konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Przed chwilą w Lidlu. Stoi przede mną w kolejce taka lewaczka (kolczyk w nosie jak u krowy i dredy) i przeciska się jakiś ziomal z plecakiem wielkości jak dla dziecka w przedszkolu i żółtymi kółeczkami i mówi "ja NIESTETY razem z nią" i doniósł jakieś wegańskie pasty czy inne paskudztwa... taa człowiek chciał w centrum mieszkać to ma atrakcje przyrodnicze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #katowice #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zalogowany_jako: stac nas jednak na miliardy na socjalne benefity - wynikaloby z trgo ze polacy sa bogaci ale głupi bo pozwalają swoj dorobek wydawac na cele ktore nie służą poprawie jakosci powietrza, ktore jest jednym z wazniejszych czynnikow zycia organizmu.
  • Odpowiedz
Szukam przytulnej, klimatycznej, romantycznej knajpy z wygodnymi fotelami/kanapami i dobrym jedzonkiem. Może być drogo, jednak raczej na luzie - klimat bez kija w dupie. Ktoś coś poleci? Ludzie mówią w #chorzow spełnia wymagania ale nie chce tam iść enty raz z rzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#katowice #siemianowice #bytom
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

La Cucina


@blackmesa: byłem w zeszłym tygodniu i ani romantycznie ani klimatycznie, jedzenie dobre ale stolików nawalone żeby był tylko większy zysk. Zarezerwowałem stolik dla 2 osób tydzień wcześniej a siedziałem prawie w przejściu. Nie polecam, mimo że samo jedzenie dobre
  • Odpowiedz
@armiaczerwona: nie mam, ostatnio go widziałem, ale za późno się zorientowałem, było ciemno + nie było jak stanąć, żeby fotę walnąć
kolor taki popielaty, nie pamiętam tablic, ale na 100% SK
  • Odpowiedz
@GastroAndrzej: ale którą? Bo są różne. Na ptasim osiedlu ludzie jeżdżą normalnie, bo i tak są co chwila pasy albo progi zwalniające. W centrum momentami i tak się nie da szybciej z powodu natężenia ruchu
  • Odpowiedz
Mireczki z Katowice pomuszcie, przyjeżdżam na szkolenie do Courtyard center w Katowicach i tak średnio mi się widzi parking na ich parkingu podziemnym (choć niby firma placi, 7zl za h). Ze szkolenia polecają też parking Muzeum Śląskiego i to bardziej rozsądną opcja. Co jeszcze polecacie #katowice
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirkobiniu: Czemu średni Ci się widzi parking hotelowy? Najlepszy lokalizacyjnie. Wychodzisz z hotelu i masz od razu centrum miasta. Z Muzeum do hotelu musisz podejść 15 min pieszo bo autobusem się nie opłaca jechać dwa przystanki.
  • Odpowiedz