@Piotrekp666: Albo kiedy sypiesz płatków do miski, otwierasz lodowkę, a tam nie ma mleka. Albo jest, ale kwaśne ;__; a ja niestety mieszkam daleko od sklepu, musiałem zjeść z sosem Tao-Tao
  • Odpowiedz
Włączyłam facebooka i prawie puściłam tęczowego pawia........ wszędzie zdjęcia z wesel O.O

#jakzyc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki żal ;; Postawiłem wiatrak [W] tak, żeby na mnie dmuchało, Ale ma za mały zakres dmuchania. Działa albo tak, że jestem w zasięgu siedząc przy komputerze [pozycja 1] albo leżąc na łóżku [pozycja 2], jednak dopiero po przestawieniu go z kierunku [1] do kierunku [2]. Nie łapie obu pozycji jednocześnie i muszę go przestawiać za każdym razem ;; Nie chcę włączyć kręcenia się wiatraka bo wtedy będę tylko czasowo
nasedo - Jaki żal ;; Postawiłem wiatrak [W] tak, żeby na mnie dmuchało, Ale ma za mał...

źródło: comment_P3MXWcx6DUigavl2A3OmhetYVaBqBR5w.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszedłbym na rower póki ładna pogoda, ale w sumie za gorąco na rower, spocę się ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Poszedłbym nad rzekę ale woda na pewno jeszcze zimna.

#jakzyc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Masakrator1942: Mieszkam na przeciwko myjni/mechaniki pojazdów. Nie dość, że słyszę dokładnie o czym chłopaki sobie rozmawiają, to jeszcze praca wre od 7 do 19, a w weekendy imprezka. Kiedy jakąś sprężarkę załączają, to jest dopiero odpoczynek od zgiełku :P
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no nie wierzę, jeździłem na tej dętce w dłuższe trasy i było spoko.

Dziś do sklepu po bułeczki (sklep nie najbliższy, a ścieżki rowerowe prowadzą na około) tj. 8km i na ostatniej prostej 200m od domu flak, no rzesz psia jego mać

#rower #jakzyc #buldupy #mamdosyc
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach