#kielce jest tu jakaś chętna osoba na wieczorne bieganie ? Potrzebuje trochę poprawić forme, a samemu mi się nie za bardzo chce. Razem raźniej podobno. Najlepiej osiedle Sady, Bocianek lub Szydłówek #bieganie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

proszę Państwa, szanowne Mirki i Węgierki :D

w piątek rozpoczynam urlop - i ruszam w #podrozujzwykopem - na jakieś 10 dni.
Trasa będzie przebiegać mniej więcej tak jak na załączonym foto.
Jeśli ktoś mieszka po drodze i ma ochotę wypić ze mną kawę...albo może nawet oprowadzić po co ciekawszych okolicznych atrakcjach - to śmiało pisać na PW :)
Będę ze dwa dni w #krakow , kolejne dwa w #zakopane ,
KiciurA - proszę Państwa, szanowne Mirki i Węgierki :D

w piątek rozpoczynam urlop ...

źródło: comment_YOvxdEjYapEEFSWdHkLNjNqN2Z5Cgy6N.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KiciurA
Jeśli będziesz a widzę że tak, to koniecznie odwiedź zamek w Mosznej. Niedaleko Twojej trasy jest Nysa. Kapitalne jeziorko, plaża super sprawa. Kaweczek tez od Krapkowic są Głuchołazy i Kopa Biskupia, fajny górski szlak na pograniczu Polsko - Czeskim z chroniskiem po drodze a na szczycie wierzą widokową. Ale to już tak jak pisze troszkę na poboczu :)
  • Odpowiedz
  • 20
Kolejny raz zrobiłem coś dobrego. Coś nie dla siebie, ale dla dość obcej mi osoby. #kielce na pewno znacie historie o wypadku Klaudii Hendel. Wczoraj podczas nocy świętojańskiej miałem robić zdjęcia samym wolontariuszom, ale przyszedł mi do głowy spontaniczny pomysł. Porozmawiałem z organizatorami i wspólnie zaangażowaliśmy publiczność, aby przesłać dziewczynie wsparcie z jej rodzinnej miejscowości. Mówię tu o tym nagraniu: https://youtu.be/QVpBINMm4q0

Dzisiaj dostałem tego screena... Nawet nie wiecie jak wspaniale
Veaon - Kolejny raz zrobiłem coś dobrego. Coś nie dla siebie, ale dla dość obcej mi o...

źródło: comment_abKfCwd2E7nN16iJtK9OFFGKivTPs3j0.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@laza Przy nagraniach szybko mu bateria schodzi a jeszcze się nie uzbroiłem w komplet zapasowych. Oj przechodzą drgania, sam na początku nawet nie podejrzewałem że to wina mikrofonu może być. Pomijam że niewyważone, ale drgania i tak widoczne. Wczoraj latałem bez i nie było problemu
  • Odpowiedz
W kwietniu od rana byłem w #katowice. Miałem także chwilę wolnego i postanowiłem oddać krew, jako że w #kielce powiedzieli mi, że mojej krwi mają pełno i nie przyjmują :/. Jakież było moje zdziwienie, że oprócz życzeń w dniu krwiodawcy (zresztą z CK też takie dostałem) wysłali także sms-a z informacją, że mogę już ponownie oddać krew, coś miłego. Jeszcze jakby tego było mało, dzisiaj w skrzynce
toporow17 - W kwietniu od rana byłem w #katowice. Miałem także chwilę wolnego i posta...

źródło: comment_6sAm9mjO3dlvaVdHjwf97m7OtDS3wqTt.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wykopefekt
Mirki liczę na Was!! Wczoraj dowiedziałam się, że moja koleżanka ze studiów jest chora na białaczkę.. Dziewczyna ma 26 lat, jest pielęgniarką (o ironio losu..) na onkologii i hematologii dziecięcej w Warszawie. Agata jest pełną życia, uśmiechu dziewczyną, pielęgniarką z ogromną pasją i oddaniem dla swoich małych pacjentów, których wspierała w walce z nowotworem a teraz sama musi stawić czoła temu "wrogowi". W dniu swoich urodzin dowiedziała się, że
kowalska1991 - #wykopefekt
Mirki liczę na Was!! Wczoraj dowiedziałam się, że moja ko...

źródło: comment_p9vB0haqU4WjJ9s15jW5e33t02aSAhmN.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam #pytanie z #prawo . rowerzysta bez odblasków i oświetlenia na #rower porusza się po zmroku #droga publiczną. Mijałem takiego kolarza w #kielce jadącego na szosa w okolicach godziny 21.30 na ulicy warszawska/witosa. Jako, że droga wyboista i dziurawa gdzieniegdzie rowerzysta bez uprzedzenia zmienia mocno położenie na drodze omijając dziury. Kto będzie winien zdarzenia i kto komu pokrywał będzie szkody jak rowerzysta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzysiekdw: czy uważasz, że jest na tyle widno żeby widzieć rowerzystę ubranego na czarno jadącego w mocno zacienionym miejscem? Wzrok mam dobry ale drażni mnie brak instynktu samozachowawczego tego kolarza. Kiedy według Ciebie należy włączyć oświetlenie w rowerze ?
  • Odpowiedz
#wideorejestrator #kielce #swietokrzyskie
#swietokrzyskirejestrator

Dwóch ustrzelonych "niebieskich" tylko dziś. Pierwszy wyrobił się na czerwone, drugi to już combo: prędkość 90-100kmh na 70-tce, wyprzedzanie na skrzyżowaniu i bezpośrednio przed przejściem. Część z Was powie, że przecież nic się nie stało i widoczność była, ale weź tu nazywaj się Kowalski i bądź w odwrotnej sytuacji pod koniec miesiąca. Kwit pewniejszy niż śmierć, czy podatki.
[](https://www.youtube.com/watch?v=Ha9O-RnJ58I)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@josedra52: Okolice ulic: Sadowa i Ogrodowa. Co prawda na ulicy ale jest niedaleko stadionu i za friko :)
Ponadto wszelkie parkingi w centrum: okolice Katedry do tego ul. Wesola i na ul. Checinskiej masz strzezony.
  • Odpowiedz
@Alf131: też polecam John Burg jeśli chodzi o burgery
kuchnia włoska - del favero
chińczyk - zajebisty - Sao-maj na ul. Orkana (polecam wołowinę z trawą cytrynową)
  • Odpowiedz
Dzień dobry, jest coś ciekawego w Kielcach do zwiedzenia, zobaczenia w jakąś godzinę czasu? Ewentualnie jakaś miejscówka gdzie można w miarę tanio i dobrze zjeść?
#kielce #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hubs92 w Kielcach jest niewiele miejsc na spędzanie wolnego czasu o ile to nie są spacery :)
Poza tym są jeszcze gokarty, kina, ściana wspinaczkowa.
Jedzenie to Azzurro na Sienkiewicza :)
  • Odpowiedz
Mirki z #kielce wiecie może gdzie znajdę dobry sklep z winami z obsługą która doradzi coś na prezent?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach