Wpis z mikrobloga

Zaczęło się od tego, że żona kazała mi zrobić pranie. Mówię spoko, nie ma sprawy, ja nie dam rady? Jako że słyszałem o tym, że pralkę trzeba najpierw zaprogramować to włączyłem komputer i moje ulubione IDE i zaczynam jej pisać apkę TODO. Nie chciało działać to postanowiłem zacząć od rozkręcenia suszarki, która stoi nad pralką, bo myślałem że to takie kombo jak drukarka+skaner. Niestety nie pomogło, nie ma tam żadnego wejścia USB, w pralce także. Powiedzcie proszę czy z pralką da się połączyć przez wifi żeby deployować kod na serwer produkcyjny? Niestety nie widzę pralki w lokalnej sieci.

#jakzyc #programowanie #truestory
fuuYeah - Zaczęło się od tego, że żona kazała mi zrobić pranie. Mówię spoko, nie ma s...

źródło: comment_o0t3zQA0K6UZInHr8SsUSmvtiwJaYa9z.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@fuuYeah: musisz mieć konwerter usb-serial i wpiąć się w atmegę

@MirkoStats: dzięki, pranie tak bardzo #!$%@?, pralka tak bardzo #!$%@?. Trochę jej szkoda bo fajna pralka była. Żona siedzi i płacze bo tysionc dwieście na nową pralkę trzeba a ja siedzę w pokoju obok i się śmieję i piszę na mirko a w szafce mam czipsy i batony a na nogach skarpety takie zajebiście grube ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@twardziel_psychopata: WW9000 :-)

Samsung ma już kilka modeli z Wi-Fi - pierwszy (12 kg) kosztował w Polsce w dniu premiery 4 klocki. Moja żona do dziś myśli, że cały czas żartowałem mówiąc, że chce go kupić (,)

(Akurat byliśmy w tym czasie na kupnie pralki i to właśnie Samsunga).
  • Odpowiedz