Wszystko
Najnowsze
Archiwum
601
"Zrobili sobie z nas instytucję charytatywną"
Od kilkunastu miesięcy mieszkanie państwa Ciekalskich z Kielc zajmuje małżeństwo, które nie płaci czynszu, rachunków i nie chce się wyprowadzić. Właściciele mieszkania nie są wstanie odzyskać swojego lokalu. Dzicy lokatorzy już wcześniej doprowadzili inną rodzinę na skraj bankructwa.
z- 206
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
- 0
PS. W jaki sposób proponujesz mi w takim razie jazdę w tamtym miejscu?
- 0
- 15
Wiem, że szanse na znalezienie marne, ale Ibiza z silnikiem 1.4 do jumania to jakaś abstrakcja. Może została już porzucona gdzieś lokalnie, więc proszę Mirków z Kielc i okolic o popatrzenie za takim autem, bo złodzieje mogli się pomylić. 1.4 nie jest atrakcyjne i
źródło: comment_Q49A9WIpLcuI6TZT5dL2lWZEn0TL6PTt.jpg
Pobierz- 11
@Jestem_Tutaj to jest nic. Znajomemu zwinelo niedawno paska b3 z 88, w dieslu oczywiscie. Smieszna sprawa, bo pasek i tak miał na dniach isc na złom xD. W sumie typ bardziej sie przejął tym, ze w srodku był fotelik dzieciecy. No ale policja sie spisała i pasek cały i zdrowy sie znalazł na jednym z wrocławskich osiedli, jakies 30km od miejsca kradziezy.
źródło: comment_1CL4gWrEAFkVAtBTR8eVsmfuBMwnAbWS.jpg
Pobierz- 1
Gdyby ktoś jakimś cudem gdzieś je widział t
@mikra25: takie Ibizy to jak chyba każdy popularny VAG stoją na niemal każdym rogu i trudno ich nie widzieć więc może być ciężko z namierzeniem akurat tej konkretnej.
- 1
- 0
- 12
https://www.facebook.com/razemswietokrzyskie/photos/a.727416107362739.1073741828.727408490696834/1128037787300567/?type=3
#kielce #razem #partiarazem #neuropa #4konserwy
źródło: comment_CYAW28I4sf13OdQ6jU3aSxx4p8Oq91w0.jpg
Pobierz- 2
#swietokrzyskirejestrator
Najgorszy typ "wyprzedzacza" z jakim spotykamy się na drogach szybkiego ruchu, a jednocześnie tak popularny... Brak chęci rzucenia okiem w lusterko, czy zupełny brak oceny prędkości nadjeżdżającego samochodu? Gość nawet nie próbował przyśpieszyć.
Takiemu "kierowy" uciałbym ręce przy samych łokciach.
-link do filmu
Komentarz usunięty przez moderatora
- 4
Jako, że większości pasuje piątek, przesunąłem rezerwację właśnie na piątek, od godziny 19:00. Niezmiennie pozostaje Quest.
Jeśli są jakieś osoby, którym bardziej pasuje sobota, to razem z @Coreman będziemy robić powtórkę :)
Proszę zainteresowanych o potwierdzenie przybycia i podanie czy będziecie w piątek czy sobotę.
Wołam jeszcze raz wszystkich:
@Prokurator_Bluewaffles ; @Veaon ; @Nerlo ; @
- 2
- 2
Myślę, że mirków od razu się rozpozna, najwyżej wydrukuje jakąś kartkę z logiem wypoku, albo położę kasztana na stole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
Cieszę się, że przedsięwzięcie znalazło swoich odbiorców, z tego powodu wołam wszystkich zainteresowanych:
@Prokurator_Bluewaffles ; @Veaon ; @Nerlo ; @kamil062 ; @kolhubi ; @mrmydlo ; @kliq ; @Andr3v ; @murgal ; @JestemZSosnowca ; @soplowy ; @Darson666 ; @matelusz1 ; @pieczarrra ; @Coreman
Dzięki pomocy kolegi @Coreman mamy rezerwację w Queście na
Ale i tak mnie w sobotę nie ma w Kielcach do 21 więc odpadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale czekam na relację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga i chyba ważniejsza sprawa, jakiś dobry dentysta żeby mnie z całej kasy nie ograbił?
- 3
- 2
Nie wiem gdzie ci wszyscy ludzie żyją, że takie jaja z nimi mają...
@sunsu-sun: w warszawie, tam mają ze wszystkim problem, a najbardziej z samymi sobą
- 3
Jeśli są chętni na lan Dota 2 w Kielcach - proszę o odpowiedzi w temafie na forum -> http://forum.dota2.pl/topic/13021-dota-2-na-gameon-kielce-2017-17-18-czerwiec-2017/
#dota2 #kielce #esport
- 4
- 5
źródło: comment_HE0G9MzGsrRK61Pv1B9fkcxbAa1W2FFk.jpg
Pobierz- 2
O to jest pytanie?
Jak się sprawdza paczka w Ruchu? Testował toto ktoś?
#pytanie #kielce #kurier #pocztapolska #paczkomaty
źródło: comment_pv3OJ5SyonIhrF8OiYbaKaEdISbn4KbS.jpg
Pobierz- 2
ok, dzięki za informacje.
Zamówiłem paczka w ruchu jak coś to będzie na was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 61
- 126
- 232
- 13
Jeśli ktoś byłby chętny pomóc mi w organizacji tego niszowego przedsięwzięcia, to proszę o kontakt na pw.
Wołam zainteresowanych sprzed paru miesięcy @dawidpotok , @Ozor , @Darson666 , @kamil062.
- 2
3
Kielczanin spłonął w wypadku, ale według urzędników ciągle żyje

Chociaż zrozpaczona żona, syn i córka od dwóch tygodni żyją ze świadomością, że ich ukochany mąż i ojciec zginął w tragicznym wypadku samochodowym, to nie mogą go pochować oraz doczekać się jakiejkolwiek pomocy, bo świetle prawa mężczyźnie nic się nie stało.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Płace jak za złoto bo chciałem jutro jechać ale nie wiem gdzie xD
#nike #modameska #wroclaw



























Treść została ukryta...
źródło: comment_qodlQTwTrAzMszqT8tysHDw0W5DH5Rmr.jpg
Pobierzźródło: comment_N5e078IND49eDEwLwqQjJgp8h5MJzz7K.jpg
Pobierz