Wpis z mikrobloga

Siemanko mireczki :)
Szukam pracy, najlepiej na magazynie, ale niekoniecznie. Zależy mi na tym żeby było to w jakiejś mniejszej miejscowości (koszt wynajmu) na południu kraju. Im więcej godzin w tygodniu tym lepiej, może być #!$%@?. Im wyższy zarobek tym ofc lepiej. Krótko o mnie: student, znajomość angielskiego na poziomie B2 (mogę zdobyć certyfikat z uczelni), mobilny, chętny do niemalże każdej pracy, mam spore doświadczenie w pracach na magazynie za granicą. Minusem jest to że mogę pracować do 5 września xD (ewentualnie do 5 października, ale z tygodniową przerwą, choć to mało realne). Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie? W sumie nie musi być na południu kraju, jeżeli stosunek zarobek/cena wynajmu będzie korzystny :)
Miłego dnia
PS Sorry za wołanie miliona osób.
#krakow #slask #katowice #chorzow #kielce #rzeszow #krosno #zakopane #nowysacz #nowytarg #rabka #tarnow #bielskobiala #opole #wroclaw
  • 17
  • Odpowiedz
@d__g: luknij na oferty pracy powiatu kępińskiego lub wieruszowskiego, Z tego co się orientuję mają tam bardzo małe bezrobocie a stawka godzinowa zaczyna się od 13-15zł/h.
  • Odpowiedz
  • 0
@d__g W Chorzowie na pewno na drukarni praca się znajdzie, agencja cały czas szuka ludzi, umowa na zlecenie więc spokojnie do września porobisz
  • Odpowiedz