Miałem koleżankę z którą znaliśmy się od podstawówki, mieszkaliśmy na jednej wsi, wspólni znajomi itd. W gimnazjum wyznałem jej miłość, powiedziała że podoba jej się mój brat, ja jej się nie podobałem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zerwaliśmy kontakt a pod koniec gimnazjum przeprowadziła się z rodzicami do Anglii. W tym roku (na dwa tygodnie przed moimi urodzinami) zaobserwowała mnie na Instagramie (chociaż nie mam tam zdjęć) ,sprawdziłem jej
SaintWykopek - Miałem koleżankę z którą znaliśmy się od podstawówki, mieszkaliśmy na ...

źródło: comment_1647410453HNE1ZDypP5DkKQGUISI5lh.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@SaintWykopek A ja kiedyś od dziadka dostałem rower i poobcinałem błotniki a pamiętam że to było w czasach jak Wałęsa został prezydentem, ale czas zapieprza.

  • Odpowiedz
@nadmuchane_jaja: +1 właśnie nad tym siedzę i odchodzę od zmysłów dlaczego to coś samo tego nie wylicza
Jedyne pocieszenie że urzędnicy wiedzą że tego się ogarnąć nie da i jaką kwotę się wpisze to się wpisze a potem przychodzi do korekty i się koryguje i elo
  • Odpowiedz
Parę dni temu jak w------o ceny paliw pod 7700za m3 ceny na stacjach sztywniutko 7.99. Dzisiaj jak m3 kosztuje 6900, ceny nadal mają 7.99. Ciekawe czy w przeciągu miesiąca ceny wrócą chociaż do 7zł/litr
#orlen #paliwo #j--------e
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#j--------e #c-------y #tvn
Kto wymyślił taki program musi mieć nieźle nasrane w bani.

Kto to ogląda z wyboru ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach