Aktywne Wpisy

Lewusx +44
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz
Czoso +221
Nie mogę przestać myśleć o tym, ze o #afera #lekarz100k dowiedzieliśmy sie tylko dlatego, bo jakiś losowy twitterowicz wyciągnął publicznie dostępne oświadczenia podatkowe. I tylko dlatego sie to udało. Bo nie trzeba było bylo dostepu i narzędzi.
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
Władza miała info i to ignorowała. Serio XD
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakby wykopki miały dostęp do danych z jakimi "zniżkami" (ładne słowo na łapówkę) kupowali mieszkania politycy
źródło: image
Pobierz




Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@piururo: Nie ma obowiązku wynajmu mieszkań. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem, na giełdzie Państwo też ma dawać rekompensaty jak inwestor wtopi?
@pysznewpierdalator: zesrałbyś się xd nie dość, że sprawa za naruszenie miru domowego to jeszcze pobicie. O takich rzeczach się myśli zanim wynajmie się mieszkanie.
Apropo drzwi na pewno to jest legitny sposób, ostatnio widziałem go w najnowszym odcinku exmitera. A przecież nie publikowaliby go gdyby czyn był zakazany.
@piururo: trzeba twardo negocjować tak jak exmiter, najlepiej jak masz 2m wzrostu i szerokie barki wtedy argumenty są bardziej przekonywujące
No może tak być, a może nie. Ja bym tak zrobił, wiadomo najpierw przeczytałbym co mi za to grozi. Ale uwierz mi że wolałbym mieć sprawę karną, niż żyć ze świadomością że ktoś mnie jawnie okrada i się temu przyglądać. Może i jestem głupi w tej kwestii, ale naprawdę nie czekałbym na jakieś rozwiązanie sprawy na
Pi3rdel to nie koniec świata, czasami nawet jest fajnie i do roboty chodzić nie trzeba
@jfrost
@greg-mantzew: Wiem, w tym chorym kraju się już o tym przekonałem.
@YourMind Ile takie coś kosztuje? Planuję dzwonić na dniach. Oni już mają długu 10 000zł.
po drugie wydaje mi się że musisz podobną umowę z kimś innym podpisać na wynajem kto tam wejdzie, policja nie jest od rozstrzygania która umowa jest ważna wiec beda musieli ich wpuścić