Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Grooveer: cały czas mamy napływ inżynierów nie tylko od strony białorusi albo i niemiec. Nie będą mogli uciekać do niemiec to u nas zaczną robić swoje harce.
- 327
Mam w pracy nowego kolegę z Turcji, wierzy w Allaha. Codziennie się modli na tej macie na podłodze itp. No i w kiblu pojawiła się butelka. Myślałem że to śmieć to wywaliłem. A on podchodzi do mnie i się pyta czy to ja wywaliłem butelkę, oczywiście powiedziałem ze tak bo to śmieć. A on mi tłumaczy że tą butelką podmywa sobie dupę bo inaczej ma sklejone poślady xD Także jak macie w
@ElectroNICK: Czy ty właśnie starasz się nabijać z Turka, że on myje dupę po sraniu jak cywilizowany człowiek zamiast rozmazywać kał po rowie jak Polacy?
- 706
@Filipterka25: Nie, szanuje go że miał odwagę wytłumaczyć po co mu to :) Dba o czystość. Bidet by mu się przydał.
W temacie pagerów Hezbollahu.
Ta akcja będzie opisywana w annałach.
To jest takie mistrzostwo świata, że głowa mała.
Wiadomo, że to Żymianie i że Instytut - to nie ulega wątpliwości.
Szin Bet i Mosad jednak nadal coś potrafią po swoich wpadkach w Malezji czy bardziej historycznie w Lillehammer, o akcji w warszawskim hotelu nawet nie wspominając - o czym właśnie wspominam.
Ta akcja będzie opisywana w annałach.
To jest takie mistrzostwo świata, że głowa mała.
Wiadomo, że to Żymianie i że Instytut - to nie ulega wątpliwości.
Szin Bet i Mosad jednak nadal coś potrafią po swoich wpadkach w Malezji czy bardziej historycznie w Lillehammer, o akcji w warszawskim hotelu nawet nie wspominając - o czym właśnie wspominam.
@Markotny_Marek nawiązywałem do wzrostu malajów ;)
- 0
@Wiktor426: sorka, przerosło mnie to 🤣
- 3
W Wielkiej Brytanii stabilnie #islam
źródło: GXbZtlsXgAAXMt3
Pobierz- 0
źródło: temp_file3706009770814564870
Pobierz@hanyska2 w Turcji coś mi się obiło o uszy że robili tak w celu... optymalizacji podatkowej. Tzn że jak budowa domu jest ukończona to zaczynasz płacić podatek od nieruchomości, ale dopóki są te cegły na dachu to możesz się tłumaczyć że jeszcze poddasze robisz i nie płacisz. I tak przez 20 lat. Może tu jest podobnie?;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Każda kobieta dłużej mieszkająca na zachodzie ma większy respekt do rdzennych facetów oraz facetów swojej narodowości.
@Czeski_Pablo: xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: XD
@mirko_anonim: Nareszcie, Wielka Polska pod sztandarem Proroka.
źródło: y0qsok9d7szb1
Pobierz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU z jednej choroby psychicznej w drugą
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: kto normalny dziara mordę. Powinna chodzić w hijabie żeby ludzie nie musieli tego oglądać
- 756
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@koala667: ale dzicz wywieźć do dzungli gdzieś
@koala667: ciekawe czy pinda w ogóle czytała tę swoją książkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Maurice Gaudefroy-Demombynes w swojej książce "Narodziny islamu" podkreśla, że: Mahomet stawiał Jezusa dużo wyżej ponad sobą samym, w ogóle ponad ludzkością, ponieważ przyznawał, że miał on moc czynienia cudów. Koran przedstawia cztery cuda dokonane przez Jezusa – tchnięcie życia w glinianą figurkę przedstawiającą ptaka, uzdrowienie niewidomego i trędowatego, wskrzeszenie zmarłego oraz zastawienie
- 5
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: ziomek, nie ten wpis - ten wyżej jest o pływaniu xD
@kocimietka_BB: sami se nawpuszczali tego ścierwa zresztą państwo które miało wszędzie kolonie i żyło z najazdów na obce ziemie nie powinno teraz narzekać hah
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
jak widzicie przyszłość Europy? np. takiej Wielkiej Brytanii opanowanej przez muslimów? Powiedzmy za 50 lat? Będzie jeszcze miejsce na białych?
#europa #anglia #uk #wielkabrytania #islam
#europa #anglia #uk #wielkabrytania #islam
@niech_ktos: cofnij się 5 lat wstecz. Gdyby ktoś ci napisał że w ciągu tych 5 lat wydarzy się wojna na Ukrainie i globalna pandemia, to co byś powiedział?
Teraz sam widzisz że przewidywanie na 5 lat to przodu, nie mówiąc o 50 to totalne wróżenie i nikt tego nie wie. Mało tego, nie masz na to żadnego wpływu więc po co o tym rozmyślać?
Teraz sam widzisz że przewidywanie na 5 lat to przodu, nie mówiąc o 50 to totalne wróżenie i nikt tego nie wie. Mało tego, nie masz na to żadnego wpływu więc po co o tym rozmyślać?
@I-like-flying-high: nie no, w 2014 zobaczyłam nagłówki, że Rosja sięgnęła po Krym i pomyślałam, że wojna się zbliża. Co prawda, szacowałam, że będzie w ciągu 2-3 lat, i trochę mnie zmylił czas. Jeśli się śledzi, to jest spora szansa, ze widzi się możliwości zarzewia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Eh pamiętam tę nienawiść sponsorowanej lewej strony do racjonalnie myślących, gdy mówili, że żadnej integracji nie będzie, a jedynie dominacja i przejęcie, małymi krokami, etapami, po trochu będą zdobywać kolejne tereny i pola.
Ale sponsorowana lewa strona włada telewizją, radiem i internetem, może robić ludziom wodę z mózgu, ile wlezie.
I standardowo, gdy ludzie zaczynają się budzić, jak dali się zrobić w bambuko, jest za późno.
Ale sponsorowana lewa strona włada telewizją, radiem i internetem, może robić ludziom wodę z mózgu, ile wlezie.
I standardowo, gdy ludzie zaczynają się budzić, jak dali się zrobić w bambuko, jest za późno.
Szarpanki z Życiem - doktor Szarpanki wraca w roli terminatora
https://www.youtube.com/watch?v=rbGKSZ5o75Q
W nagraniu obiecuje udostępnić materiały potwierdzające jego wersję zdarzeń. Uszi na swoim kanale też wyrażał wątpliwość co do prawdziwości przedstawionej przez Szarpanki wersji, ale podważył też wersję rzekomego właściciela kebaba - osoba podająca się za właściciela nie prowadzi od lat już żadnego kebaba.
#szarpankizzyciem #doktorszarpanki #kanaljeden #nogozone #islam #kebab
https://www.youtube.com/watch?v=rbGKSZ5o75Q
W nagraniu obiecuje udostępnić materiały potwierdzające jego wersję zdarzeń. Uszi na swoim kanale też wyrażał wątpliwość co do prawdziwości przedstawionej przez Szarpanki wersji, ale podważył też wersję rzekomego właściciela kebaba - osoba podająca się za właściciela nie prowadzi od lat już żadnego kebaba.
#szarpankizzyciem #doktorszarpanki #kanaljeden #nogozone #islam #kebab

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@t1000r: Wolalbys zyc jak jaskiniowiec w arabskim syfie, czy byc "okupowanym" przez Izrael i miec dostep jak arabscy Izraelczycy do:
- darmowej i wysokiej jakosci edukacji
- darmowej i wysokiej jakosci sluzby zdrowia
- dzialajacego i nieskorumpowanego panstwa
- awansu spolecznego i mozliwosci samorealizacji
- nowoczesnego rynku pracy, ktory oferuje wiecej niz handel
- darmowej i wysokiej jakosci edukacji
- darmowej i wysokiej jakosci sluzby zdrowia
- dzialajacego i nieskorumpowanego panstwa
- awansu spolecznego i mozliwosci samorealizacji
- nowoczesnego rynku pracy, ktory oferuje wiecej niz handel
@t1000r: to może zamiast wspierać Hamas który naruszył kruche zawieszenie konfliktu trzeba szukać porozumienia?
Mentalność tamtego regionu mnie przeraża - co oni próbowali atakiem na Izrael osiągnąć? Przecież wiadomo było jakie będą konsekwencje.
Mentalność tamtego regionu mnie przeraża - co oni próbowali atakiem na Izrael osiągnąć? Przecież wiadomo było jakie będą konsekwencje.





































To Ty dokonujesz zwycięstwa w naszych czasach. To my będziemy szczęśliwi i zbudujemy piękny, nowy świat - razem z Tobą
https://www.youtube.com/watch?v=m_tjxz4yS_U
#islam #allah #religie #muzyka