Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 3
http://www.wykop.pl/link/1558189/muzyka-z-bitwy-pokemonow-zagrana-na-pianinie/
czy tylko dla mnie pokemony kojarzą się z dziećmi opóźnionymi umysłowo i tylko takie dobrze je wspominają?
#jakzyc
czy tylko dla mnie pokemony kojarzą się z dziećmi opóźnionymi umysłowo i tylko takie dobrze je wspominają?
#jakzyc
Remontujo rynek w moim mieście od trzech lat, za 20 milionów złotych, a stojaki rowerowe dali tylko na koła, tzw. "wyrwikółka" ;_;
#jakzyc #gorzkiezale #rower
#jakzyc #gorzkiezale #rower
- 1
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
włozyłem kostki (w foremce) lodu do worka i polozyłem pod laptop. Odpocznie procek jak myslicie? :D
#jakzyc
#jakzyc
@payner: zlapie wilgosc i umrze.
@payner: Widzisz? Już umiera, @anonim1133 miał rację. :P
- 2
- 7
Jaki żal ;; Postawiłem wiatrak [W] tak, żeby na mnie dmuchało, Ale ma za mały zakres dmuchania. Działa albo tak, że jestem w zasięgu siedząc przy komputerze [pozycja 1] albo leżąc na łóżku [pozycja 2], jednak dopiero po przestawieniu go z kierunku [1] do kierunku [2]. Nie łapie obu pozycji jednocześnie i muszę go przestawiać za każdym razem ;; Nie chcę włączyć kręcenia się wiatraka bo wtedy będę tylko czasowo
źródło: comment_P3MXWcx6DUigavl2A3OmhetYVaBqBR5w.jpg
Pobierz@nasedo: czy ty masz dzieci w łóżku?
- 4
- 1
Nikt nie chce pomóc :( #jakzyc bez myszki?
@gietus: A jesteś ładna?
- 1
Poszedłbym na rower póki ładna pogoda, ale w sumie za gorąco na rower, spocę się ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Poszedłbym nad rzekę ale woda na pewno jeszcze zimna.
#jakzyc
#jakzyc
@Lukas77986: 100% Polaka, zawsze mu źle xD
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
już myślałam, że dzisiaj w końcu będzie dzień w którym nie usłyszę kosiarki - myliłam się :( #jakzyc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Masakrator1942: Mieszkam na przeciwko myjni/mechaniki pojazdów. Nie dość, że słyszę dokładnie o czym chłopaki sobie rozmawiają, to jeszcze praca wre od 7 do 19, a w weekendy imprezka. Kiedy jakąś sprężarkę załączają, to jest dopiero odpoczynek od zgiełku :P
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Przepraszam że zapytam, ale... czy... e... kogoś przypadkiem nie P----------O z tą temperaturą? Wyszedłem z psem na te moje betony na osiedlu, to myślałem, że p-------ę.
#wroclaw #jakzyc #pogoda #jakzycpaniepremierze #winatuska
#wroclaw #jakzyc #pogoda #jakzycpaniepremierze #winatuska
- 5
@Lysy_z_Oporowa: cieszyłem się z zimy, to hejtowali, że lato ma być bo jest najfajniejsze a teraz każdy #buldupy , że lato :D
- 1
@UnnamedX: Hahaha piętro koło sal 1.31 i 1.32 to jakaś masakra. Tam nawet w zimie jest 30 stopni.
- 4
- 3
@TheMan: dętka była wymieniona tydzień temu (tj. jakieś 250km)
więc czas porządnie przysiąść, oglądnąć oponę i wymienić taśmę :/
więc czas porządnie przysiąść, oglądnąć oponę i wymienić taśmę :/
@ElCidX: ja tak mialem, zaraz po tym jak szose kupilem. Pojechalem doslownie do okola bloku, oparlem rower o blok, po chwili biore go, chce wsiadac i... Flak :-D























źródło: comment_JEHqwOwvc8iD7Qmyumsmawzdv7KTovt5.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora