• 1
znacie jakiś sklep w #kielce z dużym wyborem klawiatur? Gdzie jest coś więcej niż Logitech k120 a mniej niż najnowszy razer?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamdz: Mój teść jest mega kibicem (trochę z niego chodząca wikipedia piłki nożnej) i idziemy razem gdzieś na strefę kibica w Kielcach obejrzeć ten mecz. Więc jeśli mirkorandom mnie wylosuje, to wyślę Ci fotkę ze stadionu :) fajne rozdajo!
  • Odpowiedz
  • 1
No i chu... 3 tygodnie zwolnienia. Ma ktoś w #kielce#Kielce but ortopedyczny pożyczyć rozmiar 41-42?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirki z #kielce gdzie się można zgłosić że spuchnięta kostką? Wczoraj sobie uszkodzilem ale mnie tak bardzo nie bolało a dziś raczej chodzić nie dam rady. Nie jestem tu w żadnej przychodni zarejestrowany i żałuję teraz ze się wieczorem na szpital nie zgłosiłem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie do dobrego człowieka z większym rozumem niż mój. Do miasta lepiej wybrać widelec z amortyzatorem czy sztywny? Bo potrzebuje zmienic rower (moj stary trek z amort. to typowy mtb i jest dosc ciezki wiec chyba go wywioze na wies gdzie czesciej bede jezdzil po nieasfaltowych drogach) tylko martwi mnie kwestia dróg. Do pracy bede jezdzil rowerem jakies 9 km w jedna strone i chcialbym pokonywac te trase jak najszybciej tylko
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Indikatiwus_presentusaktiwus: ja na dojazdy do pracy (również CK i też 9 km w jedną stronę) kupiłem gravela :) Baranek, widelec karbonowy... Jest szybciej i lżej niż wcześniej góralem, do pracy dojeżdżam mniej spocony :) . Pod wysokie krawężniki nie wjadę, ale nie mam zbyt często takiej potrzeby. Za to dziury nie stanowią problemu, oczywiście nie jakieś głębokie wyrwy, ale takie zwykle u nas spotykane. Na tym gravelu zresztą bez problemu
  • Odpowiedz
Prawilnie przypominam, dziś 19:00 Quest, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam, wołam wszystkich z ostatniego posta.
Do zobaczenia na miejscu!
@Prokurator_Bluewaffles ; @Veaon ; @Nerlo ; @kamil062 ; @kolhubi ; @mrmydlo ; @kliq ; @Andr3v ; @murgal ; @JestemZSosnowca ; @soplowy ; @Darson666 ; @matelusz1 ; @pieczarrra ; @Coreman ; @Darson666 ; @hoszin ; @fromasz56
#
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach