kompromitacja c worda. Typ nie interesuje się kiszakiem i w ogóle to on nie wie kim on jest, ale dziwnym trafem na profilu co jakiś czas wpisy broniące kiszaka ( ͡°͜ʖ͡°). Da się być głupszym?
polacy to jest jednak k00rwa gowno narod, przyjelismy wszystkich jak leci pod swoje dachy za darmo z usmiechem i pomoca miliony postruskich cepow granatem od pluga oderwanych z najbardziej skorumpowanego kraju z top 3 hifem w europie a te postruskie cepy pluja prdolac otwarcie o odpaleniach za cofanie im wyplacanego juz kilka lat socjalu, pluja w twarz nadajac jednostce imie barbarzynskich wrecz ludobojcow z jakimis 100k polskich ofiar na koncie w zbrodniach
@z-a-k: Za odebranie tego wszystkiego odpowiadaliby Tusk i Sikorski, a jak wiadomo ci szabes goje tego nie zrobią. Szczególnie ten drugi, ślepo przeklejający wypociny pijanego Dimy bo jak wiadomo, Sradek jest w rządzie od wewnętrznej destabilizacji tego kraju. Jakoś nic innego nie robi tylko wszystkich skłóca i otwarcie pluje w twarz, a brygada się cieszy i chce więcej. ¯\_(ツ)_/¯
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Sport ekstremalny to nigdy nic wspólnego ze zdrowiem, pomijam już fakt, że kulturystyki nawet nie nazwałbym sportem
@Lewusx: przysiaglbym ze kiedys cie skrytykowalem mowiac dokladnie to samo, ale łap pol plusa za chociaz przyznanie tego oczywistego faktu ze kulturystka to nie sport. jakies 20 + lat treningu z roznym nastawieniem, obecnie z 8-9% bf mysle przy wadze ~90, ofc czysto amatorsko wiec sie nie umywa ale chociaz z jednym mozemy
Widzę, że niektórym polityka odbiera zdrowy rozsądek i zapominają, że interes państwa jest wielowymiarowy. I tak jak w interesie Polski jest jak najszybsze włączenie Ukrainy w struktury NATO, tak włączenie ich w UE stoi w sprzeczności z naszymi interesami. Jesteśmy jednym z największych eksporterów żywności w UE i zapraszanie do niej Ukrainy, konkurenta z czarnoziemiami to strzał w kolano. Nie trzeba popierać wszystkiego tylko dlatego, że gruzują kacapów. Ukraina w NATO? Jak
srarmer out, az zgniłem, a tak się zapieral. następny merz i homomakaroniasz, niezly tam team sobie lewaki skleili, przy ostatnich aferach to tuskoid już pewnie gacie pelne. została tylko niewybrana przez nikogo urszulka #bekazlewactwa #polityka
Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona euro dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Rafał Trzaskowski wiedział o aferze w Szpitalu Południowym. Po prostu nie wiedział! Proszę sobie wyobrazić... znaczy... wiedział albo nie wiedział. Ja nie wiem czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź wiceprezydent Kaznowskiej, która nadzorowała tę słynną inwestycję, kiedy rząd wprowadzał... wprowadzał tam komisarza z Ministerstwa Zdrowia. Ona
Policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości silnych leków leków narkotycznych, psychotropowych oraz medycznej marihuany. W zakrojonej na szeroką skalę akcji, która objęła kilka województw, zatrzymano dotychczas dziewięć osób.
Tak dopiero teraz patrzę na powtórki z Argentyny z Algierią i brak czerwonej dla Messiego który później strzela jeszcze dwa gole, to jest wał na skalę jakiejś Korei z 2002. Aż mnie śmieszy jak sobie przypominam że jeszcze niedawno go lansowali na jakiegoś nadsędziego, polskiego Collinę który nie potrzebuje VARu bo ma wzrok cyborga i z każdej odległości widzi każdy detal. #mecz
@serniczekwiedensky: mysle ze znudzilbym sie tym retro wajbem stylizowanym na siłe. wolalbym zrobic przytulnie ale nie pchajac mocno w dana epoke. czy wyglada calkiem fajnie? no wyglada. czy chcialbym tak na codzien dzien w dzien w takim salonie siedziec - nah, chyba raczej tak sobie. ale wpasc na dymka i jakies sluchanie vinyli to moglbym w takim wnętrzu
Wielka Brytania staje się areną bezprecedensowego sporu o symbole narodowe w trakcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Kilka angielskich councili wydało surowy zakaz wieszania flag Anglii na mieniu publicznym, argumentując to względami bezpieczeństwa oraz chęcią zachowania 'spójności społecznej'.
Od 01.09.2026 szkoły i przedszkola będą musiały stosować nowe zasady żywienia dzieci określane jako "dieta planetarna". W jadłospisach pojawi się obowiązkowy roślinny obiad raz w tygodniu, więcej dań na bazie strączków, zupy na wywarach warzywnych oraz możliwość zastępowania nabiału produktami rośli
@mhmhmhmhm: tyle jest tych dowodów że żadnego konkretnego nie możesz wymienić, ba - nawet administracja poprzednich rządów która miała to na tacy razem z całym fbi jakoś magiczne nie wykorzystała tego aby udupic swego głównego przeciwnika z ktorym przegrali xdd, ale losowy seba z wykopu wie najlepiej
Gothic Remake sprzedał 500 tys. kopii łącznie na wszystkich platformach. Czekamy na potwierdzenie budżetu. Wynik na pewno dobry, ale czuję, że tu nie będzie tego "długiego ogona", w który THQ zdaje się wierzyć - fanatycy kupili, postronnych graczy wielu nie przyciągnie, zachód nie będzie zainteresowany grą.
Budżet, rzekomo bez marketingu, według różnych szacunkow to 20-40 mln dolarów. Przy dolnej granicy gra zwróci się przy sprzedaniu jakichś 750 tys. kopii. Jeśli thq chciałoby
roZZyjski generał Andriej Gurulew przyznał, że wydał rozkaz zabijania cywilów w Donbasie w 2014 roku. Wojskowy, obecnie deputowany rosyjskiej Dumy Państwowej stwierdził, że "musiał walczyć w ten sposób i wykończyć wroga".
@lifapek: widzisz, gala sportowa najwiekszej tego typu federacji na ktora dostal zaproszenie bo prezydent usa to lubi to nic dziwnego, podobnie jak to ze gra w golfa z premierem czy tam prezydentem holandii. zawsze to jakis wyzszy poziom relacji niz leciec zrobic sobie fote przed budynkiem na trawniku z podnietą typu "hehe patrzcie tez tam bylem" beda ministrem spraw zagranicznych...
Kiszak i jego rumuńskie psy chcieliby po wszystkich jechać bez ponoszenia konsekwencji. Ktoś się broni i ciśnie bekę z estrogenowego wampirka? To już nieładnie, żeby duzi twórcy tak robili!
@Jazon o tobie mowa matołku
#kiszak
źródło: image
Pobierz