Głodna jestem, frytek została garstka, chleb zaczął pleśnieć, w lodówce echo... #jakzyc #gorzkiezale
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Na zewnątrz teraz zrobiło się fajnie a ja muszę iść spać :-( #jakzyc
- 12
315 993 - 21 = 315 972 km
Chciałem sobie posiedzieć z książką i czekoladą na ładnej ławeczce pod kopcem Piłsudskiego, ale komary chcą zjeść człowieka żywcem #jakzyc #gdzieczytac. Za to w Lasku Wolskim przypomniałem sobie, że mam rower górski a nie jakąś chodnikową popierdółkę.
Niestety zapomniałem odpauzować Endomondo po krótkim postoju... A tak chciałem zobaczyć swoją ścieżkę powrotną z Lasku na mapie #gorzekiezale
Chciałem sobie posiedzieć z książką i czekoladą na ładnej ławeczce pod kopcem Piłsudskiego, ale komary chcą zjeść człowieka żywcem #jakzyc #gdzieczytac. Za to w Lasku Wolskim przypomniałem sobie, że mam rower górski a nie jakąś chodnikową popierdółkę.
Niestety zapomniałem odpauzować Endomondo po krótkim postoju... A tak chciałem zobaczyć swoją ścieżkę powrotną z Lasku na mapie #gorzekiezale
źródło: comment_bE6gCgTw5us297PJpLpq7mDqx28GGUVz.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Adammik: No rozumiem, reaguję szybko, natychmiast, bezzwłocznie, ale nie poprawię w 5 sekund ;)
Na jedynce leci właśnie ,,Nasze matki, nasi ojcowie''. Dla kogoś kto nie wierzy że ,,polska'' telewizja jest sprzedajna i nienormalna...
#jakzyc #j--------e #gorzkiezale #oswiadczenie
#jakzyc #j--------e #gorzkiezale #oswiadczenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@blackvanilla: Gorzej gdyby był z Białegostoku.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Generalnie to się cieszę, że w końcu jest ciepło, ale z drugiej strony, ledwo żyję, hasanie po mieście mnie wykańcza. Duszno i słabo.
#pogoda #kacikmarudzeniamary #whocares #atencyjnyrozowypasek #jakzyc #firstworldproblems #marudnipolacy
#pogoda #kacikmarudzeniamary #whocares #atencyjnyrozowypasek #jakzyc #firstworldproblems #marudnipolacy
@marysuistyczna: sprawdź czy nie idzie burza lepiej :-)
- 1
@pneumokok: wczoraj była :D
pierwszy dzień ostrego ataku alergii a ja mam już totalnie dość :( #gorzkiezale #jakzyc
- 0
@trollbuster: no ja będę musiała iść do lekarza :( a nie chce mi się, bo do mojej żeby się zarejestrować to o 7 już trzeba w przychodni być w kolejce si\ę ustawić, bo inaczej zabraknie numerków :/
- 0
@egocentryczka: mnie jak ostatnio dopadło, to w 2h na izbie przyjeć z anginą i zatokami skończyłem;)
Miękkich husteczek! (how weirdly it sounds!)
Miękkich husteczek! (how weirdly it sounds!)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 32
@Lysy_z_Oporowa: uhmm... ale karana może być sprzedaż biletu, a nie jej próba. 0.o Ja bym od razu wezwał policję, bo ktoś zniszczył (jakby nie patrzeć) moją własność.
Z drugiej strony w kongresowej często koncerty organizują różne "elytarne agencyje", do których w sumie pasuje takie zachowanie.
Z drugiej strony w kongresowej często koncerty organizują różne "elytarne agencyje", do których w sumie pasuje takie zachowanie.
@Lysy_z_Oporowa: To teraz jak będę chciał sprzedać bilet, powiem takiemu kolesiowi: "chłopie, ale ja tego biletu dla Ciebie sprzedać nie mogę, bo za to jest 300zł mandatu! Mogę za to sprzedać Tobie suchą bułkę za 500 złotych, a bilet dać za darmo". Jest profit, a regulamin i prawo nie zostały złamane, bo przecież nikt mi nie zabroni sprzedaży suchej bułki i podarowania komuś biletu.
- 2
P------o was z tymi avkami grumpy cat? Co drugi na mirko wygląda jak @Mehqods (・へ・)
#jakzyc #plagiatujo
#jakzyc #plagiatujo
Komentarz usunięty przez moderatora
spać mi się chce, a o tej godzinie to jakoś tak dziwnie się kłaść :/ #gorzkiezale #jakzyc
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@egocentryczka: Nie, to znak, że trzeba się przespać ;D
- 4
@bagi1: ja miałem podobnie przy karcie zintegrowanej Intela. Najnowszy kernel rozwiązał problemy ;)
@roykovsky: Z Intelem nigdy żadnych problemów nie miałem.
@bagi1: Z nvidią jedynie jak chciałem ustawić rozdzielczość 1920 na tv który maksymalnie obsłuży 1360 - co na starszym systemie/sterownikach działało, a na nowszym nie :| Z twojego opisu wnioskowałem, że piszesz o ATI :F
Próbowałeś tyłem do przodu?
@bagi1: Z nvidią jedynie jak chciałem ustawić rozdzielczość 1920 na tv który maksymalnie obsłuży 1360 - co na starszym systemie/sterownikach działało, a na nowszym nie :| Z twojego opisu wnioskowałem, że piszesz o ATI :F
Próbowałeś tyłem do przodu?
- 1
@Crecha: też masz czapę z naklejka?
- 0
@nie_policjant: Będziemy z @Crecha w Mielnie na urodzinach Tedasa, to fakt. A BRO nie jest taki zły, po prostu ma masę hejterów, tak samo jak i Tede. Generalnie nowa plyta jest słaba, ale wiele innych kawałków + poprzednia płytka jest spoko.
- 3
ech, piłem wczoraj ze znajomymi przechodzimy wiaduktem kolejowym. Na schodach siedziała grupka gimbazjalistów i zaczęli nas zaczepiać. Z racji czystej kultury przechodzimy dalej a kilku z nich zaczęli isć za nami. Po chwili wkurzyliśmy się, odwracamy się do nich i okazało się, że został tylko jeden koleś. Zaczął coś tam krzyczeć i jak zobaczył, że do niego idziemy odwrócił się, popatrzył, że koledzy uciekli i on również do nich dołączył prawdopodobnie robiąc
Ech, #jakzyc magisterki pisać się nie chce, spać się nie chce, nic się nie chce... idę na film i spać, o! #studbazaproblems
- 0
@glodny_student: zjedz cos
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




























#jakzyc #gorzkiezale