Dlaczego polskie #kabarety są tak bardzo mało śmieszne? Te, które obecnie lecą w telewizji. I dlaczego ogląda to tylu ludzi, którzy się śmieją? Przecież statystycznie to jest niemożliwe, żeby cała publiczność była upośledzona. Czy zatem ja jestem upośledzony, czy oni tam rozpylają głupiego Jasia, czy o co chodzi?

Przykładowe żarty, które były super śmieszne wg publiczności:

OHOHOHO kurła, ziom mówi głosem kobiety, AAHAHAHAHA!!

Hahaha, doszłam... do siebie! Hahaha, ale to normalnie
C.....0 - Dlaczego polskie #kabarety są tak bardzo mało śmieszne? Te, które obecnie l...

źródło: comment_1629818577akMqCbEUh8IwO7w1Ov4BRl.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panie i Panowie. Zajęliśmy DRUGIE miejsce w regatach . Chwalę się.( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz trochę faktów.
Wystartowało 20 żaglówek.
W czterech klasach, w naszej wystartowały tylko dwie w tym my.
Dopłynęlibyśmy przed ostatni na miejsce(we wszystkich klasach) ale organizator ten za naszym nawrotem zabrał bojkę oznaczającą zwrot na wytyczonej trasie. Więc załoga łodzi płynącej za nami 500m skręciła od razu do portu. Więc dopłynęliśmy ostatni. A na powrocie nie chciało nam się płynąć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bądź mną

pracuj w Niemczech

zmień hasło do pewnego konta, żeby udostępnić je kumplowi

pomyl numery

poszło do jednego z najważniejszych kierowników

Niemca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach