Siemanko mireczki :)
Szukam pracy, najlepiej na magazynie, ale niekoniecznie. Zależy mi na tym żeby było to w jakiejś mniejszej miejscowości (koszt wynajmu) na południu kraju. Im więcej godzin w tygodniu tym lepiej, może być z-------l. Im wyższy zarobek tym ofc lepiej. Krótko o mnie: student, znajomość angielskiego na poziomie B2 (mogę zdobyć certyfikat z uczelni), mobilny, chętny do niemalże każdej pracy, mam spore doświadczenie w pracach na magazynie za granicą. Minusem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d__g: luknij na oferty pracy powiatu kępińskiego lub wieruszowskiego, Z tego co się orientuję mają tam bardzo małe bezrobocie a stawka godzinowa zaczyna się od 13-15zł/h.
  • Odpowiedz
*ZAMACH NA KIEROWCÓW!!!!11111!!!ONEONE!!!!!1111* Bidulki umierają z głodu i pragnienia, bo muszą stać AŻ 10 MINUT! SKANDAL! HAŃBA! PO CO REMONTOWAĆ MOST SKORO SIĘ JESZCZE NIE ZAWALIŁ?????!!!!!

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/powiat-kielecki/a/remont-w-morawicy-kierowcy-w-korkach-robotnikow-nie-ma,12240136/

#polskiedrogi #kierowcy #swietokrzyskie #kielce #bekazkierowcow
lewactwo - *ZAMACH NA KIEROWCÓW!!!!11111!!!ONEONE!!!!!1111* Bidulki umierają z głodu ...

źródło: comment_FZSeWR7ZS4O7CFNc76Qba35ClrKA7kKK.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na to że można by to było załatwiać szybciej jak w cywilizowanych krajach co z resztą zostało opisane w artykule


@kamil062: no nie końca dało by się szybciej, bo część z mostu zostaje skuta a następnie wylana od nowa betonem a jak wiemy beton osiąga 100% docelowej wytrzymałości na ściskanie po 28 dniach. Co przy ruchu który tam jest (ponad 20 tyś samochodów na dobę) puszczenie ruchu wcześniej nie do
  • Odpowiedz
Wołam #rzeszow i #kielce i okolice :) jako że w mojej #podrozujzwykopem posypał się właśnie jeden nocleg - poszukuję zatem nowego. Interesuje mnie namiar na jakieś tanie nocowanie lub kawałek podłogi u Mirka/Mirabelki :)
W zależności od okoliczności w miejscu docelowym będę najwcześniej jutro wieczorem.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Ktoś wyszedł z dzieckiem na balkon. Ojciec widział, że [ktoś]szturchnął głową o ścianę tego dziecka, rozwalił."

"Zaczęli ludzi wyrzucać stamtąd, no i zaczęli normalnie mordować(...). Ja przeżyłem Oświęcim to widziałem to samo co ci ludzie robili(...) no i normalnie wrzucali do wody. Kilka kobiet leżało w wodzie zamordowanych tylko w ten sposób."

"Ja na własne oczy widziałam, Żydówkę biegnącą przez całe boisko(...) i rzucali za nią kamieniami. Oni ją ukamieniowali!"


"Świadkowie"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kreiws: 13:00 Otwarcie bram dla publiczności
13:30 - 15:30 Treningi w Parach TOP 32
15:30 - 16:00 Atrakcje dla publiczności
16:00 - 18:00 Trening w parach dla TOP 32
18:00 - 18:30 Atrakcje dla publiczności
18:30 - 19:15 Prezentacja
  • Odpowiedz
#motoryzacja #lodz #warszawa #kielce #samochody

Zna ktoś może dobrego mechanika samochodowego, najlepiej takiego od mercedesów?
Super jak by był w woj. łódzkim ewentualnie między Łodzią, Warszawą, a Kielcami :P

Pacjent to okular i prawdopodobnie turbosprężarka bo na rozgrzanym silniku nie działa.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@svatco u mnie w decathlonie oprócz rolek marki decathlon są jeszcze rolki Fila, zapłaciłam 350zl, osobiście jestem bardzo zadowolona :) może warto spróbować zmierzyć te?
  • Odpowiedz
Podział administracyjny Polski w latach 75-98 i w jakiej lidze grają teraz najlepsze kluby z miast wojewódzkich.
biggur: http://i.imgur.com/AWV8LRd.jpg

1. bialskopodlaskie - MKS Podlasie Biała Podlaska (III liga IV gr)
2. bialostockie - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa)
3. suwalskie - Wigry Suwałki (I liga)
AlmostDivine - Podział administracyjny Polski w latach 75-98 i w jakiej lidze grają t...

źródło: comment_OkKa986CYTlwp8COH0h1W4IBo1ZhV77y.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Zapraszam jutro na Kadzielnię- na Festiwal Sportów Ekstremalnych #kielce :)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a19: dzięki za info, nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest, a rzadko ma się okazję powspinać na skałkach ;) ogólnie organizacja bardzo fajna! mały deszczyk tylko spadł, ale ogólnie na plus wszystko, pozdrawiam
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki, nie będę się rozpisywał - osoba, którą znam ma problemy z depresją oraz napadami lęku. Od około 3 miesięcy stosowana jest terapia farmaceutykami oraz wizyty u psychologa (które przyniosły więcej złego niż dobrego, psycholog uciekał się do stwierdzeń pokroju "twoje zachowania niszczy twoich bliskich" itd.). Niestety dopiero teraz wyraziła chęć zastosowania metody innej niż branie farmaceutyków. Wiem, że nie ma jednej idealnej metody, ale psychoterapia poznawczo-behawioralna wydaje się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Ale w przypadkacg stanów lękowych i napadów lękowych akurat farmakologia jest pomocna, przy psychoterapii też.
Ja bym najpierw radziła się wybrać do psychiatry, a potem do terapeuty, tylko poszukać jakiegoś ogarniętego.
  • Odpowiedz