ktoś znowu wrzuca jakieś gore zdjęcia zwłok z których wypływają wszystkie organy (wystarczy przejrzeć najnowsze wpisy z #wykopgate20) i oczywiście nikt nic z tym nie robi, prędzej ja bana dostanę za ten wpis bo o wykopie trzeba mówić jak o zmarłym – albo dobrze albo wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wykop #justwykopthings #moderacjacontent
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

denazyfikacja
- 3
- 0
dlaczego #moderacja zmienia nazwę znaleziska o #majtczak, które nie zawierało żadnych wyrażeń wulgarnych ani treści zabronionych w regulaminie? #sebastianmajtczak #moderacjacontent #justwykopthings
źródło: IMG_4820
Pobierz#justwykopthings #moderacjacontent
Napisałem o trenerach judo, którzy rzucili się na sędziego na zawodach w Bielsku Białej "bydło" i dostałem bana na 2 tygodnie.
Ten portal to żart.
Już
Napisałem o trenerach judo, którzy rzucili się na sędziego na zawodach w Bielsku Białej "bydło" i dostałem bana na 2 tygodnie.
Ten portal to żart.
Już
Ciekawe czy dziś na #nocnazmiana #wykop też tak będzie ładnie wyczyszczone, bo #moderacja poszła spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#justwykopthings
#justwykopthings
źródło: Wykop
Pobierz- 511
@nonOfUsAreFree: prezes dba o nas jak ojciec najlepszy. i nieprawda jest że tagi nie działały, zwłaszcza iż cały serwis padł
@nonOfUsAreFree: Jak kos nie zna losów tej pani. Mała ciekawostka, dzięki rozgłosowi udało się jej szybko zebrać pieniądze na leczenie.
https://teleshow.wp.pl/takiego-finalu-chyba-nikt-sie-nie-spodziewal-kwota-zbiorki-na-dziennikarke-tvp-wbija-w-ziemie-6820205821819712a
https://teleshow.wp.pl/takiego-finalu-chyba-nikt-sie-nie-spodziewal-kwota-zbiorki-na-dziennikarke-tvp-wbija-w-ziemie-6820205821819712a
- 1
źródło: Screenshot 2026-01-11 185843
PobierzAleż się dzisiaj uruchomiły chłopskie rozumy
Rozstrzygniemy to raz na zawsze bo wykopki się już chyba gubią
#ankieta #justwykopthings
Rozstrzygniemy to raz na zawsze bo wykopki się już chyba gubią
#ankieta #justwykopthings
Co jest największą tragedią ludzkości
- Unia Europejska 10.5% (4)
- SUVy 21.1% (8)
- Majonez kielecki 15.8% (6)
- Laski na Tinderze 52.6% (20)
@niegwynebleid: psiarze
@niegwynebleid: USA lub Rosja ich powstanie chociaż jakbym miał wybierać to Izrael. Ps. Wiem że nie ma takiego państwa.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@awcalezenie: Ale pomyśl tylko jak ciężko być kimś kto non stop sie okłamuje.
Jeśli jest to ktoś głupi to może być nieświadomy do końca życia, gorzej jak okłamujący siebie zdaje sobie sprawę dlaczego to robi. Niewesoło, potem scrolujesz takich typów i 95% z nich choć raz się spłakała że potrzebuje pomocy bo cierpi.
Dlatego lepiej ich w ogóle ignorować, życzyć wyjścia z tego spitolenia oraz szczęścia.
Jeśli jest to ktoś głupi to może być nieświadomy do końca życia, gorzej jak okłamujący siebie zdaje sobie sprawę dlaczego to robi. Niewesoło, potem scrolujesz takich typów i 95% z nich choć raz się spłakała że potrzebuje pomocy bo cierpi.
Dlatego lepiej ich w ogóle ignorować, życzyć wyjścia z tego spitolenia oraz szczęścia.
Jak ten wykop jest zaprogramowany, że cała strona jest jakby tą grafiką reklamową (inpost) i jak klikasz prawym we wpis to nie da się odświeżyć i dopiero jak w belke klikniesz to pojawia się opcja odświeżenia strony. Śmieszne jest też to, że dostaje powiadomienie o odpowiedzi do wpisu -> klikam w to powiadomienie -> niestety jestem już we wpisie więc strona się nie odświeża tylko nie dzieje się nic, nowa odpowiedź do
źródło: image
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wujek_mikazjusz a to dalej usuwają wpisy z tym urodzinowym tagiem? jeszcze im nie przeszło?
- 0
@denazyfikacja: mi skasowali jeszcze w zeszłym roku.Teraz już chyba odpuścili, bo po rocznicy
Robienie afery o bany na Wykopie w 2025 to szczyt wykopowego upośledzenia. Głód scatu widocznie jest silniejszy niż godność. Przypominam: nowe konto zakłada się w 15 sekund, bo nie ma już weryfikacji SMS.
#wykop #moderacja #moderacjacontent #justwykopthings #afera #afera20latwykopu #20latwykopu
#wykop #moderacja #moderacjacontent #justwykopthings #afera #afera20latwykopu #20latwykopu
@duzy_gracz: przeciez teraz na luzaku można xD
Jakby ktoś pytał jak ma się wykop dzięki cudownej polityce administracji i moderacji na przestrzeni lat:
#wykop #moderacja #moderacjacontent #justwykopthings #afera #afera20latwykopu #20latwykopu #kiciochpyta
#wykop #moderacja #moderacjacontent #justwykopthings #afera #afera20latwykopu #20latwykopu #kiciochpyta
źródło: xdd2
PobierzKiedy padnie wypok?
- Już się zawija 21.7% (10)
- Za rok 10.9% (5)
- Zostanie polityczno-patologicznym gównem z botami 67.4% (31)
- 5
@koneser_progresywnego_discopolo: Hejto jest też upolitycznione. W stylu sadistica - jeśli nie jesteś pseudo-prawakiem, nie masz tam racji bytu
@WodkaGrejfrut: mnie polityka wali akurat. A ze jest skrajnie prawicowo nie dziwi mnie. Tam siedzi smietanka wykopowych s--------n ktorzy nawet na wykop byli za ciężcy. Czlowiek ktorego obchodzi tylko shitpost i mikroblog i zabijanie czasu smiesznymi obrazkami i abstrakcyjnym humorem nie ma tam swojego miejsca na wykopie powoli juz zreszta tez
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WodkaGrejfrut: dostałeś +18 w komentarzu?
@Schwarzfahrer: nie wiem kto podpalił
- 742
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WodkaGrejfrut: daje plusa może też dostanę bana
- 281
Już tag #20latwykopu usunięty, 4 minuty xDDD
- 6
Ja absolutnie do niczego nie namawiam/zachęcam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale istnieje bardzo ciekawe rozszerzenie do Firefoxa - AdNauseam.
Jest to bloker reklam bazowany na kodzie uBlock'a Origin, który oprócz samego blokowania reklam robi także fałszywe kliknięcia w nie. Funkcja ta jest podwójnie destrukcyjna, ponieważ nie tylko wprowadza szum i śmieciowe informacje do algorytmów profilujących ale także generuje rzeczywiste koszty dla reklamodawców oraz właścicieli stron WWW.
Szacuje się, iż w
Jest to bloker reklam bazowany na kodzie uBlock'a Origin, który oprócz samego blokowania reklam robi także fałszywe kliknięcia w nie. Funkcja ta jest podwójnie destrukcyjna, ponieważ nie tylko wprowadza szum i śmieciowe informacje do algorytmów profilujących ale także generuje rzeczywiste koszty dla reklamodawców oraz właścicieli stron WWW.
Szacuje się, iż w
źródło: 1000027638
Pobierz@PEPE_Le_Sfont: dzieki za info, wspaniala sprawa naciagac gnojow na koszty ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki maly ruch oporu a cieszy
- 2
@matixrr: Nie, nie byłoby na korzyść, to byłaby to wręcz katastrofa. Cały ekosystem reklamowy w internecie opiera się na 'zaufaniu' i certyfikacji ruchu generowanego przez portale a reklamodawcy płacą tylko za rzeczywiste kliknięcia. Wszelkiego rodzaju lewe/nieprawidłowe kliknięcia reklam mają bezpośrednie przełożenie na pozycję w rankingu wiarygodności, co z kolei przekłada się na stawki za reklamy i umowy z reklamodawcami.
Jeżeli odpowidnio duża liczba użytkowników zaczęłaby używać AdNauseam i robiłaby to
Jeżeli odpowidnio duża liczba użytkowników zaczęłaby używać AdNauseam i robiłaby to
Ale będę miał bekę jak ten portal upadnie z powodu świętowania swoich 20 urodzin xD
#wykop #moderacja #moderacjacontent #justwykopthings #afera #afera20latwykopu #20latwykopu
#wykop #moderacja #moderacjacontent #justwykopthings #afera #afera20latwykopu #20latwykopu
źródło: Bez tytułu
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: Wykopowi został rok życia. Afera może tylko trochę przyspieszyć sprawę:
https://wykop.pl/wpis/84225183/wykop-wykop20-moderacja-moderacjacontent-upadekwyk
https://wykop.pl/wpis/84225183/wykop-wykop20-moderacja-moderacjacontent-upadekwyk
#wykop #wykop20 #moderacja #moderacjacontent #upadekwykopu => pod tym tagiem będą publikowane kolejne wpisy, można sobie zaobserwować jak ktoś chce śledzić ten upadek.
Kontynuując serię. W tym miesiącu spadek o ponad 8%! To jest hit. Niestety serwis zamaskował dane i
Kontynuując serię. W tym miesiącu spadek o ponad 8%! To jest hit. Niestety serwis zamaskował dane i
- 665
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Schwarzfahrer: dokładnie tak
konto usunięte via Wykop
- 126



























źródło: IMG_4819
Pobierz