-państwowa, ale jaka by nie była, sąd się nią zajął, bo nie respektowała prawa. Tyle. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo jeszcze nie widziałem, żeby w
  • Odpowiedz
@FunkyLife: Przerobiłem większość warsztatów w kielcach i niedalekiej okolicy, śmiało te dwa w/w mogę polecić. Ten na Kruszelnickiego zwykle gdzie fruwa na lawecie (ten lepszy) a ten drugi, bliżej Kielc to konował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz