Kanapki z maka i burgerkinga są poniżej poziomu więc proszę nie wspominać (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Kanapki z maka i burgerkinga są poniżej poziomu więc proszę nie wspominać (✌ ゚ ∀ ゚)☞
źródło: comment_UwzZAwQPlokpMoVZLwz7FpURB3iUnrGT.jpg
Pobierz- 2
Szukam pracy, najlepiej na magazynie, ale niekoniecznie. Zależy mi na tym żeby było to w jakiejś mniejszej miejscowości (koszt wynajmu) na południu kraju. Im więcej godzin w tygodniu tym lepiej, może być z-------l. Im wyższy zarobek tym ofc lepiej. Krótko o mnie: student, znajomość angielskiego na poziomie B2 (mogę zdobyć certyfikat z uczelni), mobilny, chętny do niemalże każdej pracy, mam spore doświadczenie w pracach na magazynie za granicą. Minusem
- 6
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/powiat-kielecki/a/remont-w-morawicy-kierowcy-w-korkach-robotnikow-nie-ma,12240136/
#polskiedrogi #kierowcy #swietokrzyskie #kielce #bekazkierowcow
źródło: comment_FZSeWR7ZS4O7CFNc76Qba35ClrKA7kKK.jpg
Pobierz- 1
na to że można by to było załatwiać szybciej jak w cywilizowanych krajach co z resztą zostało opisane w artykule
@kamil062: no nie końca dało by się szybciej, bo część z mostu zostaje skuta a następnie wylana od nowa betonem a jak wiemy beton osiąga 100% docelowej wytrzymałości na ściskanie po 28 dniach. Co przy ruchu który tam jest (ponad 20 tyś samochodów na dobę) puszczenie ruchu wcześniej nie do
- 2
W zależności od okoliczności w miejscu docelowym będę najwcześniej jutro wieczorem.
- 11
"Zaczęli ludzi wyrzucać stamtąd, no i zaczęli normalnie mordować(...). Ja przeżyłem Oświęcim to widziałem to samo co ci ludzie robili(...) no i normalnie wrzucali do wody. Kilka kobiet leżało w wodzie zamordowanych tylko w ten sposób."
"Ja na własne oczy widziałam, Żydówkę biegnącą przez całe boisko(...) i rzucali za nią kamieniami. Oni ją ukamieniowali!"
"Świadkowie"
477
Egzekucja w lesie Brzask

W dniu 29 czerwca 1940 roku w lesie Brzask nieopodal Skarżyska-Kamiennej Niemcy rozstrzelali około 760 osób. Była to największa egzekucja przeprowadzona przez okupantów na terenie na Kielecczyźnie.Jej ofiarami były głównie osoby aresztowane w ramach wymierzonej w polską inteligencję i elity Akcji AB
z- 42
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
http://dzieje.pl/aktualnosci/rocznica-pogromu-kieleckiego
#ciekawostki #wydarzenia #historia #zydzi #polska #kielce #4konserwy #neuropa
- 3
#indianie #wioskaindianska #jestdobrze prawie #kielce
źródło: comment_KDKleezZwwg4ufnPutcl5p7rPDgJpiiw.jpg
Pobierz- 1
#drift #miedzianagora #kielce
- 2
Zna ktoś może dobrego mechanika samochodowego, najlepiej takiego od mercedesów?
Super jak by był w woj. łódzkim ewentualnie między Łodzią, Warszawą, a Kielcami :P
Pacjent to okular i prawdopodobnie turbosprężarka bo na rozgrzanym silniku nie działa.
12
Kielce do roku 1945

Projekt, tyczy się w.w. miasta i tyczy się okresu głównie 1 i 2 wojny światowej. Potrzebna pomoc w realizacji.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
- 2
Troszkę zeszliśmy z wymagań, ale są ok :) łożyska będą na 100% do wymiany na lepsze :)
- 194
biggur: http://i.imgur.com/AWV8LRd.jpg
1. bialskopodlaskie - MKS Podlasie Biała Podlaska (III liga IV gr)
2. bialostockie - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa)
3. suwalskie - Wigry Suwałki (I liga)
źródło: comment_OkKa986CYTlwp8COH0h1W4IBo1ZhV77y.jpg
Pobierz- 22
- 153
- 3
Warto przeczytać, bo dobrze znać wersję drugiej strony.
#kielce #koronakielce #ekstraklasa
– To nie ma żadnego znaczenia. Przekaz trenera jest jasny: w Koronie grają najlepsi.
Do tego momentu liczyłem, że mówi co myśli. Nawet byłem skłonny mu uwierzyć.
- 5
- 1
59
Bandyta drogowy

"..wyprzedzam ciężarówkę jadącą lewym pasem i jadąc z kierunkowskazem po kilkudziesięciu metrach zmieniam pas na lewy ...ten manewr nie spodobał się wieśniakowi TKI,który zaczął trąbić bo jakim prawem ktoś śmiał wjechać przed niego. Wyskoczył z szoferki i z bluzgami do bicia. [Znalezione na YT]
z- 31
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, nie będę się rozpisywał - osoba, którą znam ma problemy z depresją oraz napadami lęku. Od około 3 miesięcy stosowana jest terapia farmaceutykami oraz wizyty u psychologa (które przyniosły więcej złego niż dobrego, psycholog uciekał się do stwierdzeń pokroju "twoje zachowania niszczy twoich bliskich" itd.). Niestety dopiero teraz wyraziła chęć zastosowania metody innej niż branie farmaceutyków. Wiem, że nie ma jednej idealnej metody, ale psychoterapia poznawczo-behawioralna wydaje się
Ja bym najpierw radziła się wybrać do psychiatry, a potem do terapeuty, tylko poszukać jakiegoś ogarniętego.
W pierwszych kilku filmikach opowiada o depresji i stanach lękowych. Wiadomo, że to nie jest niesamowite źródło wiedzy, w końcu co można o takich chorobach opowiedzieć w 10-20min, no ale to zawsze jakieś informacje na początek. Może coś Ci pomoże.
























#swietokrzyskirejestrator
Dziś na wesoło: nawet najmłodsi czasem wiedzą jak się zachować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[](https://www.youtube.com/watch?v=9ZoYxzCJDHs)