@jestemtrolem: Dlatego trzeba jechać środkiem pasa i wtedy autobus jest od ciebie daleko a ewentualna ciężarówka musi jechać lewym pasem ;)

PS. W jaki sposób proponujesz mi w takim razie jazdę w tamtym miejscu?
  • Odpowiedz
Koledze w nocy z 6/7 czerwca w Kielcach na osiedlu Na Stoku ukradli Ibizę 1.4 Tablica rejestracyjna: TK 0743G. VIN (widoczny na szybie) VSSZZZ6LZ8R122215, kolor CZARNY. Zdjęcie poglądowe.

Wiem, że szanse na znalezienie marne, ale Ibiza z silnikiem 1.4 do jumania to jakaś abstrakcja. Może została już porzucona gdzieś lokalnie, więc proszę Mirków z Kielc i okolic o popatrzenie za takim autem, bo złodzieje mogli się pomylić. 1.4 nie jest atrakcyjne i
pan_heniek - Koledze w nocy z 6/7 czerwca w Kielcach na osiedlu Na Stoku ukradli Ibiz...

źródło: comment_Q49A9WIpLcuI6TZT5dL2lWZEn0TL6PTt.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pan_heniek
@Jestem_Tutaj to jest nic. Znajomemu zwinelo niedawno paska b3 z 88, w dieslu oczywiscie. Smieszna sprawa, bo pasek i tak miał na dniach isc na złom xD. W sumie typ bardziej sie przejął tym, ze w srodku był fotelik dzieciecy. No ale policja sie spisała i pasek cały i zdrowy sie znalazł na jednym z wrocławskich osiedli, jakies 30km od miejsca kradziezy.
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś jakimś cudem gdzieś je widział t


@mikra25: takie Ibizy to jak chyba każdy popularny VAG stoją na niemal każdym rogu i trudno ich nie widzieć więc może być ciężko z namierzeniem akurat tej konkretnej.
  • Odpowiedz
Inicjatywa Polska zainaugurowała działalność w Kielcach w styczniu tego roku, chwaląc się, że struktury pomoże zbudować jej były poseł Jan C. Pan poseł najwyraźniej nie dosłyszał, że gdy mu mówili "idziemy na lewo", to nie chodziło o faktury. Dziś Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało byłego posła Twojego Ruchu oraz SLD Jana C. w związku z przestępstwami podatkowymi.

https://www.facebook.com/razemswietokrzyskie/photos/a.727416107362739.1073741828.727408490696834/1128037787300567/?type=3

#kielce #razem #partiarazem #neuropa #4konserwy
lewactwo - Inicjatywa Polska zainaugurowała działalność w Kielcach w styczniu tego ro...

źródło: comment_CYAW28I4sf13OdQ6jU3aSxx4p8Oq91w0.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wideorejestrator #kielce #swietokrzyskie
#swietokrzyskirejestrator

Najgorszy typ "wyprzedzacza" z jakim spotykamy się na drogach szybkiego ruchu, a jednocześnie tak popularny... Brak chęci rzucenia okiem w lusterko, czy zupełny brak oceny prędkości nadjeżdżającego samochodu? Gość nawet nie próbował przyśpieszyć.
Takiemu "kierowy" uciałbym ręce przy samych łokciach.
-link do filmu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok, lekka aktualizacja planów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że większości pasuje piątek, przesunąłem rezerwację właśnie na piątek, od godziny 19:00. Niezmiennie pozostaje Quest.
Jeśli są jakieś osoby, którym bardziej pasuje sobota, to razem z @Coreman będziemy robić powtórkę :)
Proszę zainteresowanych o potwierdzenie przybycia i podanie czy będziecie w piątek czy sobotę.
Wołam jeszcze raz wszystkich:
@Prokurator_Bluewaffles ; @Veaon ; @Nerlo ; @
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ozor Podałem 10 osób wczoraj, także myślę, że się pomieścimy, a jak nie to będziemy kombinować.
Myślę, że mirków od razu się rozpozna, najwyżej wydrukuje jakąś kartkę z logiem wypoku, albo położę kasztana na stole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Halo halo, Mirki zainteresowane #kieleckiewykoppiwo !
Cieszę się, że przedsięwzięcie znalazło swoich odbiorców, z tego powodu wołam wszystkich zainteresowanych:
@Prokurator_Bluewaffles ; @Veaon ; @Nerlo ; @kamil062 ; @kolhubi ; @mrmydlo ; @kliq ; @Andr3v ; @murgal ; @JestemZSosnowca ; @soplowy ; @Darson666 ; @matelusz1 ; @pieczarrra ; @Coreman
Dzięki pomocy kolegi @Coreman mamy rezerwację w Queście na
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Mirki z #kielce potrzebuje jakiegoś fryzjera co zaproponuje co można z włosami zrobić bo już trochę urosły i trzeba by to jakoś ogarnąć.
Druga i chyba ważniejsza sprawa, jakiś dobry dentysta żeby mnie z całej kasy nie ograbił?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nerlo: przecież w 1,5h to pieszo z jednego końca na drugi można się dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sunsu-sun: ja miałem jak z Zalesia na polibudę policzył mi 50zł ( ͡° ͜ʖ ͡°), albo tyle samo policzył z Żytniej na Barwinek, bo się spytał, czy jestem przyjezdny
  • Odpowiedz
Siemano #kielce , korzystając z tego, że każdy stara się obudzić to miasto, nawet naszą malowniczą Sienkiewkę, może obudzimy w przyszłym tygodniu #kieleckiewykoppiwo ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś byłby chętny pomóc mi w organizacji tego niszowego przedsięwzięcia, to proszę o kontakt na pw.
Wołam zainteresowanych sprzed paru miesięcy @dawidpotok , @Ozor , @Darson666 , @kamil062.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki kiedyś w łodzi (jeszcze rok temu) był sklep nike który nazywał się nike factory store outlet, ceny były dużo niższe niż w "normalnych" sklepach, wiem, ze w polsce są jeszcze takie sklepy ale nie mogę znaleźć informacji w internecie, coś mi się kojarzy z kielcami albo katowicami, ktoś coś wie?
Płace jak za złoto bo chciałem jutro jechać ale nie wiem gdzie xD

#nike #modameska #wroclaw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach