#vivid - niemiecki fintech, mają bardzo fajny program cashback, dzięki mojemu reflinkowi dostaniesz 20e, jeżeli wydasz jednorazowo 20e :) cashback - np. 7% Aldi, Lidl, Auchan itd; często jest na Shell 10-11% więc można zaoszczędzić na paliwie :)
#vivid #emigracja #fintech #euro #bank #konto #kontobankowe #holandia





























#holandia
nie ma