#katowice
Zna ktoś jakiś fajnego speca od czyszczenia dywanu wymogiem musi być dojazd do klienta bo troche on waży.
Bo chyba od czasów gierka / bieruta nikt go nie czyścił zapewne a wywalic nie moge.
Nie ma plam ale troche zaczyna z niego capić starością
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@paul772 oni coś ukrywają - nie możemy tego ignorować, będę codziennie udawała, że wracam z pracy i obserwowała, ale jak któregoś dnia się nie odezwę - to będzie oznaczało, że mnie dopadli, wtedy usuwaj konto, bo będą cię szukać. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Wielkie hale, silosy, imponujące ceglane kominy (jest ich pięć) i jeden wyższy od nich, betonowy, ciągi transportowe między budynkami. Wszystko opuszczone od wielu lat, w środku zrujnowane i wybebeszone z maszyn. Dachy albo zawalone, albo obrośnięte roślinnością. Obraz nędzy i rozpaczy, ale z drugiej strony - fascynujący swoim postapokaliptycznym klimatem.

Gdzie? Będzin. Cementownia Grodziec. Bodaj piąta cementownia wybudowana na świecie, w swoim czasie jeden z najnowocześniejszych zakładów tego typu. Być może
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, szukam jakiegoś sprytnego, młodego, dynamicznego człowieka do pomocy w pracy - czasem mam kilka takich robót gdzie dwie ręce i dwie nogi nie wystarczą.
Nie trzeba mieć żadnej znajomości jeśli chodzi o jakieś technologie, ale znajomość zagadnień informatycznych, jakieś TCP/IP, sieci czy tematy niskonapięciowe będą dodatkowym atutem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spryt potrzebny bo chodzi o jakieś przeciąganie okablowania w budynkach, czasem trzeba coś wymyślić niestandardowego, nieszablonowego, czasem z ograniczonym budżetem.

Jeśli
Lapidarny - Mireczki, szukam jakiegoś sprytnego, młodego, dynamicznego człowieka do p...

źródło: comment_1667742661f4HtgPaToEMwaKNag2N7lP.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
co to jest wyscig wewnetrzny i jak sie w nim przegrywa?


@dziadolek1: No to jest konkurencja względem innych miast metropolii. A przegrywają bo ceny lokali oraz korki powodują że nawet pracując w Katowicach opłaca się mieszkać np w takiej Dąbrowie, Sosnowcu, Mysłowicach czy Siemianowicach.
  • Odpowiedz