Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
z-a-k
z-a-k

z-a-k

Dołączył 1 rok i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2794
  • Znaleziska 952
  • Mikroblog 1842
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
Trao
Trao
Trao
24 min temu
  • 0
kompromitacja c worda. Typ nie interesuje się kiszakiem i w ogóle to on nie wie kim on jest, ale dziwnym trafem na profilu co jakiś czas wpisy broniące kiszaka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Da się być głupszym?

@Jazon o tobie mowa matołku
#kiszak
Trao - kompromitacja c worda. Typ nie interesuje się kiszakiem i w ogóle to on nie wi...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 16 min temu via Wykop
  • 0
@Trao: i ma rację, 8 rano a ty przezywasz losowego streama z rumunii typie xddd
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
23 min temu
  • 2
Silniczkowe trolle twitterowe się spłakały, bo im algorytm teraz wywala gotowy przekaz dnia, który do tej pory bezmyślnie przeklejali xD

#bekazlewactwa #twitter
smutny_kojot - Silniczkowe trolle twitterowe się spłakały, bo im algorytm teraz wywal...

źródło: 29901

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 17 min temu via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: ja p1erdole xdd
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k 12 godz. i 30 min temu
  • 0
nawet nie wymaga komentarza

#bekazlewactwa
z-a-k - nawet nie wymaga komentarza

#bekazlewactwa

źródło: lewactwo

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k
Autor
12 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie: tag bekazlewactwa zawsze warto szerzyc ziomeg
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k 12 godz. i 35 min temu
  • 1
polacy to jest jednak k00rwa gowno narod, przyjelismy wszystkich jak leci pod swoje dachy za darmo z usmiechem i pomoca miliony postruskich cepow granatem od pluga oderwanych z najbardziej skorumpowanego kraju z top 3 hifem w europie a te postruskie cepy pluja prdolac otwarcie o odpaleniach za cofanie im wyplacanego juz kilka lat socjalu, pluja w twarz nadajac jednostce imie barbarzynskich wrecz ludobojcow z jakimis 100k polskich ofiar na koncie w zbrodniach
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107
7 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@z-a-k: Za odebranie tego wszystkiego odpowiadaliby Tusk i Sikorski, a jak wiadomo ci szabes goje tego nie zrobią. Szczególnie ten drugi, ślepo przeklejający wypociny pijanego Dimy bo jak wiadomo, Sradek jest w rządzie od wewnętrznej destabilizacji tego kraju. Jakoś nic innego nie robi tylko wszystkich skłóca i otwarcie pluje w twarz, a brygada się cieszy i chce więcej. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
16 godz. i 43 min temu
  • 102
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.

Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.

Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.

Od
Lewusx - Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.

Waga w ostatnich 2 t...

źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 12 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 2
Sport ekstremalny to nigdy nic wspólnego ze zdrowiem, pomijam już fakt, że kulturystyki nawet nie nazwałbym sportem


@Lewusx: przysiaglbym ze kiedys cie skrytykowalem mowiac dokladnie to samo, ale łap pol plusa za chociaz przyznanie tego oczywistego faktu ze kulturystka to nie sport. jakies 20 + lat treningu z roznym nastawieniem, obecnie z 8-9% bf mysle przy wadze ~90, ofc czysto amatorsko wiec sie nie umywa ale chociaz z jednym mozemy
  • Odpowiedz
kiszczak
kiszczak
kiszczak
16 godz. i 6 min temu
  • 2
Widzę, że niektórym polityka odbiera zdrowy rozsądek i zapominają, że interes państwa jest wielowymiarowy. I tak jak w interesie Polski jest jak najszybsze włączenie Ukrainy w struktury NATO, tak włączenie ich w UE stoi w sprzeczności z naszymi interesami. Jesteśmy jednym z największych eksporterów żywności w UE i zapraszanie do niej Ukrainy, konkurenta z czarnoziemiami to strzał w kolano. Nie trzeba popierać wszystkiego tylko dlatego, że gruzują kacapów. Ukraina w NATO? Jak
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 15 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 1
. I tak jak w interesie Polski jest jak najszybsze włączenie Ukrainy w struktury NATO


@kiszczak: xdddd można przestać czytać.
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k 19 godz. i 17 min temu
  • 4
srarmer out, az zgniłem, a tak się zapieral. następny merz i homomakaroniasz, niezly tam team sobie lewaki skleili, przy ostatnich aferach to tuskoid już pewnie gacie pelne. została tylko niewybrana przez nikogo urszulka #bekazlewactwa #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mathas
Mathas
19 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 4
@z-a-k: Starmerowi psycha siadła jak zobaczył ludzi na ulicach samemu rozwiązujących temat imigrantów. Pięknie jarały się mieszkania.
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
19 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
@Mathas: gdzie
Ja widziałem ttlko centra uchodcow
  • Odpowiedz
Sinti
Sinti
przedwczoraj, 16:31:28
  • 5
#iran #heheszki #trump #bekazprawakow
Sinti - #iran #heheszki #trump #bekazprawakow

źródło: tramp

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k przedwczoraj, 17:49:36 via Wykop
  • 0
@Sinti: haha juz usunal daun
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k przedwczoraj, 20:10:33 via Wykop
  • 0
@Sinti: kasuj seba kasuj bo jeszcze ktos zobaczy
z-a-k - @Sinti: kasuj seba kasuj bo jeszcze ktos zobaczy

źródło: daun

Pobierz
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k przedwczoraj, 20:53:42 via Wykop
  • 0
@Sinti: a ty?
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k przedwczoraj, 21:52:16 via Wykop
  • 0
@Sinti: gugu bubu
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
19.06.2026, 13:42:32
  • 12
Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona euro dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Rafał Trzaskowski wiedział o aferze w Szpitalu Południowym. Po prostu nie wiedział! Proszę sobie wyobrazić... znaczy... wiedział albo nie wiedział. Ja nie wiem czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź wiceprezydent Kaznowskiej, która nadzorowała tę słynną inwestycję, kiedy rząd wprowadzał... wprowadzał tam komisarza z Ministerstwa Zdrowia. Ona
AtlantyQ - Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz! Jest nagroda pół miliona eur...

źródło: 1000024061

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 19.06.2026, 14:29:47 via Wykop
  • 4
@gaz_wieprzowy: ale czekaj, to juz rafalek nie nadzoruje szpitali w wawie, w tym cytuje - jeden sam zbudowal?
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k przedwczoraj, 05:39:58 via Wykop
  • 0
@gaz_wieprzowy: to bylo pytanie retoryczne, a ze nie wiesz to wiadomo
  • Odpowiedz

1295

Rząd wiedział o astronomicznych zarobkach lekarzy już w 2024 roku

I nie zrobił nic.

tenner
z
medonet.pl
dodany: 18.06.2026, 06:36:51
  • 145
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    polityka
z-a-k
z-a-k
z-a-k 18.06.2026, 08:29:22 via Wykop
  • 14
przecież te gowno trwa od sztucznie nakręconej szopki covidowej i każdy to wie
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 18.06.2026, 12:31:34 via Wykop
  • 1
@digitalalchemist: ta

564

Lekarze wystawiali fałszywe recepty, gang handlował opioidami. Wpadli

Pokaż treści 18+

Lekarze wystawiali fałszywe recepty, gang handlował opioidami. Wpadli

Policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości silnych leków leków narkotycznych, psychotropowych oraz medycznej marihuany. W zakrojonej na szeroką skalę akcji, która objęła kilka województw, zatrzymano dotychczas dziewięć osób.

kasza332
z
kryminalki.pl
dodany: 17.06.2026, 09:03:33
  • 16
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    prawo
  • #
    policja
z-a-k
z-a-k
z-a-k 18.06.2026, 07:23:51 via Wykop
  • 0
@luke-mat: 400k to chyba ci maloobrotni ew bez znajomości partyjnych
FerdekM
FerdekM
17.06.2026, 09:26:43
  • 46
Tak dopiero teraz patrzę na powtórki z Argentyny z Algierią i brak czerwonej dla Messiego który później strzela jeszcze dwa gole, to jest wał na skalę jakiejś Korei z 2002.
Aż mnie śmieszy jak sobie przypominam że jeszcze niedawno go lansowali na jakiegoś nadsędziego, polskiego Collinę który nie potrzebuje VARu bo ma wzrok cyborga i z każdej odległości widzi każdy detal.
#mecz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 17.06.2026, 11:08:19 via Wykop
  • 1
@Beszczebelny: "od razu przepraszal" xdddd i ty jeszcze masz tupet pisać komuś żeby się ogarnal xddddddd
  • Odpowiedz
serniczekwiedensky
serniczekwiedensky
15.06.2026, 21:21:26
  • 72
mid century modern to moj ulubiony styl
serniczekwiedensky - mid century modern to moj ulubiony styl

źródło: 1000062980

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 15.06.2026, 21:23:29 via Wykop
  • 1
@serniczekwiedensky: zeby bylo bardziej hipstersko to zostaje tylko bursztynem nasrac na srodku, parafrazujac klasyka
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k 15.06.2026, 21:27:08 via Wykop
  • 0
@serniczekwiedensky: dobrze ze wyjasilas/es co to mid century bo bym sie nie skapnou
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k 15.06.2026, 21:40:43 via Wykop
  • 28
@serniczekwiedensky: mysle ze znudzilbym sie tym retro wajbem stylizowanym na siłe. wolalbym zrobic przytulnie ale nie pchajac mocno w dana epoke. czy wyglada calkiem fajnie? no wyglada. czy chcialbym tak na codzien dzien w dzien w takim salonie siedziec - nah, chyba raczej tak sobie. ale wpasc na dymka i jakies sluchanie vinyli to moglbym w takim wnętrzu
  • Odpowiedz

574

Anglia: Urzędnicy zakazują symboli narodowych, by 'nie irytować migrantów!

Anglia: Urzędnicy zakazują symboli narodowych, by 'nie irytować migrantów!

Wielka Brytania staje się areną bezprecedensowego sporu o symbole narodowe w trakcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Kilka angielskich councili wydało surowy zakaz wieszania flag Anglii na mieniu publicznym, argumentując to względami bezpieczeństwa oraz chęcią zachowania 'spójności społecznej'.

enterprize
z
polemi.co.uk
dodany: 15.06.2026, 21:21:18
  • 91
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    ubogacaniekulturowe
  • #
    lewackalogika
  • #
    polityka
z-a-k
z-a-k
z-a-k 15.06.2026, 21:22:37 via Wykop
  • 180
just lewactwo things. ale pamietajcie - great replacement theory nie istnieje
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

550

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Mięso każą zastąpić roślinami - od września ogromne zmiany w szkolnych stołówkac

Od 01.09.2026 szkoły i przedszkola będą musiały stosować nowe zasady żywienia dzieci określane jako "dieta planetarna". W jadłospisach pojawi się obowiązkowy roślinny obiad raz w tygodniu, więcej dań na bazie strączków, zupy na wywarach warzywnych oraz możliwość zastępowania nabiału produktami rośli

Korda
z
niezalezna.pl
dodany: 14.06.2026, 13:49:34
  • 524
  • #
    wegetarianizm
  • #
    c40cities
  • #
    ue
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
z-a-k
z-a-k
z-a-k 15.06.2026, 10:36:51 via Wykop
  • 2
@rzeznia22: od miesa tyją? masz mózg? wiesz w ogóle do to kalorie i zapotrzebowanie?
z-a-k
z-a-k
z-a-k 15.06.2026, 19:09:23 via Wykop
  • 0
@rzeznia22: od miesa tyją? masz mózg? wiesz w ogóle co to kalorie i zapotrzebowanie?
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
08.06.2026, 10:23:52
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 10.06.2026, 12:32:25 via Wykop
  • 0
@mhmhmhmhm: tradycyjnie, przypomij która administracja miała pliki x czasu i nic z tym nie zrobiła
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k 10.06.2026, 14:29:18 via Wykop
  • 0
@mhmhmhmhm: administracje od Busha miały pliki epstainowe? a odnośnie tego co z tym to pewnie guffno skoro pytasz, szybkomyslicielu
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k 15.06.2026, 09:23:07 via Wykop
  • 0
@mhmhmhmhm: tyle jest tych dowodów że żadnego konkretnego nie możesz wymienić, ba - nawet administracja poprzednich rządów która miała to na tacy razem z całym fbi jakoś magiczne nie wykorzystała tego aby udupic swego głównego przeciwnika z ktorym przegrali xdd, ale losowy seba z wykopu wie najlepiej
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
12.06.2026, 13:19:52
  • 1
Gothic Remake sprzedał 500 tys. kopii łącznie na wszystkich platformach. Czekamy na potwierdzenie budżetu. Wynik na pewno dobry, ale czuję, że tu nie będzie tego "długiego ogona", w który THQ zdaje się wierzyć - fanatycy kupili, postronnych graczy wielu nie przyciągnie, zachód nie będzie zainteresowany grą.

Budżet, rzekomo bez marketingu, według różnych szacunkow to 20-40 mln dolarów. Przy dolnej granicy gra zwróci się przy sprzedaniu jakichś 750 tys. kopii. Jeśli thq chciałoby
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 12.06.2026, 14:25:35 via Wykop
  • 0
@Shatter: 500k razem na wszystkich platformach to chyba raczej tak se wynik stary
  • Odpowiedz

332

ruZZki generał rozkazał strzelać do cywilów. "Musiałem walczyć w ten sposób"

Pokaż treści 18+

ruZZki generał rozkazał strzelać do cywilów. "Musiałem walczyć w ten sposób"

roZZyjski generał Andriej Gurulew przyznał, że wydał rozkaz zabijania cywilów w Donbasie w 2014 roku. Wojskowy, obecnie deputowany rosyjskiej Dumy Państwowej stwierdził, że "musiał walczyć w ten sposób i wykończyć wroga".

Paradajek
z
polsatnews.pl
dodany: 10.06.2026, 20:34:37
  • 56
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
z-a-k
z-a-k
z-a-k 11.06.2026, 09:14:00 via Wykop
  • -18
w tym temacie wykopki udaja ze ukraincy nie zabijaja cywilow xd...
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 11.06.2026, 10:15:01 via Wykop
  • -7
@WonszJadowity: xd... nie ma gdzie, na Onecie, w tvn? jak można taką głupotę walnąć
z-a-k
z-a-k
z-a-k 11.06.2026, 10:43:18 via Wykop
  • -7
@DziendobryMireczku: zyj dalej w g---o bance wykopku, może lepiej ci się będzie spalo, inaczej to jeszcze by ci się zwoje zagotowaly
z-a-k
z-a-k
z-a-k 11.06.2026, 11:30:53 via Wykop
  • -7
@DziendobryMireczku: gugu bubu bobasku. belkot rzepy, co to za zwrot, w twojej wiosce tak mówią?
z-a-k
z-a-k
z-a-k 11.06.2026, 12:42:49 via Wykop
  • -5
@DziendobryMireczku: xddd trzepiesz się pod humanitarnie zabijajaca armię ukraincow?
z-a-k
z-a-k
z-a-k 11.06.2026, 12:44:04 via Wykop
  • -5
@uciuuu: co tam rozemocjonowany histeryczny gimbie, pocieklo kakao po nogawce z emocji?
lifapek
lifapek
10.06.2026, 17:34:36
  • 8
SnusRocky ma jechać na galę UFC do białego domu... Ja wiem, że ministrowi nie wypada takich tekstów walić, ale k---a tak parsknąłem xDDDD

#heheszki #bekazprawakow #bekazpisu #snusolini #batyr #nowrocky #nawrocki
lifapek - SnusRocky ma jechać na galę UFC do białego domu... Ja wiem, że ministrowi n...

źródło: 1000027748

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 11.06.2026, 09:13:29 via Wykop
  • 1
@lifapek: widzisz, gala sportowa najwiekszej tego typu federacji na ktora dostal zaproszenie bo prezydent usa to lubi to nic dziwnego, podobnie jak to ze gra w golfa z premierem czy tam prezydentem holandii. zawsze to jakis wyzszy poziom relacji niz leciec zrobic sobie fote przed budynkiem na trawniku z podnietą typu "hehe patrzcie tez tam bylem" beda ministrem spraw zagranicznych...
  • Odpowiedz
Dragnipurake
Dragnipurake
10.06.2026, 14:46:06
  • 56
Kiszak i jego rumuńskie psy chcieliby po wszystkich jechać bez ponoszenia konsekwencji.
Ktoś się broni i ciśnie bekę z estrogenowego wampirka? To już nieładnie, żeby duzi twórcy tak robili!

#kiszak
Dragnipurake - Kiszak i jego rumuńskie psy chcieliby po wszystkich jechać bez ponosze...

źródło: psychiatryk

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z-a-k
z-a-k
z-a-k 10.06.2026, 14:52:43 via Wykop
  • 12
@Dragnipurake: gimbo problemy retardow z anime dziewczynkami w awatarze
  • Odpowiedz
z-a-k
z-a-k
z-a-k 11.06.2026, 05:58:34 via Wykop
  • 0
@czejen945: cokolwiek mentalny gimbie, nie zapomnij pokasowac wpisow
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

zahary

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking