@mirko_anonim Czyli gość ostatecznie miał rację, że jesteś prostakiem rozumiejącym jedynie argument siły. XD Dobrze ci tak, trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby nawet na najgłupsze zaczepki tak zareagować, i jeszcze bardziej nie po kolei, żeby przyłożyć współpracownikowi.
Jak się poczułeś urażony, to mogłeś po prostu powiedzieć, co o tym myślisz i stamtąd pójść.
  • Odpowiedz
@Lemon420: "ktoś" sam ją zrobiłeś bo jak wytłumaczysz fakt, że istnieje od nieco ponad tygodnia , nawet google jej nie zindeksował, a ty w ciągu godziny dodajesz łącznie 4 wpisy o niej?
  • Odpowiedz
#nieruchomosci #wynajem #janusze #francja

Możecie narzekać na rynek nieruchomości, ale
przypominam, że polski rynek najmu to raj w porównaniu z zachodem Europy.

Byle Dima z Lwowa z walizką i 2k $ w kieszeni może prosto z dworca iść i od ręki wynająć mieszkanie w Polsce.
analboss - #nieruchomosci #wynajem #janusze #francja

Możecie narzekać na rynek nieru...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zajmuj się w #pracbaza między innymi wydawaniem towaru. Przewoźnik bardzo naciskał i prosił żeby mu wydać towar o 5.30 bo on nie zdąży na miejsce rozładunku a moja firma działa od 7 do 15. Wstajesz o 4.30 i jedziesz do pracy, czekasz na #tir a tam nie ma przewoźnika. Dzwonisz a on mówi. O kurde zapomniałem wczoraj zadzwonić że plany zmieniłem.
A że pracujesz w #janusze
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 208
@mpetrumnigrum: jak sytuacja się powtórzy to zrób tak samo. Powiedz że ok ale nie przyjdź, jak kierowca będzie dzwonił gdzie jesteś to powiedz że zmieniłeś plany i zapomniałeś zadzwonić
W pracy też powiedz kolegom żeby go obsługiwali zawsze najwolniej i najpóźniej
  • Odpowiedz
Sytaucja wyglada tak. MIeszkam w segmencie, w którym są 2 lokale. Kazdy z lokali ma swoje miejsce postojowa jak i miejsce na swoj kosz na smieci ( zmieszane ). Od jakiegos czasu sasiedzi uzupelniają mój pojemnik swoimi śmieciami. Prosiłem raz, drugi aby tego nie robili ale jak grochem o ściane. Wiem, ze temat może i śmieszny ale dlaczego mam płacić za wywóz nie swoich śmieci. Gdyby jeszcze mnie poprosili czy mogą, ale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jathek: Wg mnie jesli juz prosiles i nie przynioslo to skutku, to na poczatek odstawiasz pod ich drzwi - jakby sie pytali to mowisz ze znalazles u siebie a to nie twoje wiec oddajesz.
Nastepnym razem rozsypanie po ogrodzie bedzie raczej konieczne dla lepszej przejrzystosci przekazu.
  • Odpowiedz
  • 1
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie

U nas co drugi wpis to byłby "na biednego nie trafiło"


A ja mysle ze nie. Wiekszosc wpisow bylaby wspierajaca, czesc oczywiscie tak jak piszesz (ale tu trzeba brac poprawke na trole), a kolejna czesc by pisala o ubezpieczeniu.
  • Odpowiedz
Założę się, że gdyby było odwrotnie - kiedyś były same metaliki, a teraz kolorowe - to by było pieprzenie "hurr durr kiedyś auto to było auto, klasa, pojazd dla prawdziwego mężczyzny, a teraz jakieś lbgt kolorki tęczowe chrum kwiii"
No Januszom po prostu nie dogodzisz.

rales - Założę się, że gdyby było odwrotnie - kiedyś były same metaliki, a teraz kolo...

źródło: 1670352979_pgpdj3

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rales: Bardzo zabawne, widząc ten obrazek zawsze uśmiecham się dokładnie tak samo mocno pod nosem. Tutaj mamy pełno kolorowych aut, ale z tego co pamiętam w praktyce to większość z nich na ulicach miała taki żółty obrzydliwy kolor jak to audi między zielonym bmw i garbusem w stylu kości słoniowej i starej wanny jednocześnie albo była biała tak jak ogrom dużych fiatów i maluchów. Obecnie jest znacznie więcej czerwonych, niebieskich
  • Odpowiedz