Poznasz trochę życia to zrozumiesz, że bezstresowe wychowanie w Twoim przypadku, nic dobrego nie przyniosło. Ale spokojnie, nie ja, a ktoś inny Cię utemperuje


@Kopytnik_1: gambit gimbusa, zagrany wrecz wzorowo. Gratuluje, zamiast dyskusji i proby zrozumienia adwersarza i/lub wyjasnienia niescislosci, poszedles sciezka na skroty.
Bezstresowe wychowanie, ktos cie utemperuje, piszesz o darzeniu sie wzajemnym szacunkiem, nawet jesli roznia nas poglady, zeby zdanie potem zajechac frazesem o chamach, gdzie w domysle (oczywiscie)
  • Odpowiedz
Objawienie Matki Bożej w pniu i korzeniach drzewa w parku miejskim w Sanoku wstrząsnęło lokalną społecznością. Wydarzenie, które miało miejsce 30 lipca 2023 roku, przyciągnęło uwagę zarówno wiernych, jak i mediów. Zdjęcie ukazujące Matkę Bożą zostało udostępnione na grupie sympatyków miasta na Facebooku, co wywołało falę komentarzy i emocji. Wielu internautów przyznało, że przez lata spacerowało po tym parku, ale nigdy wcześniej nie dostrzegło niczego podobnego. Lokalni duchowni zdecydowali się zbadać rzekomy
presburger - >Objawienie Matki Bożej w pniu i korzeniach drzewa w parku miejskim w Sa...

źródło: OBJAWIENIE

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach