Z braku słodkości w domu i przy okazji masła, w piekarniku siedzi klasyczna zebra. Zawsze podczas pieczenia zastanawiam się, czy paski wyjdą ładne, czy takie sobie.

#gotujzwykopem #gzw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieznanyAleAmbitny: To dam Ci jeszcze jedną sztuczkę:

Jeśli robisz schab nadziewany i będziesz go serwował na zimno (np. w galarecie), to nie musisz go nadziewać szpikulcem i do dziury wpychać na siłę śliwki, albo inny susz. Rozkrój całość na pół, żeby wyszedł Ci płat, na środek poukładaj sobie co tylko chcesz (szparagi, kukurydza, cebula, etc), zwiń i nadaj kształt rolady, łączenie posmaruj mocnym roztworem żelatyny i zwiąż sznurkiem. Po wystudzeniu
  • Odpowiedz
Przeszło mi przez myśl ostatnio, czy nie fajnie byłoby do każdego przepisu dodać wersję do pobrania (przepisu, nie dania :>)? Czasem chcę sobie wydrukować przepis i muszę wszystko kopiować :< A tak, pobieram, drukuję i mam problem z głowy - wiem, że o przepisie nie zapomnę :)

#gzw #gotujzwykopem
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gotujzwykopem #gzw

Potrzebowałem coś szybkiego na słodko, więc zrobiłem biszkopt na odwal dodałem łyżkę kakao i wlałem do foremek muffinkowych. 20min w piekarniku 180stC i wyżera.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach