Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

315 993 - 21 = 315 972 km

Chciałem sobie posiedzieć z książką i czekoladą na ładnej ławeczce pod kopcem Piłsudskiego, ale komary chcą zjeść człowieka żywcem #jakzyc #gdzieczytac. Za to w Lasku Wolskim przypomniałem sobie, że mam rower górski a nie jakąś chodnikową popierdółkę.

Niestety zapomniałem odpauzować Endomondo po krótkim postoju... A tak chciałem zobaczyć swoją ścieżkę powrotną z Lasku na mapie #gorzekiezale
archive - 315 993 - 21 = 315 972 km



Chciałem sobie posiedzieć z książką i czekolad...

źródło: comment_bE6gCgTw5us297PJpLpq7mDqx28GGUVz.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lysy_z_Oporowa: uhmm... ale karana może być sprzedaż biletu, a nie jej próba. 0.o Ja bym od razu wezwał policję, bo ktoś zniszczył (jakby nie patrzeć) moją własność.

Z drugiej strony w kongresowej często koncerty organizują różne "elytarne agencyje", do których w sumie pasuje takie zachowanie.
  • Odpowiedz
@Lysy_z_Oporowa: To teraz jak będę chciał sprzedać bilet, powiem takiemu kolesiowi: "chłopie, ale ja tego biletu dla Ciebie sprzedać nie mogę, bo za to jest 300zł mandatu! Mogę za to sprzedać Tobie suchą bułkę za 500 złotych, a bilet dać za darmo". Jest profit, a regulamin i prawo nie zostały złamane, bo przecież nikt mi nie zabroni sprzedaży suchej bułki i podarowania komuś biletu.
  • Odpowiedz
Co jest z tymi sterownikami. Mam podłączone dwa monitory do kompa. Jeden wyłapuje normalnie, a przy drugim z uporem maniaka chce mi wcisnąć 640:480, gdy przy starszym systemie było spoko.

#linux #mint #jakzyc #nvidia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roykovsky: Z Intelem nigdy żadnych problemów nie miałem.

@bagi1: Z nvidią jedynie jak chciałem ustawić rozdzielczość 1920 na tv który maksymalnie obsłuży 1360 - co na starszym systemie/sterownikach działało, a na nowszym nie :| Z twojego opisu wnioskowałem, że piszesz o ATI :F

Próbowałeś tyłem do przodu?
  • Odpowiedz
@nie_policjant: Będziemy z @Crecha w Mielnie na urodzinach Tedasa, to fakt. A BRO nie jest taki zły, po prostu ma masę hejterów, tak samo jak i Tede. Generalnie nowa plyta jest słaba, ale wiele innych kawałków + poprzednia płytka jest spoko.
  • Odpowiedz
ech, piłem wczoraj ze znajomymi przechodzimy wiaduktem kolejowym. Na schodach siedziała grupka gimbazjalistów i zaczęli nas zaczepiać. Z racji czystej kultury przechodzimy dalej a kilku z nich zaczęli isć za nami. Po chwili wkurzyliśmy się, odwracamy się do nich i okazało się, że został tylko jeden koleś. Zaczął coś tam krzyczeć i jak zobaczył, że do niego idziemy odwrócił się, popatrzył, że koledzy uciekli i on również do nich dołączył prawdopodobnie robiąc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach