Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
co najważniejsze mówię dzień dobry na klatce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Klaudia-POLSKA-Czerniewicz: no nie wiem czy to dobrze. Każdy seryjny zabójca to robił.
703
Tym razem miasto nie sprzedało kościołowi działki za złotówkę [VIDEO]
![Tym razem miasto nie sprzedało kościołowi działki za złotówkę [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_16691180167uV7646NUfdvFgBlzocJUO,w220h142.jpg)
Zazwyczaj słyszy sie, że miasto daje kościołowi działkę za symboliczną złotówkę. Tym razem było odwrotnie. Parafia w Katowicach podarowała miastu swoją działkę na potrzeby rozbudowy szkoły. Pod warunkiem, że powstanie tam boisko. Proboszcz tłumaczy, że tego chcieli parafianie.
z- 74
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
Smiem twierdzic ze wiekszosc ma wywaone jak kilka razy do roku i tak syreny slyszy.
@gorzki99: To jest w ogóle coś, za co powinien być kryminał i nie rozumiem dlaczego od -nastu lat się taki idiotyzm praktykuje. Odpalają system ostrzegania żeby uczcić coś tam kilka razy w roku. A potem ludzie będą mieli to w p-----e.
- 5
Martwić należy się dopiero gdy słychać syreny z dźwiękiem modulowanym. Np taki jak tu:
@krak: Wtedy nie bede sie martwil a bardziej zastanawial "co im sie z-----o" albo "co oni zas testuja" :P
Jak wspomnialem szybciej sie dowiesz "bocznymi drogami" niz z
- 3
tylko w stronę Kato, w stronę Sosnowca nadal remont i korki.
@malinowa_chmurka: @Owoc_w_kreplu: dziś w nocy zdejmują oznakowanie i od jutra rana już po staremu :)
- 0
#katowice
- 9
źródło: comment_1669037508k3vtlngm1N3n0E0nGeSSAn.jpg
Pobierz- 7
- 5
upasłam się i kurtka na mnie nie wchodzi, muszę coś kupić.
Najlepiej jak najbliżej Rudy Śląskiej, ale Katowice czy Gliwice też są ok.
#xxl #plussize #katowice #gliwice #rudaslaska #bytom #zabrze #chorzow #
- 28
- 2
Ktoś ma Internet od UPC na firmę? Jeśli tak to jakie usługi i ile płacicie?
Mam obecnie Internet 400/40 + TV (nawet nie wiem ile kanałów) + HBO Max Premium łącznie za 87 zł brutto.
W tym miesiącu dostałem ofertę na przedłużenie (24 mc.) z Internetem 500 zł, reszta to samo (łącznie z HBO), ale z ceną to 95 zł netto.
Zastanawiam się
źródło: comment_1669030103JxY1kdqM8iaJCOxMLKUmIs.jpg
Pobierz- 1
- 3
- 764
Kubek 200ml grzańca 18zł xD 18 zł za 200 ml grzańca, gdzie w sklepie 1l kosztuje prawie tyle samo xD
Drożej niż samym Wiedniu, gdzie płaci się około 3Eur xD
Nie że mnie nie stać, ale chodzi o sam fakt że to już chore się robi, już ludzie nie wiedzą jakie ceny dawać.
źródło: comment_1669018398BWlko8W3txye4ojD8Vv67r.jpg
Pobierz- 1698
- 1000
#katowice #chorzow #rudaslaska #gliwice daje bo może przejezdzaliście?
- 2
- 0
- 0
18 zł za grzańca wątpliwej jakości na rynku to już trochę przesada...
- 2
- 2
358
Katowicki Nikiszowiec. Osiedle jak spod linijki. Tu rządzi geometria. Zobaczcie

Co prawda na Nikiszowcu nie rządzą "trójkąty i kwadraty", jak śpiewa Dawid Podsiadło, ale za to "trójkąty i prostokąty" - jak najbardziej. Osiedle zbudowane na początku XX wieku prezentuje się z góry tak samo spektakularnie jak Barcelona, z tymi swoimi regularnymi kształtami. Zobaczcie to...
z- 70
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Śląski Festiwal Nauki odbędzie się po raz szósty

Śląski Festiwal Nauki to jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w kraju i Europie – pięć dotychczasowych edycji zobaczyło z bliska 185 tysięcy osób. Co roku na program festiwalu składają się setki różnorodnych aktywności o charakterze popularyzującym naukę i sztukę.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #

























Jak ktoś jeszcze nie zamawiał to w poście jest napisane jak uzyskać zniżkę 25 złotych :)
// Zaplusuj to Cie zawołam po kolejne kody do Wolt
kod:
źródło: comment_1669133875kwq3qXuNFgKc5GQqhhaR5h.jpg
Pobierz